Lornetki/ Lunety/ Optyka

Lornetki/ Lunety/ Optyka 

Rynek optyczny jest bardzo rozwinięty. Dostępne są różne rodzaje lornetek i lunet, dzięki którym można bardzo dokładnie przybliżyć wybrany obiekt i obejrzeć oddaloną rzeczywistość. W ofercie sklepu dostępne są najlepszej jakości sprzęty, które z pewnością przypadną do gustu miłośnikom nie tylko przyrody. Oferowane produkty są najwyższej jakości, sprawdź poniżej: 

Do czego mogą się przydać lunety i lornetki?

Sprzęty dostępne w ofercie sklepu różnią się od siebie parametrami i zastosowaniem. Dlatego przed zakupem warto określić w jakich warunkach sprzęt będzie wykorzystywany i do czego jest potrzebny. Lunety i lornetki charakteryzują się tymi samymi parametrami. Pierwszą kwestią, na jaką warto zwrócić uwagę podczas zakupów jest powiększenie. Jeżeli dany sprzęt ma powiększenie x10 to znaczy, że obiekt, który będzie obserwowany zostanie zbliżony o 100 metrów. Warto zaznaczyć, że im większe będzie powiększenie tym luneta może mięć większe rozmiary. Ważna jest także średnica obiektywu, a także pole widzenia, czyli obszar, który obejmuje widok z lunety. 

Techniczne kwestie, o których warto pamiętać

Podczas zakupu lunety czy lornetki trzeba też zwrócić uwagę na okular. Bardziej zaawansowane sprzęty pozwalają na wymianę okularu. Znaczenie ma także materiał, z którego wykonano sprzęt. Produkty dostępne w sklepie mogą być wykonane ze stali lub aluminium. Drugie są o wiele lżejsze, dlatego można je łatwo przenosić z miejsca na miejsce. 

Dostępne produkty

W sklepie dostępne są różne produkty, które znajdują się w poszczególnych kategoriach. Klienci mogą znaleźć profesjonalne lornetki, lunety na broń, lunety obserwacyjne, a także monokulary, dalmierze, kolimatory, mikroskopy przenośne i lunety, oświetlenie laserowe, fotopułapki, statywy na broń oraz różne potrzebne akcesoria. 

Wszystkie sprzęty są w pełni profesjonalne i charakteryzują się najwyższą jakością. Dostępne są także w pełni profesjonalne zestawy ze statywem i pokrowcem. Możliwe jest zmienienie obiektywu, tak aby dopasować się do każdej sytuacji oglądania. Sprzęty świetnie sprawdzają się na powietrzu. Soczewki posiadają specjalne właściwości. Dzięki temu bardzo łatwo można usunąć zanieczyszczenia oraz pozostałości minerałów czy środków ochrony roślin i żywicy. Lunety spełniają najwyższe standardy i pozwalają na zobaczenie nawet najmniejszych szczegółów. Świetnie nadają się dla amatorów uwielbiających obserwowanie przyrody jak i dla profesjonalistów, zajmujących się np. tropieniem dzikich gatunków zwierząt czy innych zjawisk. 

Z pewnością warto skorzystać z oferty sklepu i wybrać najlepsze sprzęty dla siebie. Jak wspomniano wcześniej, w sklepie dostępne są także sprzęty dla myśliwych, które pozwalają na tropienie zwierzyny i skuteczne polowania. Można mieć pewność, że widoczność będzie bardzo dokładna. Warto zdecydować się na zakup całego zestawu, aby cieszyć się z profesjonalnych możliwości i w razie potrzeby wymienić dane elementy i polepszyć komfort widzenia. 

Nowość w sklepie Beafoto - noktowizja i termowizja

Noktowizja i termowizja w myślistwie to dość świeży temat. Jednakże aktualna oferta noktowizji myśliwskiej jest na tyle bogata, że każdy znajdzie coś dla siebie. Noktowizory są dostępne w wielu kombinacjach między innymi jako lornetki i monokulary noktowizyjne, lunety noktowizyjne, nasadki noktowizyjne a nawet noktowizory z dalmierzem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno najbardziej popularne lunety noktowizyjne pulsar, a także bardzo popularne nasadki noktowizyjne Pard. Aby dowiedzieć się więcej o lunetach noktowizyjnych sprawdź nasz najnowszy poradnik w którym dowiesz się, jakie celowniki noktowizyjne warto kupić.