Walizki Lowepro

Walizka fotograficzna Lowepro to jak przenośne studio na kółkach. Ci najlepsi towarzysze podróży mają ogromne możliwości przenoszenia, zapewniają ochronę i bezpieczeństwo drogiemu sprzętowi fotografa i zdejmują ciężkie ładunki z pleców. Podczas podróży samolotem ważne jest, aby zawsze mieć przy sobie drogi sprzęt. Większość lotów krajowych ogranicza bagaż do gabarytów poniżej 114,3 centymetra. Przed lotem ze sprzętem fotograficznym należy zawsze sprawdzić w linii lotniczej, jakie ograniczenia dotyczące rozmiaru i wagi mają w przypadku bagażu podręcznego. Walizki Lowepro z futerałami na aparaty fotograficzne takie jak PhotoStream SP 200 lub dwukołowy PhotoStream RL 150 idealnie sprawdzą się w samolocie. Waga ma również znaczenie podczas przewożenia sprzętu w samolocie. Limity wagowe różnią się również w zależności od linii lotniczych i mogą wynosić od 8,16 do 18,14 kg. Upewnij się, że waga sprzętu fotograficznego nie stanowi problemu w przypadku lekkiej torby na kółkach, takiej jak Pro Roller x100 AW.

Filtry
Producent
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Plecak fotograficzny Lowepro Pro Trekker RLX 450 AW II Plecak fotograficzny Lowepro Pro Trekker RLX 450 AW II
Producent: LOWEPRO
dostępny
24 godziny
Cena: 1 249,00 zł 1 790,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Walizka fotograficzna Lowepro Highline RL X400 AW Grey Walizka fotograficzna Lowepro Highline RL X400 AW Grey
Producent: LOWEPRO
dostępny
24 godziny
Cena: 589,00 zł 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Walizka fotograficzna Lowepro Whistler RL 400 AW II Walizka fotograficzna Lowepro Whistler RL 400 AW II
Producent: LOWEPRO
w magazynie dostawcy
1-7 dni
Cena: 1 599,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Walizki Lowepro Pro Roller - czyli plecak fotograficzny w walizce

Nawet jeśli Twój sprzęt spełnia ograniczenia dotyczące bagażu podręcznego i wagi, zawsze istnieje możliwość, że lot będzie całkowicie pełny i nie pozwoli na umieszczenie na pokładzie dodatkowych walizek na kółkach. W przypadku, gdy linia lotnicza po prostu nie pozwala na założenie dodatkowych toreb na kółkach, walizki fotograficzne Lowepro Pro Roller są wyposażone w zdejmowany plecak na aparat. Dzięki temu nigdy nie będziesz musiał rozstawać się ze swoim sprzętem. Torby na kółkach do aparatów fotograficznych, takie jak nagradzana Pro Roller x-Series AW, mają te wyjmowane wkładki i zapewniają spokój ducha podczas podróży.

Zamki zabezpieczające w walizkach fotograficznych Lowepro

Podróżowanie po zatłoczonych lotniskach lub trzymanie rolki na miejscu podczas sesji może narazić Twój sprzęt na potencjalną kradzież. Trzymaj swój sprzęt w bezpiecznej torbie na kółkach, która ma wbudowaną blokadę, taką jak w pełni zintegrowana wersja z serii Pro Roller. Zamki w tych torbach to oficjalne zamki Travel Sentry™, które ułatwiają podróżowanie po lotniskach. Użyj chowanego kabla, aby zabezpieczyć sprzęt w terenie i skupić się na fotografowaniu.
Potrzebujesz dodatkowej nośności?


Zdejmij ciężki sprzęt z pleców na koła walizki.

Kiedy pracujesz w terenie, posiadanie sprzętu pod ręką może być ratunkiem. Torba na kółkach o dużej pojemności, taka jak Pro Roller x300 AW, zapewnia maksymalną nośność, mobilność i łatwość transportu torby na kółkach. Duże torby fotograficzne na kółkach umożliwiają również przenoszenie dużych statywów i statywów oświetleniowych, zamieniając Twoją torbę w wirtualne mobilne studio.


Większa elastyczność? Wypróbuj Walizkę fotograficzną ProRunnera.

Zdjęcia lokalizacyjne często oznaczają poruszanie się po zatłoczonych terminalach, lobby hotelowych, windach, schodach i innych przeszkodach, aby dotrzeć do zdjęcia. Aby zapewnić sobie łatwy dostęp do niezbędnego sprzętu na miejscu, użyj ProRunner x450 AW, rolki o dużej pojemności, którą można nosić również jako plecak.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony