Nowe monitory biurowe Eizo w sklepie Beafoto - FlexScan EV2480 0
Nowe monitory biurowe Eizo w sklepie Beafoto - FlexScan EV2480

Nowe monitory biurowe Eizo w sklepie Beafoto - FlexScan EV2480

 

Zasilacz 70 W przez port USB-C jest bardzo praktyczny. Jest w stanie niezawodnie zasilać mały komputer lub ładować laptopa, z których oba można szybko i łatwo podłączyć za pomocą jednego kabla. Nieoślepiający widok ekranu jest możliwy dzięki technologii antyrefleksyjnej i Auto EcoView, funkcji automatycznej kontroli jasności, która również zmniejsza zużycie energii. Wyświetlacz LCD z technologią IPS zapewnia największy możliwy kąt widzenia. Czujnik jasności, głośniki i elementy sterujące są wbudowane w ramkę Eizo EV2480. Są w pełni zintegrowane z konstrukcją monitora, zapewniając doskonałe wrażenia użytkownika. Eizo EV2480 można obracać, obracać i przechylać do pozycji, która jest najwygodniejsza dla pleców, szyi i postawy. Dzięki zmiennej regulacji wysokości możesz ergonomicznie ustawić górną linię obrazu tuż poniżej poziomu oczu, co sprawia, że praca z EV2480 jest przyjemnością. EIZO zapewnia pięcioletnią gwarancję na EV2480 - tak jak na wszystkie modele FlexScan. Monitor jest certyfikowany zgodnie z wiodącymi standardami oszczędzania energii i zrównoważonego rozwoju, takimi jak TCO Certified Generation 8, EPEAT i Energy Star.

 

 

Monitor Eizo FlexScan EV2480

 

Główne cechy monitorów Eizo:

  • Funkcja dokowania dla tabletów i laptopów dzięki łączności USB 3.1 typu C dostarczającej sygnał DisplayPort i ładowaniu 70 watów (maks.)
  • Ramka tylko 1 mm: zadziwiająco kompaktowa i niezwykle elegancka konstrukcja
  • Kontrast 1000: 1, jasność 250 cd / m², kąt widzenia 178 °
  • Auto EcoView, EcoView Index i EcoView Optimizer dla maksymalnych oszczędności energii i doskonałej ergonomii
  • Wejścia sygnałowe: USB Type-C (DisplayPort Alt Mode), DisplayPort, HDMI
  • Cztery porty USB typu A do odbioru danych
  • Zrównoważony produkt - odpowiedzialna produkcja
  • Monitory EIZO są produkowane w sposób odpowiedzialny społecznie. Produkcja jest wolna od pracy dzieci i pracy przymusowej. Dostawcy w całym łańcuchu dostaw zostali starannie wybrani i oni również
  • zobowiązali się do tej odpowiedzialności. Dotyczy to w szczególności minerałów z rejonów konfliktu.

 

 

Monitor Eizo FlexScan EV2480

 

Oba monitory są produkowane w naszej własnej fabryce zgodnie z certyfikowanym systemem zarządzania środowiskowego ISO 14001. Obejmuje to środki mające na celu zmniejszenie ilości odpadów, ścieków i emisji, zużycia zasobów i energii, a także zachęcanie pracowników do zachowań proekologicznych.

EIZO od ponad dziesięciu lat publicznie informuje o swoich działaniach w obszarze odpowiedzialności społecznej i środowiska w corocznym raporcie CSR (Corporate Social Responsibility).

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl