Drony DJI Mavic Air 2

DJI Mavic Air 2 przenosi moc i fotografię na wyższy poziom, oferując zaawansowane funkcje w kompaktowej obudowie. Inteligentne funkcje fotografowania i doskonała jakość obrazu sprawiają, że arcydzieła lotnicze są w zasięgu ręki. Bezpieczniejszy, mądrzejszy lot umożliwia ulepszenie gry, przy jednoczesnej pełnej radości z procesu twórczego.

--part--

Wyjątkowa jakość filmów - DJI Mavic Air 2


Opanuj kreatywne zdjęcia lotnicze dzięki płynnemu wideo 4K / 60 fps. Płaski profil kolorów D-Cinelike zachowuje więcej informacji obrazowych do przetwarzania końcowego. Kodek wideo HEVC (H.265) rejestruje więcej informacji o obrazie, zużywa mniej pamięci i zachowuje zakres dynamiczny i szczegóły materiału filmowego, zapewniając zawartość następnego poziomu w mgnieniu oka.

Fenomenalne zdjęcia HDR w dronie Mavic Air 2


Sekretem niesamowitego wideo HDR jest wysokowydajny przetwornik obrazu Quad Bayer. Pojedyncza klatka oddziela poziomy ekspozycji w różnych obszarach, dokładnie rejestrując jasne i ciemne szczegóły. Obrazy są warstwowe, aby stworzyć kolorowy, zrównoważony i przyciągający wzrok obraz z wyższym zakresem dynamicznym. Dzięki 1/2-calowemu czujnikowi CMOS DJI Mavic Air 2 rejestruje imponujące zdjęcia 48 MP. Przygotuj się na przeniesienie treści lotniczych na wyższy poziom. Aparat 48 MP obsługuje wysoką liczbę megapikseli, która pozwala na uzyskanie żywych szczegółów nawet po powiększeniu obrazu.

Zoptymalizowane przechwytywanie SmartPhoto - DJI Mavic Air 2


DJI Mavic Air 2 posiada funkcję SmartPhoto, która integruje rozpoznawanie scen, HyperLight i HDR w jednym trybie, aby uzyskać optymalne wyniki. Rozpoznawanie scen optymalizuje różne parametry kamery dla różnych scen i obsługuje inteligentne rozpoznawanie pięciu kategorii: zachód słońca, niebo, trawa, śnieg i drzewa. W silnych warunkach oświetleniowych HDR znacznie poprawia zakres dynamiczny, dostosowując parametry ekspozycji i nakładając zdjęcia, aby uzyskać bardziej żywe, wysokiej jakości zdjęcia. Zdjęcia zrobione w warunkach słabego oświetlenia zostaną zoptymalizowane przez Hyperlight, co zapewni mniej szumów i lepszą wyrazistość.

Główne cechy drona DJI Mavic Air 2

 • Panorama HDR - DJI Mavic Air 2 oferuje najbardziej zaawansowany tryb panoramy , z wyższym zakresem dynamiki i kolorami, które są żywe i niewiarygodnie dokładne.
 • FocusTrack - Nagrania w profesjonalnej jakości są łatwe dzięki FocusTrack. Ten łatwy w użyciu zestaw inteligentnych trybów śledzenia, w tym Active Track 3.0, Spotlight 2.0 i Point of Interest 3.0, pozwala uwolnić swoją kreatywność.
 • 8K Hyperlapse - DJI Mavic Air 2 obsługuje Hyperlapse w 8K, pozwalając na wypaczenie czasu i przestrzeni w celu uzyskania wyjątkowo oszałamiającego materiału filmowego. A co najlepsze, możesz zrobić to ujęcie bez skomplikowanej obróbki końcowej. Wybierz spośród trybów Free, Circle, Course Lock i Waypoint, wybierz lokalizację nagrywania, a aplikacja DJI Fly zajmie się resztą.
 • QuickShots - Automatycznie rejestruj kinowe klipy wideo za pomocą QuickShots. Do wyboru jest 6 różnych trybów, a za pomocą zaledwie kilku dotknięć Mavic Air 2 planuje i wykonuje skomplikowaną trasę lotniczą, aby uzyskać profesjonalną jakość zdjęć. Dodaj muzykę, efekty i filtry dzięki superintuicyjnym szablonom Story, dzięki czemu możesz udostępniać swoje arcydzieło bezpośrednio w mediach społecznościowych.
 • QuickShots - OcuSync 2.0 ma zasięg transmisji wideo do 10 km i może również dostarczać transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p FHD bezpośrednio z kamery drona. Ciesz się większą swobodą eksploracji i większą wyrazistością podczas robienia doskonałego zdjęcia.
 • OcuSync 2.0 - OcuSync 2.0 ma zasięg transmisji wideo do 10 km i może również dostarczać transmisję na żywo w rozdzielczości 1080p FHD bezpośrednio z kamery drona. Ciesz się większą swobodą eksploracji i większą wyrazistością podczas robienia doskonałego zdjęcia.
 • Niezawodny sygnał, płynny lot - Mavic Air 2 obsługuje komunikację dwuczęstotliwościową 2,4 / 5,8 GHz i automatycznie przełącza się na najlepszy kanał z najmniejszymi zakłóceniami w czasie rzeczywistym. [4] To znacznie poprawia zdolność samolotu do przeciwdziałania zakłóceniom w trudnych warunkach, zwiększając bezpieczeństwo lotu.
 • Bateria i lot - Pozostań w powietrzu wystarczająco długo, aby uzyskać idealne uchwycenie dzięki imponującej żywotności baterii do 34 minut i rób epickie, szybkie ujęcia z maksymalną prędkością lotu 68 km / h w trybie Sport.
 • Unikanie przeszkód - Mavic Air 2 postrzega swoje otoczenie w trzech kierunkach: do przodu, do tyłu i do dołu. Dodatkowe światło poprawia widoczność, a dodatkowa warstwa bezpieczeństwa, jaką zapewnia omijanie przeszkód, jest idealna do przekraczania granic tego, co jest możliwe.
 • APAS 3.0 - Zaawansowane systemy wspomagania pilota (APAS) 3.0 wykorzystują zaawansowaną technologię mapowania do płynnego podążania i niezawodnego omijania przeszkód w złożonych scenariuszach. Skuteczność unikania przeszkód i automatyczne planowanie lotu uległy znacznej poprawie w porównaniu z poprzednimi generacjami, zwiększając bezpieczeństwo i zapewniając więcej opcji.
Filtry

raty 30x0% promocja Beafoto

DJI Mavic AIR 2  + BON 215 zł ZŁAP OKAZJĘ DJI Mavic AIR 2 + BON 215 zł ZŁAP OKAZJĘ
Producent: DJI
dostępny
24 godziny
Cena: 3 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
DJI Mavic Air 2 Fly More Combo + ZŁAP OKAZJĘ 100 ZŁ DJI Mavic Air 2 Fly More Combo + ZŁAP OKAZJĘ 100 ZŁ
Producent: DJI
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 4 785,00 zł
szt.
zobacz więcej
DJI Mavic Air 2 Fly More Combo DJI Smart Controller DJI Mavic Air 2 Fly More Combo DJI Smart Controller
Producent: DJI
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 6 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony