Lunety celownicze Zeiss Conquest V6

Lunety Zeiss Conquest V6 zostały po raz pierwszy pokazane publicznie na targach IWA Outdoor Classics 2017 w Niemczech. Obecnie dostępnych jest pięć modeli do wszelkiego rodzaju polowań, na przykład do polowań na podchody, górskich i długodystansowych. Te lunety celownicze charakteryzują się 6-krotnym powiększeniem, wysokiej jakości szkłem FL (fluorkowym), ulepszonymi powłokami soczewek T * i powłoką ochronną LotuTec®, co zapewnia doskonałą transmisję światła 92% i doskonałą rozdzielczość w tym przedziale cenowym. Duże pole widzenia zapewniające dobrą obserwację oraz konstrukcja, która jest łatwa w obsłudze w rękawiczkach to również duża zaleta lunet celowniczych Zeiss Conquest V6. Sprawdź wszystkie lunety celownicze Zeiss w naszej ofercie!

Filtry
Producent
Dostępność
Cena
  • od
    do

Specyfika lunet Zeiss Conquest V6

Siatka celownicza lunet celowniczych Zeiss Conquest V6 znajduje się w drugim miejscu ogniskowej, co zapewnia minimalne pokrycie celu przy dowolnym powiększeniu. Z wyjątkiem szerokokątnej lunety Conquest V6 1.1-6x24, wszystkie modele można zamówić z nowymi wieżami ASV Ballistic, dwa modele Conquest V6 2-12x50 i Conquest V6 2.5-15x56 można zamówić z wieżyczkami elewacji ASV, które są jednoobrotowe, a Bigget dwa modele, Conquest V6 3-18x50 i Conquest V6 5-30x50 można zamówić z wieloobrotowymi wieżyczkami ASV i dodatkowymi wieżami nawiewnymi ASV.

Podświetlana siatka w lunetach Conquest V6

Wszystkie lunety celownicze Zeiss Conquest V6 są wyposażone w podświetlaną siatkę, które wyświetla jasnoczerwoną kropkę na jej środku. Czerwona kropka jest ostra i wyraźna na każdym poziomie jasności. Oświetlenie nadaje się do użytku we wszystkich warunkach oświetleniowych, zarówno przy jasnym świetle słonecznym, jak i w ciemności. Podświetlana kropka jest również bardzo mała, więc nie zasłania dużej części celu. To także najlepsze oświetlenie w tym przedziale cenowym. Wszystkie modele mają oświetlenie, które można łatwo używać w rękawiczkach, a wbudowany czujnik ruchu automatycznie włącza i wyłącza podświetlenie, gdy broń jest w pozycji strzeleckiej lub nie. Wszystkie modele można również zamówić z szyną Zeiss ZM / VM ułatwiającą montaż. Sprawdź wszystkie lunety celownicze z podświetlaną kropką w sklepie Beafoto lub zadzwoń do nas by rozwiać wszelkie wątpliwości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony