Lornetki Swarovski Habicht

Swarovski Optik od 45 lat zaspokaja swoich klientów serią Habicht. Te tradycyjne lornetki Swarovski Habicht z pryzmatem Porro zapewniają konwencjonalną estetykę z nowoczesnymi, wysokiej jakości implementacjami optycznymi. Są to nie tylko najlepsze lornetki Swarovski w systemie porro ale też i na całym rynku. Zapewniają niezwykle jasne obrazy o przepuszczalności do 96% światła, które działają wyjątkowo dobrze w warunkach słabego oświetlenia nawet z modelami 30 mm. Wrażenia wizualne z Swarovski Habicht są również niezwykle kolorowe i ostre jak brzytwa.

Filtry

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Swarovski Habicht 10x40 W GA Lornetka Swarovski Habicht 10x40 W GA
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 4 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Swarovski Habicht 10x40 W PROMOCJA Lornetka Swarovski Habicht 10x40 W PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 4 500,00 zł 5 290,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski Habicht 7x42 Lornetka Swarovski Habicht 7x42
w magazynie dostawcy
3-5 dni
Cena: 4 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Swarovski Habicht 7x42 GA Lornetka Swarovski Habicht 7x42 GA
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 4 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Swarovski Habicht 8x30 W Lornetka Swarovski Habicht 8x30 W
dostępny
24 godziny
Cena: 3 800,00 zł
szt.
zobacz więcej

Czym się wyróżniają lornetki Swarovski Habicht

Bardzo atrakcyjny, tradycyjny design, dostępny w dwóch różnych pancerzach. Możesz wybrać pomiędzy zieloną gumową zbroją, która chroni je przed otarciami i korozją lub możesz wybrać tradycyjną czarną skórzaną zbroję. Habicht ma doskonały stosunek wydajności do wagi, oszałamiającą bliskość ostrości i trójwymiarowy wygląd, jakiego nie znajdziesz w żadnej innej lornetce pryzmatycznej. Są również wodoodporne, pyłoszczelne i zatapialne w obecności azotu w lekkim korpusie magnezowym. Mogą być z łatwością używane w trudnych warunkach pogodowych lub jako morskie lornetki lub turystyczne lornetki. Znajdą swoje miejsce w wojsku, marynarce wojennej i innych jednostkach morskich.


Najlepsze funkcje Swarovski Habicht

Swarovski Optik produkuje tę tradycyjną lornetkę Habicht od 45 lat. Nowa generacja modeli Habicht to klasyczny, estetyczny design z nowoczesnymi realizacjami optycznymi, przy użyciu najlepszych materiałów i zaawansowanej technologii. Możesz wybrać pomiędzy dwoma typami opancerzenia Habicht, w zależności od twoich głównych obserwacji. Swarovski Habicht oferuje trzy modele o parametrach 7x42, 8x30 i 10x40 w czarnej skórze oraz 7x42 i 10x40 z zieloną gumą. Faktura czarnej skóry w połączeniu z metalem jest mniej trwała, ale ten tradycyjny projekt jest zdecydowanie idealny dla każdego entuzjasty, który uwielbia obserwować wspaniałe tereny na świeżym powietrzu. Jeśli masz tendencję do używania tej lornetki od pokoleń w trudnym terenie i ekstremalnych warunkach pogodowych, ale nadal chcesz mieć te same wysokiej jakości parametry optyczne, możesz wybrać Habicht z zieloną gumową osłoną („GA”). To niezwykle trwałe ustawienie zapewnia ochronę przed korozją, uderzeniami, otarciami oraz znacznie ogranicza hałas. Lornetka ta jest również wodoszczelna, co jest bardzo rzadkie wśród Porros. Są wypełnione azotem, dzięki czemu są wodoodporne i przeciwmgielne. Wewnętrzna kondensacja spowodowana wahaniami temperatury nigdy nie będzie problemem, a ponadto są one zanurzalne do głębokości 3 metrów. Jedne z najlżejszych Porros na rynku są również wygodne do obserwacji przez dłuższy czas. W naszej ofercie znajdziesz przeróżne lornetki, ale ta seria jest wyjątkowa!

Właściwości optyczne lornetki Swarovski Habicht

Seria pryzmatów Porro Habicht zapewnia niewiarygodnie jasne obrazy dzięki pryzmatom typu Porro. Ta bardzo szeroka konstrukcja zapewnia dużo światła nawet w kompaktowych obiektywach. Bez większych strat, Habicht zapewnia do 96% zdolności zbierania za pomocą wielowarstwowych powłok na wszystkich soczewkach i pryzmatach (Swarotop). Doskonała przepuszczalność światła zapewnia niesamowitą wydajność nawet przy słabym oświetleniu. Obrazy są również ostre jak brzytwa, a kolory niezwykle żywe, zapewniając bardzo naturalny wygląd. Oferują również oszałamiające obrazy 3D, których z pewnością nigdy nie znajdziesz w żadnej lornetce z pryzmatem dachowym, a także bardzo dobrą bliskość ostrości, bardzo wygodną do obserwacji makro. Habicht ma sztywną gałkę centralnej regulacji ostrości i luźną dioptrię prawego oka i należy je przymierzyć przed zakupem, ponieważ brakuje im mechanizmu obrotowych muszli ocznych do ustawiania odpowiedniego odchylenia oka.