Lornetki Nikon High Grade L

Lornetki Nikon HG L oferują wysokiej jakości lornetki z pryzmatem dachowym o niesamowitych parametrach optycznych i trwałości. Wyposażone są w wysokiej jakości powłoki na pryzmacie i soczewkach w tym systemie spłaszczania w terenie, są również wodoodporne, przeciwmgielne i mają doskonałą ergonomię dla wygodnego przenoszenia. Nadają się jako lornetki do obserwacji ptaków, polowań, wędrówek, safari i innych obserwacji dzikiej przyrody. Lornetki są godnym konkurentem dla również popularnych topowych serii Swarovski CL pocket lub Zeiss Victory pocket. Lornetki Nikon High Grade są z pewnością w stanie zadowolić każdego profesjonalistę i są dostępne w sześciu różnych konfiguracjach, od najmniejszych modeli kieszonkowych po kompaktowe i wszechstronne.

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Nikon lornetka High-Grade 10x25 HG L DCF  BAA231AA Nikon lornetka High-Grade 10x25 HG L DCF BAA231AA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 2 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nikon lornetka High-Grade 8x20 HG L DCF  BAA230AA Nikon lornetka High-Grade 8x20 HG L DCF BAA230AA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 2 599,00 zł
szt.
zobacz więcej

Kompaktowe lornetki Nikon HG L klasy premium 

Wyjątkowy komfort jest wynikiem obudowy ze stopu magnezu, która znacznie pomaga zmniejszyć wagę, ale nadal oferuje dużą wytrzymałość, co pomaga ogromnie przedłużyć żywotność lornetki. Prosta konstrukcja tych modeli pryzmatów dachowych zapewnia zwartą konstrukcję, dzięki czemu można je łatwo trzymać w dłoniach i nosić przy sobie przez dłuższy czas. Korpus jest gumowany, co pomaga chronić lornetkę przed uderzeniami i zapobiega wnikaniu wody, kurzu i innych cząstek. W połączeniu ze szczelnymi o-ringami, cecha ta sprawia, że lornetka Nikon HG L jest odporna na korozję. Są również wypełnione azotem, więc wewnętrzne zamglenie soczewek nigdy nie wystąpi. Lornetka Nikon High Grade  jest w stanie zapewnić krystalicznie czysty obraz nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, bez obawy o uszkodzenie. Są również wyposażone w gwint przystosowany do statywu.


Właściwości optyczne lornetek Nikon High Grade 

 

Najwyższe parametry optyczne lornetek HG L wynikają z zastosowania w pełni wielowarstwowych soczewek, powłok z korekcją fazową i srebrnych powłok pryzmatycznych. Te wysokiej jakości powłoki optyczne zapewniają doskonałą przepuszczalność światła i zapewniają ostry i wyraźny obraz. Wszystkie zniekształcenia, takie jak aberracja chromatyczna i odbicia, nie mają szans zepsuć blasku tej lornetki Nikon. Nie zapominajmy o systemie spłaszczania pola, który pomaga zredukować krzywiznę szkła i poprawia ostrość nawet na brzegach pola. Aby uzyskać idealną ulgę dla własnych potrzeb, lornetka HG L oferuje bardzo długą konstrukcję odciążającą, którą można również dostosować dla osób noszących okulary. Muszle oczne są miękkie i gumowane, wykonane z materiałów przyjaznych dla środowiska i wyposażone w mechanizm typu twist-up click-stop. Nikon HG L oferuje również centralny mechanizm ogniskowania z niewiarygodnie dużym kołem i płynnym przesuwem w celu szybkiej regulacji. Istnieje również dioptria prawego oka, którą można zablokować przed niezamierzonym obrotem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony