Drony DJI Mavic 2

Drony DJI Mavic 2 to profesjonalna linia zaawansowanych dronów dedykowana dla profesjonalistów. Dron DJI Mavic 2 Pro wykorzystuje aerodynamiczną konstrukcję nadwozia o niskim oporze powietrza, która pozwala na osiągnięcie prędkości do 47,7 mil na godzinę, czterokomorowy akumulator LiPo zapewniający do 31 minut lotu oraz ciche śmigła do filmowania bez rozpraszania uwagi. Ta moc i wydajność są połączone z różnymi dynamicznymi trybami fotografowania i innymi możliwościami, które pomagają osiągnąć kinowe rezultaty.

raty 30x0% promocja Beafoto

DJI Mavic 2 Fly More Kit DJI Mavic 2 Fly More Kit
Producent: DJI
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 345,00 zł
szt.
zobacz więcej
DJI Mavic 2 ZOOM  + DJI Smart Controller DJI Mavic 2 ZOOM + DJI Smart Controller
Producent: DJI
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 7 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
DJI Mavic 2 Pro + DJI Smart Controller -20% NA SZKOLENIE UAVO GRATIS!!! DJI Mavic 2 Pro + DJI Smart Controller -20% NA SZKOLENIE UAVO GRATIS!!!
Producent: DJI
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 8 799,00 zł
zobacz więcej
DJI Mavic 2 ZOOM DJI Mavic 2 ZOOM
Producent: DJI
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 5 099,00 zł
zobacz więcej
DJI Akumulator Mavic 2 Pro / Zoom (3850 mAh) DJI Akumulator Mavic 2 Pro / Zoom (3850 mAh)
Producent: DJI
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 599,00 zł
zobacz więcej
DJI Mavic 2 ZOOM  + akumulator DJI Mavic 2 ZOOM + akumulator
Producent: DJI
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 5 699,00 zł
zobacz więcej

DJI Mavic 2 Pro z kamerą Hasselblad L1D-20c

Ta kamera z gimbalem została zaprojektowana, aby zapewnić fotografom i kamerzystom profesjonalne rezultaty. Posiada technologię Hasselblad Natural Color Solution (HNCS), która umożliwia robienie zdjęć lotniczych do 20 MP z oszałamiającą szczegółowością kolorów. Dzięki 1-calowemu czujnikowi CMOS można korzystać z szerokiego zakresu ISO od 3200 do 12800.

Kamera Hasselblad obsługuje również 10-bitowy profil kolorów Dlog-M i przechwytywanie wideo 4K 10-bit HDR. Dlog-M zapewnia ponad 1 miliard kolorów i zdjęcia o wysokiej dynamice. Twoje wideo 4K HDR można natychmiast odtworzyć z prawidłowymi tonami kolorów, gdy Mavic 2 Pro jest podłączony do telewizora 4K z HLG. Włączenie regulowanej przysłony od f / 2,8 do f / 11 zapewnia ochronę zarówno w warunkach silnego, jak i słabego oświetlenia, zapewniając jasne i wyraźne zdjęcia z płynnym wideo.

Główne cechy drona DJI Mavic 2 PRO

Od razu po wyjęciu z pudełka masz wszystko, czego potrzebujesz, aby zarejestrować niesamowity materiał filmowy. Mavic 2 Pro z kamerą z gimbalem Hasselblad 20MP może rejestrować materiał w rozdzielczości do UHD 4K 10-bit HDR. Całość jest kontrolowana przez dołączony inteligentny kontroler, który ma wbudowany 5,5-calowy ekran do wyświetlania transmisji na żywo tego, co widzi gimbal Mavic 2. Dzięki karcie microSD o pojemności 64 GB i czytnikowi USB możesz przechwytywać dodatkowe obrazy i filmy do przenieś natychmiast do czekającego laptopa w celu przechowywania, edycji lub udostępniania. Otrzymujesz nawet pełny zestaw do czyszczenia optyki, aby upewnić się, że gimbal jest gotowy do pracy przed startem.

Dopełnieniem tego zestawu jest zestaw Fly More combo równeż od producenta DJI. Jest on wyposażony w niezwykle przydatne akcesoria, które pomogą Ci dłużej filmować. Ma nawet niestandardową torbę na ramię, która zapewnia bezpieczny sposób transportu Mavic 2 Pro. Otrzymujesz dwa dodatkowe akumulatory, cztery zapasowe śmigła, ładowarkę samochodową, hub ładujący i poręczny adapter do podłączenia baterii do powerbanku. Ten adapter jest szczególnie przydatny na wolności, umożliwiając ładowanie smartfona lub innych urządzeń jedną z baterii Mavica.

DJI Mavic 2 Pro ze Smart Controller

Mavic 2 Pro z inteligentnym kontrolerem firmy DJI to dron, który równoważy moc, przenośność i profesjonalną jakość wizualną dzięki zastosowaniu kamery gimbalowej 20 MP Hasselblad L1D-20c. Aparat wyposażono w 1-calowy czujnik CMOS z regulowaną przysłoną f / 2,8 do f / 11, obsługę 10-bitowego profilu kolorów Dlog-M oraz przechwytywanie wideo 4K 10-bit HDR.

Aby pomóc Ci zachować kontrolę i bezpieczeństwo Mavic 2 Pro, DJI dostarczyło technologię transmisji wideo OcuSync 2.0, która może przesyłać sygnał wideo do dołączonego inteligentnego kontrolera z odległości do pięciu mil w jakości Full HD 1080p. Istnieje również wielokierunkowe wykrywanie przeszkód, które zapewnia unikanie obiektów dzięki czujnikom po wszystkich stronach Mavic 2 Pro. Wszystko to w kompaktowej i składanej konstrukcji, którą można łatwo wrzucić do plecaka lub dużej torby na aparat.