Termowizory Leica Calonox

Całkowicie nowo opracowane kamery termowizyjne Leica Calonox są oferowane w dwóch wersjach: jako urządzenie wyłącznie obserwacyjne - Leica Calonox View - oraz jako urządzenie główne do montażu w połączeniu z lunetą celowniczą - Leica Calonox Sight.

Filtry
Producent
Rozdzielczość sensora (W x H)
Rodzielczość wyświetlacza
Wielkość piksela
Wbudowany dalmierz
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Nasadka termowizyjna Leica Calonox Sight 1x  na lunetę Nasadka termowizyjna Leica Calonox Sight 1x na lunetę
Producent: LEICA
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 18 300,00 zł
szt.
zobacz więcej
Termowizor Leica Calonox View 2,5x Termowizor Leica Calonox View 2,5x
Producent: LEICA
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 19 400,00 zł
szt.
zobacz więcej

Leica Camera od lat znana jest jako producent aparatów cyfrowych spełniających najwyższe wymagania. W przeciwieństwie do konwencjonalnych kamer cyfrowych, kamery termowizyjne rejestrują promieniowanie podczerwone, które nie jest widoczne dla ludzkiego oka, jako obraz termiczny. Dwie nowe kamery termowizyjne Leica Calonox zostały zoptymalizowane pod kątem odpowiednich zastosowań i oferują wyjątkową, typową dla Leiki jakość obrazu ze szczególnie szczegółowymi odcieniami szarości, znakomitym kontrastem i wysoką rozdzielczością szczegółów na wszystkich odległościach obserwacji.

Zamontowany na stałe akumulator o ponad 6 godzinach pracy jest szczególnie dobrze chroniony przed zimnem i wpływami atmosferycznymi dzięki umieszczeniu go wewnątrz urządzeń Calonox. Unikalna konstrukcja produktu jest zorientowana na potrzeby myśliwego i doskonale integruje się z wyposażeniem myśliwego ze względu na jego cylindryczny kształt i łatwość użytkowania - zarówno w montażu, jak i w ręku. Obsługa tylko trzema przyciskami jest intuicyjna, przyjazna dla użytkownika i ograniczona do najistotniejszych. Oba modele mają jasny obiektyw 42 mm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony