Wideorejestratory

Wideorejestratory stają się coraz bardziej popularne w wielu krajach i nie bez powodu. Korzystanie z kamery do samochodu w ruchu drogowym ma wiele zalet. Wideorejestrator samochodowy to naoczny świadek, który jest przez cały czas po twojej stronie. Jeśli zauważysz, że zdarzył się wypadek lub sam w niego uczestniczysz, kamera samochodowa jest po to, aby go uchwycić. Filmy z kamery samochodowej można przekazać policji lub ubezpieczeniu samochodu. Mogą być ważnym dowodem do ustalenia przyczyny wypadku.

Filtry
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Kamera samochodowa HIKVISION B1 1080p WiFi Kamera samochodowa HIKVISION B1 1080p WiFi
Producent: Hikvision
dostępny
24 godziny
Cena: 169,00 zł 239,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Rejestrator jazdy nie tylko działa jako naoczny świadek, ale także udowadnia, że przyczynia się do bezpieczeństwa ruchu drogowego. Jazda z kamerą samochodową prawdopodobnie sprawi, że zarówno Ty będziesz jechał ostrożniej, ale także inni będą zwracać większą uwagę. Kiedy istnieje duże prawdopodobieństwo, że wideorejestrator złapie Cię na wideo, ludzie mają tendencję do zwracania większej uwagi na drogę i dwa razy się zastanowią, zanim zrobią coś głupiego.

Kamery samochodowe są dostępne we wszystkich kształtach i rozmiarach, a każdego dnia na rynku pojawia się coraz więcej typów i marek kamer samochodowych. W Beafoto sprzedajemy wideorejestratory Hikvision, ale będziemy konsekwentnie uzupełniać naszą ofertę. Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące kamer do samochodu, skontaktuj się z nami, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl