Czas dostawy

CZAS DOSTAWY

Dostawa firmą kurierską

Towary, zamówione w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD , dostarczane są na terenie naszego kraju na drugi dzień, od chwili nadania przesyłki przez nasz sklep.
Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Niestety zdarzają się przypadki kiedy firma kurierska nie wywiąże się należycie ze swoich obowiązków na skutek różnych niezależnych od nas przyczyn np. awaria samochodu dostawczego, ciężkie warunki atmosferyczne, wypadki, niedopatrzenia i błędy ludzkie a także brak obecności adresata pod adresem dostawy. Dlatego warto sprawdzać stan realizacji dostawy na stronie internetowej firmy kurierskiej: www.dpd.com.pl

 

W razie jakichkolwiek pytań czy problemów z doręczeniem prosimy o kontakt z nami : tel 504-082-524 od pon-piąt w godzinach 8.00-20.00 oraz w soboty od 8.00 - 14.00. W takich godzinach istnieje tylko możliwość wyjaśnić losy przesyłki w firmie kurierskiej DPD.

Kurier DPD dwukrotnie podejmuje próbę doręczenia przesyłki. Po dwóch nieudanych próbach doręczenia przesyłki, istnieje jeszcze możliwość odebrania jej osobiście z oddziału DPD, który ją doręczał. Odpowiedni adres i telefon do oddziału firmy kurierskiej znajduje się na stronie internetowej firmy kurierskiej: www.dpd.com.pl
W celu skutecznego doręczenia, bardzo prosimy wybrać taki adres dostawy przesyłki, aby kurier mógł zastać Odbiorcę, lub osobę uprawnioną do odbioru przesyłki pod wskazanym adresem.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl