Latarki kempingowe Fenix

Od 165 do 650 lumenów, całoroczne latarki kempingowe Fenix wykraczają poza granice mocy latarni, przenośności i wszechstronności. Ich szeroki zakres lumenów, opcji montażu i trybów mocy w połączeniu z ich wyjątkowo kompaktowymi rozmiarami sprawia, że są one idealnym narzędziem do wszelkich nocnych aktywności na świeżym powietrzu, a nawet do pracy w warsztacie. Kup najlepsze latarki kempingowe na rynku w sklepie Beafoto.pl

raty 30x0% promocja Beafoto

Fenix CL26R latarka diodowa czerwona Fenix CL26R latarka diodowa czerwona
Producent: FENIX
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 239,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Fenix CL26R latarka diodowa zielona Fenix CL26R latarka diodowa zielona
Producent: FENIX
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Fenix CL30R Latarka diodowa Fenix CL30R Latarka diodowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 429,00 zł
szt.
zobacz więcej

Latarnie kempingowe Fenix to światła, które są w stanie wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe, a jednocześnie zapewniają jasny strumień świetlny, który dociera na duże odległości. Pełne przyjaznych dla użytkownika funkcji, latarnie Fenix zostały stworzone, aby zapewnić najjaśniejsze, a jednocześnie najwygodniejsze światło, gdy jesteś w lesie. Podczas gdy te sprężyste światła rzucają jasne światło na duże odległości, są również niezwykle kompaktowe i lekkie, dzięki czemu można je łatwo zabrać ze sobą podczas następnej podróży. Fenix Lighting oferuje najlepsze latarki kempingowe, które są dostępne w różnych rozmiarach, wersjach i wyposażonych w różne funkcje. Sam zdecyduj, która latarnia najlepiej pasuje do Twoich potrzeb kempingowych.

Latarnie kempingowe Fenix o dużej mocy

Zarówno latarki ręczne jak i latarki czołowe Fenix są znane ze swojej wysokiej mocy świetlnej, ale nasze latarki rzucają również wyjątkowo jasne światło. Dzięki niektórym z naszych najjaśniejszych latarek kempingowych o jasności do 350 lumenów te niezawodne światła z pewnością oświetli cały kemping. Niezwykle kompaktowa ze względu na wysokie natężenie światła, nasza najmniejsza latarka kempingowa Fenix mierzy zaledwie 4 cm, a jednocześnie może rzucać niewiarygodne 200 lumenów. Dzięki różnym trybom oświetlenia możesz sam zdecydować, która latarnia kempingowa ma preferowane tryby oświetlenia. Te ultrajasne latarnie nie kończą się na tym. Dzięki możliwości rzucania tak jasnego światła nasze latarnie mogą również sięgać na duże odległości. Nasza najdalej sięgająca wiązka może pokonać 35 m. Rozświetl swój kemping bez martwienia się o to, co może się tam znajdować, dzięki jednej z najjaśniejszych latarek kempingowych na rynku.

Funkcje przyjazne dla użytkownika

Latarnie Fenix są wyposażone w przyjazne dla użytkownika funkcje. Od funkcji wielokrotnego ładowania po podstawy magnetyczne i wyjątkowo długą żywotność baterii - te latarnie zostały zaprojektowane, aby ułatwić Ci życie. Wyposażony w akumulator, po prostu podłącz jedną z naszych ładowalnych latarni kempingowych z portem ładowania typu C i pozwól, aby latarnia odzyskała żywotność. To wygodne źródło zasilania sprawia, że ładowanie lampy jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Niektóre z naszych lampionów mają nawet port rozładowczy do ładowania innych urządzeń elektronicznych! Dodatkowe cechy niektórych naszych latarni kempingowych obejmują podstawy magnetyczne i haczyki do zawieszania, które pozwalają oświetlić różne przestrzenie. I wreszcie, nasze latarnie mają wyjątkowo długą żywotność baterii, dzięki czemu światło wystarcza na długie noce. Sprawdź naszą ofertę na wszystkie latarki Fenix w sklepie Beafoto i sprawdź, która latarka będzie dla ciebie idealna.

Latarnie kempingowe LED

Trwałe, niezwykle jasne i energooszczędne, wszystkie nasze latarnie są zbudowane z żarówek LED. Te latarnie są niesamowicie niezawodnymi źródłami światła i zapewniają najjaśniejsze światło przez najdłuższy czas. Dzięki żarówce LED nasze latarnie kempingowe są wyjątkowo lekkie. Ich kompaktowa, przenośna i wytrzymała konstrukcja sprawia, że idealnie nadają się do noszenia na kempingu, a pakowanie ich na następną podróż jest niezwykle łatwe, ponieważ ważą niewiarygodnie małą wagę przy wysokich lumenach, które emitują. Idealne na wyprawy kempingowe, nasze latarnie kempingowe LED z łatwością oświetlą Twój kemping i nie będą kłopotliwe.

Wyjątkowa trwałość

Latarnie kempingowe LED Fenix nie tylko oświetlają całe obszary, ale także wytrzymują ekstremalne warunki pogodowe. Nasze najjaśniejsze latarnie o stopniu ochrony IP68, IP66 i IPX-7 zapewnią Ci światło pomimo niespodziewanych warunków pogodowych. Dzięki odporności na deszcz i kurz, jedna z naszych latarni kempingowych zapewni Ci jasne światło podczas burzy lub w trudnym klimacie. Fenix Lighting sprzedaje najlepsze latarnie kempingowe, które są budowane nie tylko dla Twojej satysfakcji, ale także dla Twojego bezpieczeństwa, więc kup latarnię kempingową Fenix, aby mieć pewność, że masz niezawodne źródło światła, gdziekolwiek jesteś. Trwała, niezawodna i niezwykle jasna - możesz liczyć na latarnię LED Fenix.

Latarnie uniwersalne

Latarnie Fenixa są idealne do zabrania na następną wyprawę na kemping lub do oświetlenia obszaru roboczego, a ich niezawodna, jasna konstrukcja sprawia, że są również idealnymi światłami awaryjnymi. Pełne różnych funkcji do różnych sytuacji, te uniwersalne latarnie LED mogą zapewnić światło w każdej sytuacji. W naszej ofercie posiadamy również akcesoria do latarek, w tym dyfuzory, które rozpraszają światło i mogą funkcjonować jako lampy kempingowe. Wysoki strumień świetlny, dalekosiężne wiązki, wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji i trwałość dowodzą, że latarnie Fenix to najlepsze latarnie. Być może najbardziej niezawodne źródło światła na rynku..