Statywy fotograficzne Leo 2.0

Statyw fotograficzny Leo 2.0 firmy 3 Lagged Thing to niezwykły statyw podróżny, który cechuje się niebywałą funkcjonalnością oraz niewielkim rozmiarem, który pozwala na zabranie go ze sobą w podróż, gdzie tylko zechcesz. Jest następcą swojego poprzednika, statywu Leo, który zdobył prestiżową nagrodę Lucie Technical Award. Leo 2.0 został zaprojektowany w taki sposób, aby żaden podróżnik, uwielbiający fotografowanie, nie miał ani jednego powodu, aby nie zabrać go ze sobą w podróż.

Filtry
typ blokady nóg
Materiał wykonania
liczba sekcji
waga statywu [kg]
Udźwig[kg]
Maksymalna wysokość
Głowica w zestawie
Długość po złożeniu[cm]
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Leo + głowica Pro LV Szary Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Leo + głowica Pro LV Szary
Producent: 3 Legged Thing
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 1 459,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

Główne cechy 3 Lagged Thing Leo 2.0

Mimo że poprzednik Leo 2.0 otrzymał jedną z ważniejszych nagród w dziedzinie optyki, to jednak jego następca uzyskał jeszcze lepszą i funkcjonalną formę. Poniżej znajdziesz zestaw cech, dzięki którym wyróżnia się nowy statyw firmy 3 Lagged Thing:
1. Właściwie nie znajdziesz w nim żadnych ostrych krawędzi, które zostały usunięte po to, aby model ten użytkować w jeszcze łatwiejszy sposób. Dzięki zastosowaniu bardziej opływowych kształtów jest on przyjemniejszy w dotyku, a zatrzaski, które znajdują się na nogach, dzięki swoim kształtom pomagają, aby nogi statywu otwierały się jeszcze płynniej.
2. Nic tak nie ułatwia zakręcania i odkręcania, jak radełkowe uchytwy, którym niestraszna jest zła pogoda. Dzięki tej antypoślizgowej powłoce, odpowiednie ustawienie statywu, bądź jego złożenie będzie jeszcze łatwiejsze.
3. Blokady nóg zostały wzmocnione jeszcze bardziej, dzięki czemu statyw jest jeszcze bardziej stabilny.
4. Możliwość trzech odłączanych nóg pozwala na zmianę tego modelu w statyw stołowy, który świetnie nadaje się na wszelkie uroczystości. Nie trzeba tu również wspominać, że dzięki tej funkcji z łatwością zamienisz swój statyw również w monopod.

Kompaktowy statyw fotograficzny Leo 2.0

Czy wiesz, że waga tego statywu to zaledwie około 1,5 kg? A jego maksymalny udźwig do 30 kg! Dzięki temu, że tak kompaktowy statyw fotograficzny jest w stanie udźwignąć tak dużą liczbę kilogramów, można śmiało stwierdzić, że jest to prawdziwy mocarz wśród innych statywów. Oprócz tego jest to statyw modułowy, który pozwala na przeróżne ułożenie w Twoim plecaku. Tak, aby noszenie go było dla Ciebie, jak najbardziej wygodne.
Gumowe stopki Bootz zapewniają maksymalną stabilność na niestabilnym terenie, więc będziesz mógł rozłożyć swój statyw, gdziekolwiek tylko zechcesz!
Znając wszystkie cechy statywu Leo 2.0, już wiesz, jak bardzo różni się on od innych modeli. Możesz zakupić go w dwóch wersjach kolorystycznych, które powstały również dlatego, żebyś mógł pochwalić się nie tylko jego świetną techniką, ale również niebanalnym designem. Kolory do wyboru to szarość oraz brąz. W każdym z tych odcieni dostępne są po dwie różne konfiguracje statywów.

Już dziś postaw na wyjątkowo solidny, a jednak kompaktowy model statywu, posiadającego najwyższą technologię i pozwalającego na niebywałe zdjęcia. Leo 2.0 wykonany z włókna węglowego jest odporny na szybką eksploatację, więc będzie służył Ci przez długie lata!