Lornetki Leica Ultravid HD-Plus

Lornetki Leica Ultravid HD-Plus nowej generacji, to jedne z najlepszych wszechstronnych serii lornetek na rynku. W tej serii dostępnych jest 8 różnych modeli (soczewki obiektywów 32 mm, 42 mm i 50 mm, w zależności od podstawowego zastosowania). Leica Ultravid HD nadaje się do szerokiej gamy zajęć na świeżym powietrzu, takich jak polowanie, obserwowanie ptaków, podróże, piesze wycieczki, safari i obserwacje wydarzeń sportowych. Ich kompaktowe rozmiary, doskonała ergonomia i atrakcyjna konstrukcja z czarnej gumy zapewniają wygodę oglądania i ochronę w trudnych warunkach pogodowych. Doskonały system optyczny jest w pełni pokryty unikalnymi powłokami Leica na pryzmatach i soczewkach, które zapewniają niesamowitą transmisję światła i zdolność gromadzenia. Leica Ultravid HD ma centralne pokrętło ostrości i centralną dioptrię. Muszle oczne są wielopozycyjne, w zależności od modelu, nawet z ośmioma stopniami kliknięcia.

LEICA ULTRAVID 12x50 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 12x50 HD-PLUS
Producent: LEICA
dostępny w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 8 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 7x42 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 7x42 HD-PLUS
Producent: LEICA
dostępny w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 7 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 8x32 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 8x32 HD-PLUS
Producent: LEICA
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 7 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 8x42 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 8x42 HD-PLUS
Producent: LEICA
dostępny w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 7 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 10x42 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 10x42 HD-PLUS
Producent: LEICA
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 8 700,00 zł
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 10x50 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 10x50 HD-PLUS
Producent: LEICA
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 8 600,00 zł
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 8x50 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 8x50 HD-PLUS
Producent: LEICA
dostępny w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 8 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA ULTRAVID 10x32 HD-PLUS LEICA ULTRAVID 10x32 HD-PLUS
Producent: LEICA
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 7 100,00 zł
zobacz więcej

Ważne funkcje Lornetek Leica Ultravid HD-Plus

Zaprojektowana przez profesora Achima Heine'a lornetka ma najbardziej niesamowity projekt, jaki widzieliśmy. Jest niezwykle funkcjonalny i wygodny w użyciu dzięki miękkiej matowej fakturze i wgłębieniom na kciuki w największych modelach z serii. Ta gumowa osłona zapewnia również wygodny antypoślizgowy uchwyt. Są niezwykle kompaktowe i mają lekką magnezową obudowę. Stylowa czarna gumowa zbroja pomaga również chronić Ultravid HD przed wszelkimi uderzeniami w trudnym terenie, dzięki czemu są niezwykle trwałe. Konstrukcja wypełniona azotem zapobiega wewnętrznemu parowaniu, więc temperatura nigdy nie jest problemem. Użytkownik może również zanurzyć je na głębokość 5 metrów (16,5 stopy). Wyposażone są w bardzo miękkie okulary, które są wygodne dla twarzy i można je ustawiać w wielu pozycjach. Przy większych modelach mają nawet do ośmiu przystanków, co jest wygodne zarówno dla tych, którzy nie noszą okularów, jak i dla tych, którzy je noszą. Ostrość jest bardzo szybka i płynna dzięki precyzyjnemu środkowemu pokrętłu ostrości i środkowej dioptrii, która eliminuje różnice w wzroku. Pokrętło ostrości jest wykonane z tytanu i regulowane za pomocą bezsmarowego mechanizmu z tarczami PETP. Jest to seria konkurująca z lornetkami Swarovski EL oraz Zeiss Victory SF.

Właściwości optyczne Leica Ultravid HD-Plus

Możesz wybierać spośród różnych właściwości optycznych do użytku osobistego. Seria Leica Ultravid HD-Plus oferuje szeroką gamę modeli z powiększeniami 8x - 12x oraz obiektywami 32 mm, 42 mm i 50 mm. Możesz ich używać w różnych warunkach zewnętrznych, od obserwacji w gęsto zalesionych obszarach, na dużych otwartych przestrzeniach lub w górach. Najbardziej kompaktowi towarzysze zadowolą również każdego entuzjastę, który na co dzień lubi poprawiać wrażenia wizualne. Ultravid HD ma rozszerzone pole widzenia lornetki, które umożliwia śledzenie szybko poruszających się obiektów lub obiektów w dzikiej przyrodzie. Te wysokiej jakości lornetki mają niesamowite właściwości optyczne. Są w pełni pokryte wieloma warstwami cienkich powłok na znakomitym szkle SCHOTT HT. Soczewki posiadają niezwykle trwałą powłokę HDC oraz powłokę Aquadura na zewnętrznych powierzchniach szkła, która dba o trwałość zewnętrznej powierzchni szkła oraz zapobiega zarysowaniom i ścieraniu. Pryzmaty pokryte są systemem HLS HighLux, który zwiększa przepuszczalność światła za pomocą powłoki fazowej P-40. Ta technologia optyczna zapewnia niezwykle jasne obrazy o wysokim kontraście, drobnych szczegółach i niesamowitej wierności kolorów bez widocznych aberracji chromatycznej.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl