Lunety celownicze Zeiss Victory V8

Szukasz najlepszych lunet na rynku i trafiłeś na lunety celownicze Zeiss Victory V8? W takim razie trafiłeś na właściwą stronę! Mając wiele rozwiązań do wyboru, nie powinieneś mieć problemu z wyborem odpowiedniego produktu do swoich potrzeb. W sklepie Beafoto zapewniamy naszym klientom mnóstwo opcji, a lunety celownicze Zeiss Victory V8 są ich wisienką na torcie! Ponadto na wszystkie lunety celownicze Zeiss otrzymujesz wysyłkę gratis i zespół wsparcia po sprzedażowego. W naszym sklepie znajdziesz bogatą ofertę na lunety celownicze, więc zapraszamy kontaktu mailowego lub telefonicznego, bądź też sprawdź nasz nowy salon firmowy Beafoto 

Filtry
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Lunety Zeiss Victory V8 zostały po raz pierwszy pokazane publiczności na targach IWA Outdoor Classics 2014 w Niemczech. Zeiss Victory V8 to najlepsze, co ma do zaoferowania Zeiss, a lunety V8 są najbardziej wszechstronne w każdych warunkach łowieckich. Lunety te są wykonane ze szkła o wysokiej przepuszczalności SCHOTT HT i szkła fluorowego FL, również wykonanego ze szkła SCHOTT. Oferują 8-krotny zakres zoomu, powłokę ochronną LotuTec® na powierzchniach zewnętrznych i ulepszone powłoki soczewek T *, które zapewniają doskonałą transmisję światła 92% i świetne parametry optyczne w lunecie z super zoomem.

Szerokie pole widzenia w lunetach Zeiss V8

Dużą zaletą tych lunet jest bardzo szerokie pole widzenia, co ułatwia szybkie namierzenie celu, a dzięki nowej tubie głównej 36 mm luneta ma duży wewnętrzny zakres elewacji, co sprawia, że luneta ta doskonale nadaje się do polowań na duże odległości. Ze względu na duży współczynnik powiększenia, te lunety celownicze są jednymi z najlepszych wszechstronnych lunet karabinowych dostępnych obecnie na rynku.

Wyjątkowe możliwości - lunety celownicze Zeiss V8

Zeiss Victory V8 może być opcjonalnie wyposażony w wieżyczki ASV + (balistyczna kompensacja spadania pocisków), które można łatwo spersonalizować pod kątem określonej krzywej balistycznej. Siatka celownicza lunet celowniczych Zeiss Victory V8 jest umieszczona w drugiej płaszczyźnie ogniskowej, co zapewnia minimalne pokrycie celu przy dowolnym powiększeniu. Wszystkie modele mają oświetlenie, które można łatwo używać w rękawiczkach, a wbudowany czujnik ruchu automatycznie włącza i wyłącza podświetlenie, gdy broń jest w pozycji strzeleckiej lub nie. Oświetlenie w tych lunetach jest bardzo precyzyjne i ostre, a także bardzo precyzyjnie regulowane do polowania w jasnym świetle słonecznym do zmierzchu lub polowania w nocy i obejmuje tylko 0,55 cm na 100 metrach.

Z wyjątkiem lunety Zeiss Victory V8 1.1-8x30, która jest modelem szerokokątnym z paralaksą na 100 metrów, wszystkie inne modele mają wieżyczkę z regulacją paralaksy, która przechodzi od 50 metrów do nieskończoności. Wszystkie lunety celownicze Zeiss Victory V8 można opcjonalnie zamówić z szyną Zeiss ZM / VM w celu ułatwienia montażu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony