Nowe lunety noktowizyjne Pulsar Digex C50 - Oficjalnie

Yukon Advanced Optics Worldwide ma przyjemność przedstawić nową lunetę noktowizyjną Pulsar DIGEX C50 Dzień/Noc. Teraz możesz cieszyć się zaawansowanym technologicznie polowaniem o każdej porze dnia. W głębokim zmierzchu, kiedy ludzkie oko nie jest już w stanie dostrzec szczegółów obserwowanych obiektów, tryb Digex C50 Color Twilight wyświetla pełnokolorowy obraz, rozszerzając wrażenia z polowania w ciągu dnia na noc.

czytaj całość »
Nowy obiektyw Nikon Z 40 mm F2 - oficjalnie!

Firma Nikon zaktualizowała linię obiektywów zgodnych z pełnoklatkowymi aparatami bezlusterkowymi serii Z, takimi jak Nikon Z5 cz Nikon Z6 II, wprowadzając obiektyw NIKKOR Z 40mm f/2. Nowy obiektyw Nikon z mocowaniem Z jest ostry, szybki, ma niewielkie rozmiary i idealnie nadaje się do portretów, ponieważ 9-listkowa przysłona zapewnia miękki, naturalnie wyglądający efekt bokeh, który wyróżnia fotografowany obiekt.

czytaj całość »
Nowe Lornetki Swarovski Cl Curio 7x21 oficjalnie!

Swarovski Optik, wiodący na świecie producent takich produktów jak lornetki i lunety obserwacyjne, wkracza na nowy poziom wraz ze swoją najnowszą lornetką CL Curio 7x21. Lornetka, opracowana w ekskluzywnej współpracy ze światowej sławy projektantem przemysłowym Markiem Newsonem, oferuje wyjątkową funkcjonalność, wzornictwo i inżynierię. Swarovski CL Curio 7x21 inspiruje pytanie „Co możesz odkryć, gdy przyjrzysz się bliżej?”

 

NOWE URZĄDZENIA DEDYKOWANE OBSERWACJI

Charakterystyczną cechą serii TA32 jest zastosowanie świetnej jakości podzespołów. Jednym z nich jest wbudowany wyświetlacz OLED o rozdzielczości 1024 x 768, pozwalający na obserwację bez zbytniego obciążenia wzorku. Z tego samego założenia producent wychodził w przypadku regulacji dioptrii - zastosowanej w urządzeniach, która wynosi od – 5 do + 5. Dzięki niej swobodnie je spersonalizujesz, nie obawiając się o to, że wada wzroku przeszkodzi Ci w polowaniu.

Jak widzisz, producent wychodzi naprzeciw nawet tym indywidualnym oczekiwaniom. Nie zapomniał także, że w życiu każdego myśliwego mają miejsce sytuacje losowe… Zapewne nie tylko Ty podczas polowania spotkałeś się z dużą wilgocią czy ulewnym deszczem – serii TA to nie straszne z racji zastosowanej ochrony na poziomie IP67. Zaimplementowane w niej najwyższej jakości materiały oraz świetna optyka pozwolą używać sprzęt w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach pracy.

Za wysoką jakość obrazu w przypadku serii TA32 odpowiedzialny jest doskonały sensor termiczny o rozdzielczości 384 x 288 px, wykonany w najnowszej technologii matrycy 12 μm oraz odświeżanie na poziomie 50 Hz, które finalnie przekładają się na realną acz satysfakcjonującą odległość detekcji i weryfikacji obiektu, na czym zależy każdemu myśliwemu.

MONOKULAR TERMOWIZYTJNY PARD TA32 - 19 MM

Monokular termowizyjny PARD TA32 oparty jest o czujnik termiczny nowej generacji pozwalający na przesyłanie niezwykle szczegółowego obrazu na całym dystansie działania, a także zwiększonym zakresem detekcji. Jej wysoki zakres jest możliwy dzięki zastosowaniu 19 milimetrowej soczewki, która przewodzi z dużą dokładnością wiązki termowizyjnej do sensora, co umożliwia obserwacje o zasięgu od 1500 do 2000 metrów.

JAKI JEST PARD TA32 19MM?

UNIWERSALNY
KOMPAKTOWY
PRAKTYCZNY

 

 

czytaj całość »
Najnowsze obiektywy Nikon Z 14-24 F2.8 S i Nikon 50mm f/1.2 już w sprzedaży!

Już w październiku dowiedzieliśmy się, że Firma Nikon rozszerza swoją serię Z o dwa nowe profesjonalne obiektywy. Utraszerokokątny Nikon Z 14-24mm f / 2.8 S i najjaśniejszy obiektyw Nikon Z 50mm f / 1.2 S. Linia Z Series łączy w sobie najnowocześniejsze aparaty bezlusterkowe, takie jak Nikon Z7 II, z coraz większą liczbą obiektywów, które pomagają twórcom firmy Nikon ożywić te doskonałe zdjęcia. Teraz obydwa te obiektywy są w sprzedaży w naszym sklepie Beafoto.pl i w promocji z filtrami NiSi!

czytaj całość »