Lornetki Swarovski EL

Wyjątkowe w swoim rodzaju Lornetki Swarovski EL produkowane są w Austrii i oferują jedną z najlepszych parametrów optycznych, jakie widzieliśmy. Mimo, że polem widzenia ustępują lornetkom Swarovski NL Pure to i tak posiadają wciąż rewolucyjne innowacje optyczne zapewniające niesamowicie ostry i krystalicznie czysty obraz. Technologia Swarovision oferuje soczewki HD zawierające fluor i usuwa krzywiznę pola, zapewniając w ten sposób najlepszą rozdzielczość bez żadnych efektów krawędziowych, takich jak aberracja chromatyczna. Ta płaska konstrukcja pola zapewnia surrealistyczny i bardzo żywy, bogaty w szczegóły widok, który nie jest jedyną wyjątkową cechą.

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Swarovski  EL 10x50 Lornetka Swarovski EL 10x50
dostępny
24 godziny
Cena: 10 900,00 zł 12 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski EL 12x50 Lornetka Swarovski EL 12x50
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 11 200,00 zł 12 700,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski EL 8,5x42 Lornetka Swarovski EL 8,5x42
spodziewana dostawa
Cena: 8 400,00 zł 11 300,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski  EL 10x42 PROMOCJA Lornetka Swarovski EL 10x42 PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 9 200,00 zł 10 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Wyjątkowe cechy lornetek Swarovski EL

EL zapewnia szerokie pole widzenia, które pomaga obserwować poruszające się obiekty i niesamowicie bliskie ogniskowanie, idealne do obserwacji makro. W pełni wielowarstwowe powłoki Swarobright, Swarodur i Swarotop maksymalizują wierność kolorów i zwiększają przepuszczalność światła, a Swaroclean na zewnętrznych powierzchniach szkła zmniejsza ilość wilgoci i innych cząstek stałych przyklejających się do soczewek. Ta linia EL Swarovski ma na rynku trzecią generację lornetek, oferując pierwszą lornetkę, jaka kiedykolwiek powstała z konstrukcją otwartego mostu. Jeśli szukasz wysokiej klasy lornetek, które oferują najlepszy obraz na rynku, to lornetki Swarovski są dedykowane dla Ciebie!


Najlepsze funkcje w lornetkach Swarovski EL

Ta trzecia generacja linii EL ma niesamowity i unikalny ergonomiczny kształt. Zachęca do jednoczesnego trzymania i ustawiania ostrości jedną ręką dzięki konstrukcji z otwartym mostkiem. Bardzo wyważone i wygodne w dotyku, zapewnia idealne dopasowanie do dłoni. Atrakcyjne ciemnozielone gumowe opancerzenie zapewnia pewny chwyt, a korpus z magnezu skutecznie walczy z korozją i sprawia, że są dość lekkie. Lornetki Swarovski EL są w pełni uszczelnione i przedmuchane azotem, dzięki czemu są w stanie wytrzymać ekstremalne warunki pogodowe w dzikiej przyrodzie. Są wodoodporne, wewnętrznie zabezpieczone przed zaparowaniem i nie ulegną zniszczeniu, jeśli będą używane na głębokości 4 metrów / 13 stóp. Powłoka Swaroclean na zewnętrznych szklanych powierzchniach to tylko wartość dodana, zmniejszająca ilość wilgoci i innych cząstek, takich jak kurz, przylegających do soczewek, dzięki czemu są naprawdę łatwe w czyszczeniu. Sprawdź również Swarovski EL Range - lornetki z dalmierzem.

Właściwości optyczne - Swarovski EL

Wykorzystując najlepsze materiały i zaawansowaną technologię optyczną, te lornetki Swarovision mają płaską konstrukcję pola, która usuwa krzywiznę pola za pomocą dwóch spłaszczaczy między pryzmatami a okularami. Obrazy widziane przez lornetkę EL są pozbawione jakichkolwiek efektów krawędziowych, takich jak aberracja chromatyczna. Duża łatwość widzenia jest również wynikiem zaawansowanej konstrukcji optycznej okularu i jego doskonałego ustawienia. Fluorowe soczewki HD i pełne powłoki wielowarstwowe - zaawansowane technologicznie powłoki Swarobright, Swarodur i Swarotop na wszystkich szklanych powierzchniach znacznie zwiększają przepuszczalność światła, poprawiają wierność kolorów, a także zapewniają wysoki transfer kontrastu. Lornetka Swarovski EL ma szersze pole widzenia i oszałamiającą bliskość do obserwacji makro motyli i innych mniejszych zwierząt z bliska. Lornetka jest również odporna na odblaski i zapewnia bardzo bogaty, żywy i wyraźny obraz. Dlatego też, niektórzy uważają, że są to najlepsze lornetki ornitologiczne na rynku. Ten Swarobright jest wyposażony w centralne pokrętło ogniskowania i centralną dioptrię, które można zablokować w celu właściwej regulacji ostrości od najkrótszej odległości do nieskończoności. Zdejmowane muszle okularowe typu click-stop, odpowiednie dla osób noszących szkło, można łatwo zdjąć i wyczyścić. Zapierające dech w piersiach zdjęcia tej Swarovision są rzeczywiście najlepsze na rynku w tej chwili i zadowolą każdego zaawansowanego klienta.