Statywy fotograficzne Winston 2.0

Każdy zaawansowany fotograf, potrzebuje równie zaawansowanego sprzętu, który pozwoli mu dotykać wyżyn fotografii. Jednym ze sprzętów, który powinien znaleźć się w kolekcji takiej osoby, jest statyw Winston 2.0, który jest stabilny, wysoki oraz posiada duży udźwig, który pozwala na jego pracę z ciężkimi, dodatkowymi sprzętami. Statyw fotograficzny Winston 2.0 jest to jeden z bardziej zaawansowanych modeli statywów, oferowanych przez firmę 3 Lagged Thing.

Filtry
typ blokady nóg
Materiał wykonania
liczba sekcji
waga statywu [kg]
Udźwig[kg]
Maksymalna wysokość
Głowica w zestawie
Długość po złożeniu[cm]
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Winston + głowica Pro Brązowy Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Winston + głowica Pro Brązowy
Producent: 3 Legged Thing
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 2 159,00 zł
szt.
zobacz więcej
Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Winston + głowica Pro Szary Statyw 3 Legged Thing Pro 2.0 Winston + głowica Pro Szary
Producent: 3 Legged Thing
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 2 159,00 zł
szt.
zobacz więcej

Statyw fotograficzny Winston 2.0 na każde warunki

Najlepszy statyw fotograficzny to ten, który pozwala na pracę, nawet w najbardziej wymagających warunkach. Taki produkt do zadań specjalnych można zabrać ze sobą praktycznie wszędzie, ze względu na swoją niezawodność i wysoką jakość, którą oferuje swojemu właścicielowi. Jego udźwig to aż 40 kg, a maksymalna wysokość sięga 185 cm. Jest to najbardziej wytrzymały statyw na świecie! Wymiary te są dość imponujące i zachęcą każdego zaawansowanego fotografa do wykonania świetnej jakości zdjęć.

Co jeszcze charakteryzuje statyw 3 LEGGED THING Winston 2.0


• posiada trzy nóżki, które w każdej chwili można odłączyć i zrobić z niego monopod. A kolumna, którą można odwracać, pomaga osiągnąć niebywale stabilny statyw, którego można używać nawet na najniższej wysokości. Taka opcja, zachęca do tego, aby wykorzystać go również jako statyw stołowy, idealny do zdjęć w plenerze. Tak więc możesz mieć statyw na co dzień, jak i na specjalne okazje!
Winston 2.0 to najbardziej stabilny statyw firmy 3 Lagged Thing. Każdy fotograf, który ceni sobie wysoką jakość i niezawodność, z pewnością będzie w pełni zadowolony z funkcji i żywotności tego statywu.
• Mimo tego, że Winston 2.0 ma możliwość bardzo dużego udźwigu, to jednak nadaje się do zabierania go w podróż, ponieważ jego waga nie różni się mocno od innych statywów podróżniczych. Po jego złożeniu osiąga długość 61 cm.
• Radełkowe wykończenie wszystkich uchwytów pozwala na łatwe i szybkie ustawianie ich nawet w najbardziej wymagających warunkach atmosferycznych.
• Posiada on tyle punktów mocowania, że możesz w nim zastosować przeróżne akcesoria fotograficzne.
• Jego stopki są gumowe, dzięki czemu lepiej przyczepiają się do podłoża, jednak w ofercie są również inne stopki, które możesz wymieniać w zależności od sytuacji.
Poznając funkcje i możliwości statywu Winston 2.0, żaden profesjonalny fotograf nie przejdzie obok niego obojętnie. Oprócz wyżej wymienionych cech posiada on również świetny design w dwóch oryginalnych kolorystykach: szarej oraz brązowej. Koniecznie przejrzyj całą naszą ofertę i zapoznaj się z oferowanymi przez nas konfiguracjami oraz kolorami. Spraw sobie prawdziwy prezent w postaci najlepszego na świecie statywu, który pozwoli ci na stworzenie najlepszych w Twoim życiu zdjęć!