Lornetki Swarovski EL Range

Lornetka Swarovski EL Range na nowo definiuje sprzęt myśliwski - teraz po raz drugi. Dzięki najnowocześniejszej optyce i precyzyjnym funkcjom pomiarowym, niezbędne warunki do udanego polowania są teraz połączone w jednym urządzeniu. Lornetki zostały dodatkowo ulepszone w oparciu o doświadczenia zdobyte w codziennym użytkowaniu, oferują innowacyjne funkcje i zostały doskonale zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Optyka, design i ergonomia są ze sobą w doskonałej harmonii. Komfort i funkcjonalność poszły o krok dalej w nowym pakiecie FieldPro.

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do
Lornetka Swarovski EL Range 10x42 TA PROMOCJA! Lornetka Swarovski EL Range 10x42 TA PROMOCJA!
spodziewana dostawa
Cena: 14 499,00 zł 16 000,00 zł
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Lornetka Swarovski EL Range 8x42 TA PROMOCJA! Lornetka Swarovski EL Range 8x42 TA PROMOCJA!
dostępny
24 godziny
Cena: 13 999,00 zł 15 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Podpórka Swarovski FRR na czoło do EL Range Podpórka Swarovski FRR na czoło do EL Range
spodziewana dostawa
Cena: 589,00 zł
zobacz więcej

Idealne na polowanie Lornetki Swarovski EL Range

Ogromne wyzwania związane z polowaniem w górach, a zwłaszcza polowaniem na dalekie odległości, nie pozostawiają miejsca na kompromisy. Nikt nie jest bardziej zaznajomiony z tymi wymaganiami niż Swarovski Optik. W końcu opracował i ulepszył swoje Lornetki Swarovski EL Range, aby zapewnić każdemu myśliwemu doskonały rezultat, nawet w najtrudniejszych warunkach. Po prostu dzięki ostrym jak brzytwa obrazom w połączeniu z bardzo dokładnymi pomiarami zasięgu i kąta, za każdym razem możesz uzyskać dokładnie umieszczone ujęcie. Nowa seria Swarovski EL Range - następca modelu zaprezentowanego po raz pierwszy w 2011 roku - oferuje doskonale zharmonizowany pakiet obejmujący sprawdzoną optykę i funkcje pomiarowe, a także szereg ulepszeń w zakresie wzornictwa, ergonomii i funkcjonalności.

Akcesoria w lornetkach Swarovski EL Range

Kiedy używasz produktu codziennie, możesz zobaczyć, jak to działa. Z tego powodu firma SWAROVSKI OPTIK opracowała nowy pakiet FieldPro, który przenosi łatwość obsługi na nowy poziom. Nowe obrotowe złącze paska ze sznurkiem idealnie dopasowuje się do każdego ruchu. Zatrzask bagnetowy umożliwia bardzo szybkie i elastyczne dopasowanie i zmianę paska do noszenia i akcesoriów. Prostym przekręceniem praktycznego przycisku szybkiego zaczepienia można szybko i cicho dopasować pasek do noszenia do odpowiedniej długości. Nowy, charakterystyczny przycisk pomiarowy można łatwo wyczuć i dokładnie obsługiwać, nawet w rękawiczkach. Przedefiniowany punkt nacisku pomaga dokładnie zmierzyć zakres. Soczewki obiektywu i osłony okularów estetycznie komponują się z ogólną konstrukcją i są również bezpiecznie przymocowane do lornetki. Pokrętło ogniskujące i pierścienie regulacji dioptrii mogą być również łatwiejsze w użyciu dzięki ich bardziej miękkiej, w pełni opancerzonej i bardziej antypoślizgowej konstrukcji. Wszystkie lornetki Swarovski są znane z innowacyjnych zastosowań, ale seria EL Range jest nieliczną do której użyto zarówno innowacji optycznej jak i elektronicznej. 

Lornetki Swarovski EL Range - Sklep Beafoto Warszawa


Dokonywanie dokładnych pomiarów na dużych odległościach wymaga najwyższej stabilności. Dlatego lornetki serii EL są wyjątkowo lekkie i mają doskonale wyważoną wagę. Przy odpowiednio 880 g (10x42) i 895 g (8x42) są najlżejsze porównując inne lornetki z dalmierzem. Ergonomicznie rozmieszczone funkcje obsługi, takie jak ulepszony przycisk pomiarowy, pozwalają na wykonywanie wiarygodnych pomiarów w komfortowych warunkach, także w przypadku bardzo odległych celów, a nawet jedną ręką. Zaokrąglone płetwy i dodatkowe wgłębienia na kciuki sprawiają, że nowa lornetka EL Range jest jeszcze łatwiejsza w użyciu, zapewniając maksymalną stabilność podczas trzymania jej i wykonywania pomiarów oraz pozwalając na dłuższą obserwację bez zmęczenia.


Jakie lornetki Swarovski EL range znajdziesz w Beafoto.pl?


Wyrafinowana lornetka z dalmierzem EL Range ze zintegrowanym zasięgiem i celownikiem kątowym zapewnia duże pole widzenia (8x42: 137 m / 10x42: 110 m) i imponujące wartości transmisji (91%) w obu lufach. Gw