Koszty i sposoby dostawy

 KOSZTY PRZESYŁEK


 

Sposoby płatności

 

Przesyłka kurierska DPD

 

 

Poczta polska

paczka pocztowa

 

 

 

Paczkomat**

 

Przedpłata na konto 

posiadamy rachunek w Mbank

  19,00 zł                  20,00                11,00 zł

 

Za pobraniem

 25,00 zł

                 25,00                 ----

 

Płatność kartą

 20,00 zł

         ----
         

 

** Paczkomatem wysyłamy zamówienia o wartości do 500 zł (maksymalny rozmiar paczki to 41*38*64 cm)

 

Towary, zamówione w naszym sklepie wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD http://www.dpd.com.pl/, dostarczane są na terenie naszego kraju na drugi dzień, od chwili nadania przesyłki przez nasz sklep.

 

Dodatkowe usługi:

 

Doręczenie w sobotę - dodatkowa opłata 10 zł brutto ( usługa dostępna zazwyczaj w okolicy oddziału DPD )

 

Doręczenie do rąk własnych - dodatkowa opłata 8 zł brutto ( doręczenie przesyłki tylko wylegitymowaniu się odbiorcy dokumentem ze zdjęciem).

 

Dostawa za granicę - koszt dostawy zgodnie z cennikiem przewoźnika, ustalany każdorazowo z klientem. Przesyłki doręczane na terenie Unii Europejskiej. W przypadku niektórych regionów Danii, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Hiszpanii, Holandii, Niemiec, Szwecji i Włoch do ceny przesyłki DPD należy doliczyć opłatę strefową. Kody pocztowe objęte dopłatą strefową znajdują się w Tabeli opłat dodatkowych DPD.

DPD nie dostarcza i nie odbiera przesyłek z następujących miejsc: Hiszpania - Ceuta, Melilla, Wyspy Kanaryjskie, Niemcy - Büsingen, Wielka Brytania - Offshores,Włochy - Campione d'Italia, Livigno, San Marino, Watykan.

 

Na życzenie klienta, możemy przesłać Państwa zamówienie za pośrednictwem Poczty Polskiej zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej. Zamówienia wysyłamy wyłącznie przesyłką priorytetową z zadeklarowaną wartością. 

 

Powyższe ceny obowiązują przy wysyłkach o standardowych rozmiarach i wadze. Przy niestandardowych przesyłkach, w szczególności przy zamówieniach na większe liczby produktów o większych gabarytach, koszt dostawy jest ustalany indywidualnie w momencie potwierdzenia zamówienia.

 

Śledzenie przesyłek:

POCZTĄ POLSKĄ śledzić przesyłkę pod adresem http://sledzenie.poczta-polska.pl/

PACZKOMATY śledzić przesyłkę pod adresem https://www.paczkomaty.pl/sledzenie_paczki,34.html

Kurier DPD śledzić przesyłkę pod adresem https://tracktrace.dpd.com.pl/findParcel

 

Odbiór osobisty

Może być zrealizowany w naszym sklepie przy ul.Wiślana 44, 05-092 Łomianki, od poniedziałku do piątku w godzinach od 9-21 i w sobotę od 9 do 14.

Jest możliwy odbiór także w innych godzinach po uprzednim kontakcie telefonicznym. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy żadnej opłaty. 


 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl