Czas realizacji / dostępność towaru

  

Czas realizacji / dostępność towaru

Na stronie z opisem każdego produktu w naszym sklepie publikujemy informację o stanie naszego magazynu oraz o przewidywanym czasie wysyłki zamówienia na dany produkt. Wynosi on zazwyczaj od 24 godzin do kilku dni.
W pozostałych przypadkach jest odpowiednia informacja na stronie produktu.

Realizacja zamówienia rozpoczyna się od momentu jego potwierdzenia. Zamówienia potwierdzamy niezwłocznie, w 80% przypadków jest to krócej niż 4 godziny robocze od momentu złożenia zamówienia. Brak możliwości kontaktu z klientem w sprawie jego zamówienia może wydłużyć czas realizacji.
W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu, a w przypadku płatności ratalnej - o czas przygotowania i podpisania umowy ratalnej.

Moment wysyłki zamówienia określamy na podstawie naszego stanu magazynu, spodziewanych dostaw, stanach magazynów naszych dostawców a także informacji uzyskanych od dystrybutorów i producentów. Mimo dołożenia wszelkich starań w przedstawianiu rzetelnych informacji o terminach wysyłki, z uwagi na mnogość i jakość czynników (niedokładne informacje, błędy techniczne, przeszkody logistyczne itp.), które mają wpływ na tą informację, możliwe jest zarówno skrócenie jak i wydłużenie czasu realizacji zamówienia. O ewentualnie wydłużającym się czasie realizacji zamówienia informujemy telefonicznie.Objaśnienie oznaczeń czasów realizacji


Zamówienia składane do godziny 15:00 są wysyłane w tym samym dniu roboczym w przypadku płatności za pobraniem.

Zamówienia składane po godzinie 15:00 są wysyłane w następnym dniu roboczym.

Dostępny - towar dostępny, możliwość wysyłki w 24 godziny.

1-2 dni robocze - brak towaru w naszym magazynie. Sprowadzamy go w 1-2 dni robocze.

W magazynie- towar dostępny w magazynie u producenta lub dystrybutora. Sprowadzamy go do 14 dni roboczych.

Zapytaj o dostępność - zazwyczaj produktu brak jest w magazynie, nie mamy też pewnej informacji, czy jest dostępny u naszych dostawców. Skontaktuj się z nami, a my udzielimy informacji kiedy można się go spodziewać.

Niedostępny - brak w naszym magazynie.

Uwaga! Informacja o dostępności towaru (czasie realizacji) nie stanowi oferty lub elementu oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl