Statywy fotograficzne Albert 2.0

Często podróżujesz, chcesz wszędzie zabierać ze sobą statywy fotograficzne, ale jego waga i zbyt duże wymiary Ci na to nie pozwalają? W takim razie przedstawiamy Ci statyw fotograficzny Albert 2.0, który jest najbardziej profesjonalnym, podróżniczym statywem na świecie. Powstał podczas ulepszania pierwotnej wersji statywu Albert.

Filtry
typ blokady nóg
liczba sekcji
Udźwig[kg]
Maksymalna wysokość
Głowica w zestawie
Długość po złożeniu[cm]
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Albert + głowica Pro Szary Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Albert + głowica Pro Szary
Producent: 3 Legged Thing
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

Profesjonalny Statyw fotograficzny Albert 2.0

Jeśli zależy Ci na tym, aby statyw, który zabierasz ze sobą w podróż, był jak najbardziej kompaktowy i wszechstronny, powinieneś dobrze zastanowić się nad statywem Albert 2.0, który jest ulepszoną formą swojego poprzednika, dzięki czemu możesz cieszyć się jego nową technologią przy zachowaniu wszystkich parametrów. Mimo swojej niewielkiej wagi, bo wynosi ona tylko niecałe 2 kg, jest on w stanie udźwignąć do 30 kg dodatkowego sprzętu, a jego maksymalna wysokość sięga 1,8 metra. Co jeszcze zmieniło się w nowym statywie Albert 2.0?

Najważniejsze cechy 3 Legged Thing Albert 2.0

  1. Jedną z jego ważniejszych cech jest to, że mimo kompaktowej wielkości można rozłożyć go do 1,8 metra, a po złożeniu osiąga on minimalną wysokość 1,2 metra.
  2. Możliwość odłączenia wszystkich trzech nóg pozwala na uzyskanie wielu konfiguracji. Możesz używać go jako monopod bądź statyw stołowy, przydatny podczas wielu rodzinnych uroczystości. Zaprojektowane na tę okazję stopki, mogą być wykorzystywane na różnych powierzchniach. Stopki posiadają kształt ostrych kolców, na które, w miarę potrzeby, można założyć nakładki antypoślizgowe w kształcie kulek.
  3. Statyw ten mierzy 43,1 cm, więc ze spokojem zmieści się w Twojej torbie podróżnej, a dodatkowo jego niska waga, uchroni Cię przed wymówkami, że statyw jest za ciężki.
  4. Dzięki temu, że ma konstrukcję modułową, możesz wykorzystać tę możliwość i składać go w taki sposób, aby zawsze mieć go przy sobie.
  5. Albert 2.0 nie zawiera ostrych krawędzi, dzięki czemu pozwala na jeszcze większy wachlarz zastosowań, m.in. będziesz posiadał wiele dodatkowych możliwości montowania akcesoriów fotograficznych.
  6. Dzięki zastosowaniu systemu Parallel Locking Twój statyw będzie się wyróżniał stabilnością oraz chwytliwością, oraz możesz mieć pewność, że nie otworzy się sam.