O firmie

                         

BEAFOTO Sklep fotograficzny i optyczny

 

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem na rynku w sprzedaży sprzętu fotograficznego. Cieszymy się dobrą opinią i zaufaniem klientów, dzięki czemu staliśmy się rozpoznawalni na rynku. Naszym największym sukcesem są stali klienci, którzy powracają do nas z kolejnymi zamówieniami.

Nasza oferta obejmuje aparaty cyfrowe, lustrzanki, bezlusterkowce, obiektywy, lampy, kamery, akcesoria fotograficzne i sprzęt studyjny. Posiadamy także szeroką gamę profesjonalnych i amatorskich lornetek , lunet obserwacyjnych, dalmierzy. Można też u nas kupić celowniki optyczne, kolimatory, termowizory, latarki, noże i wiele innych artykułów w bardzo dobrych cenach.

Jesteśmy autoryzowanym partnerem produktów Nikon, FujiFilm, Tamron, Sigma, Manfrotto.
Posiadamy status partnera Nikon Professional Services.

Beafoto to nie tylko sklep internetowy i stacjonarny. Dostarczamy też sprzęt jednostkom policji, instytucjom państwowym i samorządowym, uczelniom, służbom leśnym i wielu innym.

Jako nieliczni, jesteśmy do dyspozycji naszych klientów o każdej porze. 


 

 Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Beafoto Sklep fotograficzny
ul. Wiślana 44
05-092 Łomianki
tel: (22) 751-06-64, 504-082-524
email:
biuro@beafoto.pl   
beafoto.su@gmail.com
 
NIP 118-070-38-89
REGON 010683570 
 

 

Informujemy, że Międzynarodowa Wywiadownia Gospodarcza Creditreform w dniu 2014-06-17 przeprowadziła badanie wiarygodności kredytowej naszej firmy. Miło nam poinformować, iż całościowa ocena kondycji finansowej naszej firmy, w szczególności zdolność do terminowego regulowania zobowiązań została oceniona jako dobra i nasza firma zdobyła prestiżowy Certyfikat Wiarygodności Płatniczej.

Autentyczność certyfikatu można sprawdzić klikając w poniższy link:


  

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl