Lornetki Nikon Monarch 7

Lornetki Nikon Monarch 7 oferuje doskonały stosunek ceny do jakości. Ta seria obejmuje wszechstronne i kompaktowe lornetki, które integrują doskonałą technologię optyczną dzięki wysokiej jakości powłokom i szkłu ED. Wykonane są z niezwykle wytrzymałych materiałów, są wodoodporne i odporne na zaparowanie i oferują doskonałą ergonomiczną konstrukcję zapewniającą wygodne oglądanie. Cztery modele lornetek monarch 7 są idealnymi towarzyszami codziennego użytku na łonie natury. Są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagających użytkowników, od obserwatorów ptaków, myśliwych, do miłośników przyrody. Modele ze średnicą 30mm sprawdzą się jako lornetki turystyczne.

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Nikon lornetka  MONARCH 7 8x30 BAA787SA Nikon lornetka MONARCH 7 8x30 BAA787SA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 1 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nikon lornetka MONARCH 7 10x30 BAA788SA PROMOCJA Nikon lornetka MONARCH 7 10x30 BAA788SA PROMOCJA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 1 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nikon lornetka MONARCH 7 10x42 BAA786SA Nikon lornetka MONARCH 7 10x42 BAA786SA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 2 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nikon lornetka MONARCH 7 8x42 BAA785SA Nikon lornetka MONARCH 7 8x42 BAA785SA
Producent: NIKON
spodziewana dostawa
Cena: 2 499,00 zł
zobacz więcej

Dlaczego lornetki Nikon Monarch 7 są tak popularne?

Nikon MONARCH 7 to najlżejszy ze wszystkich MONARCHÓW, oferujący doskonałą ergonomię. Wyjątkowa równowaga i komfort to wynik małych wymiarów lornetki, jej prostej konstrukcji i górnego zawiasu tego kompaktowego pryzmatu dachowego. Konstrukcja wykonana jest z poliwęglanu wzmocnionego włóknem szklanym dla większej sprężystości. Odporny na wstrząsy korpus to nie jedyna wspaniała cecha. Lornetka ta jest również w stanie uszczelnić zewnętrzne cząstki, zapobiegając w ten sposób wilgoci przedostawaniu się do konstrukcji i jej uszkodzeniu. Ta funkcja odporna na korozję zapobiega również formowaniu się wraz z wypełnieniem azotem, co eliminuje wewnętrzną kondensację. Możesz je beztrosko zabrać ze sobą w najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Można je ustawić na statywie za pomocą standardowej śruby, co jest bardzo wygodne do stabilnego oglądania.


Właściwości optyczne i funkcje lornetki Nikon Monarch 7

 

MONARCH 7 zapewnia doskonały stosunek ceny do jakości. Szklane elementy mają bardzo niską dyspersję ED, która pomaga wyeliminować zniekształcenia w całym polu widzenia, takie jak aberracja chromatyczna, i pomaga uzyskać ostre jak brzytwa obrazy. Aby uzyskać wyższą rozdzielczość, Nikon Monarch 7 wykorzystuje powłoki z korekcją fazową i powłoki pryzmatów dielektrycznych, które są również wysoce odblaskowe i zapewniają wysoką przepuszczalność światła dla jasnych obrazów wraz z całkowicie wielowarstwowymi soczewkami. Szkło użyte w tej lornetce jest przyjazne dla środowiska i nie zawiera arsenu ani ołowiu. Soczewki zewnętrzne są również wyposażone w warstwy odpornej na zarysowania, hydrofobowej powłoki, która imituje efekt lotosu i przedłuża żywotność soczewek. Cała ta wysokiej jakości technologia optyczna znacząco pomaga uzyskać wspaniałe szczegóły nawet przy słabym oświetleniu. Ta funkcja pomaga w dynamicznych sytuacjach, w których musisz wyśledzić szybko poruszający się obiekt. Zapewniają również dużą odległość ogniskowania z bliska, co jest bardzo wygodne dla obserwatorów ptaków, łowców motyli i innych obserwacji dzikiej przyrody z bliska. MONARCH 7 jest wyposażony w centralny mechanizm ogniskowania i prawą dioptrię oka, która pomaga uzyskać dużą głębię ostrości. Muszle oczne są gumowane i rozmieszczone w wielu pozycjach, co jest bardzo wygodne dla osób noszących okulary.