Powiększalniki do kolimatora Eotech

Możliwość niemal natychmiastowego przejścia między dwoma odległościami przy zachowaniu dokładności broni jest łatwo osiągalna dzięki powiększalnikom Eotech 3X i 5X. Eotech dostarcza wytrzymałe, niezawodne i innowacyjne powiększalniki do kolimatora, które oferują prawdziwą przewagę wszystkim, którzy ich używają.

Filtry
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Powiększalnik Eotech  G33 STS TAN Powiększalnik Eotech G33 STS TAN
Producent: Eotech
na zamówienie
Cena: 3 550,00 zł
Powiększalnik Eotech G33 STS Powiększalnik Eotech G33 STS
Producent: Eotech
na zamówienie
Cena: 3 550,00 zł
Powiększalnik Eotech G43.STS Powiększalnik Eotech G43.STS
Producent: Eotech
na zamówienie
Cena: 3 700,00 zł
Powiększalnik Eotech G45.STS TAN Powiększalnik Eotech G45.STS TAN
Producent: Eotech
na zamówienie
Cena: 3 900,00 zł


Natychmiastowe przejście za pomocą powiększalnika Eotech

Ze względu na stale zmieniające się dzisiejsze scenariusze, potrzeba szybkiego przejścia między walką w zwarciu (CQC) a identyfikacją i zaangażowaniem celów średniego zasięgu jest kluczowa. Utrzymanie precyzyjnego strzału na obu dystansach to konieczność.


Większa precyzja

Powiększalniki Eotech są przeznaczone do użytku za celownikiem holograficznym Eotech (HWS). Lupy można zamontować bezpośrednio za HWS. Po prostu odsuń lupy, aby szybko celować 1X. W przypadku użycia z modelami HWS 518, 558 i EXPS (z interfejsem przycisków bocznych), użytkownik może z łatwością obsługiwać celownik nawet przy włączonym dublerze

Ze względu na stale zmieniające się dzisiejsze scenariusze, potrzeba szybkiego przejścia między walką w zwarciu (CQC) a identyfikacją i zaangażowaniem celów na średnim dystansie. Utrzymanie precyzyjnego strzału na obu dystansach to konieczność. Możliwość niemal natychmiastowego przejścia między dwoma odległościami przy zachowaniu dokładności broni jest łatwo osiągalna dzięki powiększalnikom Eotech 3X i 5X. Powiększalniki Eotech są przeznaczone do montażu bezpośrednio za celownikiem holograficznym EOTECH (HWS). Po prostu odsuń lupę, aby uzyskać szybkie celowanie 1X. W przypadku użycia z modelami HWS 518, 558 i EXPS (z interfejsem przycisków bocznych), użytkownik może z łatwością obsługiwać celownik nawet przy włączonej lupie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony