Lornetki

Wysokiej jakości akcesoria poprawiają komfort pracy, a także stają się niezbędnym elementem realizacji pasji i zainteresowań. W pracy leśniczego, ornitologa, a także dla turysty z pasją odkrywania szczegółów krajobrazu, myśliwego oraz kibica i fana, podczas wydarzenia masowego duże znaczenie ma zastosowanie lornetki. Dzięki przybliżonemu obrazowi, jaki prezentują lornetki można prowadzić dokładną obserwację obiektu znacznie oddalonego.

Lornetki, dostępne w zróżnicowanej ofercie asortymentowej są przedmiotami służącymi profesjonalistom oraz amatorom, którzy doceniają pomocne działanie nowoczesnych urządzeń. Zbliżenie obserwowanego obiektu ma duże znaczenie pod względem  dokładności, a także pozwala dostrzec znacznie więcej szczegółów.

Popularne kategorie Lornetek:

Lornetki - wysoka jakość zbliżenia

Oferowane lornetki posiadają doskonałe parametry techniczne, wśród których na czele jest zdecydowanie wielokrotność zbliżenia. Warto pamiętać, że im większe zbliżenie, tym widziany przez lornetkę obraz będzie wymagał większej stabilizacji, najlepiej za pomocą statywu.

Dla amatorów, zdecydowanie najlepsze okażą się lornetki z siedmiokrotnym zbliżeniem. Profesjonaliści z kolei, najczęściej wybierają aż dziesięciokrotne zbliżenie. Duże znaczenie ma wielkość obiektywu lornetki. Ten im jest szerszy, tym dokładniejsze i jaśniejsze obserwacje widoczne są w lornetce. Im wyższy kontrast, tym obraz stanie się wyraźniejszy, jakby był wyświetlany w wysokiej rozdzielczości. Jasność widzenia, ma wpływa na precyzję prowadzonych przez nas obserwacji, co przyczynia się do chęci podejmowania kolejnych prób "badawczych".

Lornetki - jak ważne są szczegóły?

Wysokiej jakości elementy, które składają się na doskonałą całość, są wręcz niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania lornetki. Pryzmaty, zastosowane w wersji wielowarstwowej zapewniają wysokiej jakości obraz, pozbawiony zniekształceń, zauważalny w wysokiej rozdzielczości oraz z dużym kontrastem.

Lornetka jest przedmiotem, który w poszczególnych modelach wyposażony jest w możliwość indywidualnej regulacji dioptrii. Jest to opcja, która pozwala nam na indywidualne dostosowanie ostrości widzenia, w stosunku do naszych możliwości, kiedy posiadamy pewną wadę wzroku. Lornetka to urządzenie zarówno lekkie, jak i proste w obsłudze, a przy tym zawiera też nowoczesne rozwiązania technologiczne, które znacząco ułatwia nam prowadzenie obserwacji.

Praktyczna, niezniszczalna lornetka

Kiedy przychodzi czas, że musimy wybrać odpowiednią lornetkę, warto kierować się najwyższej jakości wykonaniem, wraz z dodatkowymi właściwościami, którego będą miały wpływ na komfort użytkowania.

W lornetce niezwykle ważna jest odporność na wilgoć oraz zastosowanie wytrzymałego tworzywa, chroniącego wewnętrzne komponenty. Najczęściej wybierane są lornetki dacho-pryzmatyczne. Te charakteryzują się przede wszystkim swą kompaktową budową, a także relatywnie niską wagą. Warto zwrócić uwagę na wyposażenie dodatkowe, które sprawdza się podczas wycieczek w plenerze.

Lornetki, które dostępne są w ofercie, to zbiór produktów wysokiej jakości. Poszczególne modele różnią się pod względem konkretnych parametrów, dlatego z pewnością możliwe będzie prawidłowe dostosowanie wszelkich parametrów, pod względem zaawansowanych wymagań oraz oczekiwań obserwatora. Lornetki są wbrew pozorom bardzo uniwersalnym urządzeniem. Będą nam przydatne chociażby podczas weekendowego wyjazdu do lasu, na koncertach, a także przy codziennych obowiązkach przyrodnika. Naszym klientom proponujemy jedynie najlepsze modele, które cechuje wysoka jakość. Dowodem na wysoce dokładne działanie są wszelkie szczegóły dotyczące produktów, które zostały wyrażone za pomocą liczb. Każda lornetka to oryginalny i licencjonowany egzemplarz, który objęty jest gwarancją producenta.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu. Z uwagi na szeroki przekrój dostępnych modeli, nie ma najmniejszych wątpliwości co do tego, że każdy będzie w stanie odnaleźć idealny produkt dla siebie. W wypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości co do wyboru lornetki, zapraszamy do kontaktu.

        

Znaleziono produktów: 401

Produkty:

Lornetka Swarovski CL Pocket 10x25 Zielona Lornetka Swarovski CL Pocket 10x25 Zielona
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 3 290,00 zł
zobacz więcej
Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Zielona PROMOCJA Lornetka Swarovski CL Pocket 8x25 Zielona PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 2 800,00 zł 2 990,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Lornetka Swarovski CL Pocket Mountain 8x25 PROMOCJA Lornetka Swarovski CL Pocket Mountain 8x25 PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 2 990,00 zł 3 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
NIKON 7x50 IF HP WP Tropical ze skalą LIMITOWANA EDYCJA: JAPOŃSKA NIKON 7x50 IF HP WP Tropical ze skalą LIMITOWANA EDYCJA: JAPOŃSKA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 3 616,00 zł 3 799,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Nikon lornetka 10x35 EII BAA056AA PROMOCJA Nikon lornetka 10x35 EII BAA056AA PROMOCJA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 3 233,00 zł 3 380,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Nikon lornetka 8x30 EII BAA055AA Nikon lornetka 8x30 EII BAA055AA
Producent: NIKON
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 2 599,00 zł
zobacz więcej
Nikon lornetka High-Grade 8x20 HG L DCF BAA230AA PROMOCJA Nikon lornetka High-Grade 8x20 HG L DCF BAA230AA PROMOCJA
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 2 150,00 zł 2 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • promocja
Nikon lornetka MONARCH HG 10X42 BAA794SB Nikon lornetka MONARCH HG 10X42 BAA794SB
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 4 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Nikon lornetka MONARCH HG 8X30 BAA783SA Nikon lornetka MONARCH HG 8X30 BAA783SA
Producent: NIKON
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 4 149,00 zł
zobacz więcej
Nikon lornetka MONARCH HG 8X42 BAA793SB Nikon lornetka MONARCH HG 8X42 BAA793SB
Producent: NIKON
dostępny
24 godziny
Cena: 4 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zeiss Lornetka Conquest HD 10x42 Zeiss Lornetka Conquest HD 10x42
Producent: Zeiss
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 5 600,00 zł
szt.
zobacz więcej