Lunety celownicze Vortex DIAMONDBACK

Lunety celownicze Vortex Diamondback Tactical wykorzystują siatkę celowniczą pierwszej płaszczyzny ogniskowej, cechę zwykle zarezerwowaną dla optyki droższej co najmniej dziesięciokrotnie. Siatka celownicza FFP umożliwia pełne wykorzystanie siatki EBR-2C do szacowania zasięgu, retencji lub korekcji wiatru przy dowolnym powiększeniu w zakresie zoomu.

Filtry
Powiększenie od [x]
Powiększenie do [x]
Średnica obiektywu [mm]
Średnicas tubusu (mm)
Podświetlony krzyż
Paralaksa
Dostępność
Cena
  • od
    do

Doskonała jakość w rozsądnej cenie - Vortex Diamonback Tactical

Główna konstrukcja i wysokie, odsłonięte wieże taktyczne zapewniają szeroki zakres doboru strzałów. Funkcja zerowania pozwala szybko i konsekwentnie przywrócić pierwotne zero po długim strzale. Fokus bocznej paralaksy dostosowuje się od 20 jardów do nieskończoności. Soczewki XD z pełną wielowarstwową powłoką maksymalizują klarowność i jasność. Luneta celownicza Vortex Diamondback Tactical FFP jest wodoodporna i przeciwmgielna.

Wyjątkowa precyzja FFP - Lunety Vortex Diamonback

Lunety Vortex Diamondback Tactical zostały zaprojektowane z funkcją First Focal Plane, co ułatwia korzystanie z siatki celowniczej aż do najwyższego poziomu powiększenia. Każda luneta ma powłoki antyrefleksyjne na wszystkich odsłoniętych szklanych powierzchniach, aby poprawić widoczność nawet bez oświetlenia o zmierzchu i o świcie. Diamondback Tactical jest wyposażona w taktyczne wieże nawiewu i elewacji z włączoną funkcją, które precyzyjnie dostosowują się w celu uzyskania większej dokładności, zapewniając rewelacyjny komfort strzelania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl