Torby fotograficzne Lowepro

Fotografowie skłaniają się ku torbom fotograficznym ze względu na ich szybki dostęp i lekkie konstrukcje. Torby mogą przypominać saszetkę biodrową lub torbę na ramię, ale wszystkie mają jedną wspólną cechę; podstawowy pasek na ramię noszony na ciele. Torby fotograficzne Lowepro umożliwiają szybką zmianę z noszenia sprzętu na plecach na robienie zdjęć bez konieczności zdejmowania torby na aparat.

raty 30x0% promocja Beafoto

Lowepro NOVA 170 AW II Lowepro NOVA 170 AW II
Producent: LOWEPRO
dostępny
24 godziny
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lowepro Torba M-Trekker SH 150 czarna Lowepro Torba M-Trekker SH 150 czarna
Producent: LOWEPRO
dostępny
24 godziny
Cena: 169,00 zł 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Torba Lowepro M-Trekker HP 120 szary Torba Lowepro M-Trekker HP 120 szary
Producent: LOWEPRO
dostępny
24 godziny
Cena: 105,00 zł
szt.
zobacz więcej
Torba Lowepro M-Trekker SH 150 szara Torba Lowepro M-Trekker SH 150 szara
Producent: LOWEPRO
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lowepro M-Trekker BP 150 czarny Lowepro M-Trekker BP 150 czarny
Producent: LOWEPRO
dostępny
24 godziny
Cena: 279,00 zł 369,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Pomagamy wybrać torbę fotograficzną Lowepro

Ponieważ torby typu Sling są noszone na jednym ramieniu, są bardziej praktyczne w przypadku lekkich zestawów fotograficznych takich jak aparty Fujifilm. W przypadku cięższych zestawów z aparatami bardziej ergonomiczny będzie plecak Lowepro. Świetnym wyborem na lekką torbę dla aparatu bezlusterkowego jest Slingshot Edge 150, który został zaprojektowany specjalnie dla nich, takich jak Nikon Z6 II. Jeśli chodzi o super kompaktową torbę bezlusterkową, którą można nosić jako nosidło poprzeczne, rozważ model m-Trekker HP 120, który jest idealny do kompaktowego aparatu lub bardzo małego zestawu bezlusterkowego, takiego jak Fujifilm X-S10. W przypadku zestawu DLSR SlingShot Edge 250 doskonale pasuje do aparatów takich jak Nikon D780.

 Plecaki fotograficzne Lowepro

Gdzie będziesz nosić torbę Lowepro?

Rozważ poziom ochrony przed warunkami pogodowymi, którego będziesz potrzebować. Jeśli podróżujesz w klimacie, w którym pogoda może się szybko zmieniać, poszukaj toreb na ramię z wbudowaną osłoną All Weather AW Cover. Jeśli jesteś w mieście i potrzebujesz tylko podstawowej ochrony przed warunkami atmosferycznymi, dobrze sprawdzi się torba z nowoczesnych wodoodpornych tkanin.

Noszenie wszystkich urządzeń cyfrowych w jednym rozwiązaniu jest często koniecznością dla wielu podróżujących fotografów. Posiadanie torby na ramię, która ma specjalną ochronę dla aparatu i tabletu, oznacza, że możesz pozostać w kontakcie podczas podróży i fotografowania. Nie zadowalaj się wpychaniem tabletu do toreb, które nie były przeznaczone do ochrony tych urządzeń. Torby Lowepro do aparatu, takie jak Slingshot Edge lub Passport Sling III, mają dedykowane przegródki na aparat i tablet.

 

Plecaki fotograficzne Lowepro


Ergonomia i zwinność dzięki torbie fotograficznej Lowepro

Podróżowanie z lustrzanką cyfrową lub aparatem bezlusterkowym wiąże się z wieloma różnymi scenariuszami noszenia. Jeśli nosić jak najmniej, ale jednocześnie mieć możliwość rozbudowy przestrzeni, spójrz na Passport Duo, który rozszerza się do ultralekkiego plecaka. Torba fotograficzna Lowepro Passport Sling III to kolejna świetna torba podróżna. Oprócz rozszerzalnej komory, nosidełko posiada również wyjmowaną wkładkę na aparat. Możesz wyjąć sprzęt fotograficzny z torby i chronić go, podczas gdy torba na aparat zamieniła się w codzienną torbę na wszystko, co musisz nosić. Pamiętaj, że firma Lowepro daje dożywotnią gwarancję na swoje produkty, więc jest to wystarczalny dowód na wysoką jakość ich produktów.