Lornetki Zeiss Victory HT

Jeżeli szukasz najjaśniejszych lornetek to trafiłeś na właściwą stronę! Lornetki Zeiss Victory HT posiadają transmisję światła wynoszącą aż 95%! Dzięki naszej bogatej ofercie nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem najlepszej lornetki dla swoich wymagań. W sklepie Beafoto jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić naszym klientom wiele modeli najlepszych marek. Przejrzyj zatem naszą całą ofertę na lornetki Zeiss i dowiedz się o nich jeszcze więcej!

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Zeiss Lornetka Victory HT 10x54 Zeiss Lornetka Victory HT 10x54
Producent: Zeiss
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 11 000,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zeiss Lornetka Victory HT 8x54 Zeiss Lornetka Victory HT 8x54
Producent: Zeiss
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 10 800,00 zł
szt.
zobacz więcej

Najjaśniejsze lornetki na rynki Zeiss Victory HT

Lornetki Zeiss Victory HT są najjaśniejszymi lornetkami Zeissa! Ta seria zapewnia przepuszczalność światła do 95%. Osiąga to dzięki pryzmatom Abbe König, soczewkom SCHOTT HT i unikalnym wielowarstwowym powłokom T *. Wydajność w trudnych warunkach oświetleniowych jest wyjątkowo dobra. Te najjaśniejsze lornetki premium na świecie zapewniają doskonałą ergonomię i funkcje ochronne. Victory HT nadaje się do obserwacji ptaków, łowiectwa, zastosowań morskich i astronomii, jest dostępny w 4 różnych konfiguracjach, z których wszystkie zapewniają duże pole widzenia, choć mniejsze niż Zeiss Victory SF i precyzyjne ustawianie ostrości. Victory HT 10x42 otrzymało również nagrodę „Goldener Keiler” w 2013 roku. Jeśli chodzi o estetykę, ten Victory HT nawiązuje do klasycznego projektu Dyalt wykonanego przez Zeiss w 1962 roku, który zadowoli każdego entuzjastę dzięki wysokiemu systemowi pryzmatu Abbe König.


Ważne cechy lornetki Zeiss Victory HT

Każda lornetka Zeiss Victory HT mają doskonałą ergonomię z centralnym ogniskowaniem i podwójnym mostkiem. To ogniwo trzyma razem centralne pokrętło ostrości - bardzo przyczepne i duże, co zapewnia szybkie i wygodne ogniskowanie, nawet w rękawiczkach. Centralna dioptria jest umieszczona po stronie ocznej mostka i pomaga niwelować różnice w wzroku. Ta koncepcja Comfort Focus zaprojektowana przez firmę Zeiss zapewnia maksymalną precyzję i możliwość uzyskania idealnej widoczności. Powłoka LotuTec pomaga uzyskać wyraźny obraz nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, powodując efekt lotosu na soczewkach zewnętrznych, dzięki któremu wilgoć, brud, kurz i inne cząsteczki po prostu staczają się z soczewek, przedłużając w ten sposób żywotność lornetki. Lornetki Victory HT są wypełnione azotem, który eliminuje wewnętrzną kondensację i są szczelnie zamknięte, dzięki czemu są w stanie wytrzymać ekstremalne warunki i teren. Są wodoodporne, paroszczelne i odporne na korozję dzięki bardzo wytrzymałej gumowej osłonie, a zanurzenie ich w wodzie nigdy nie spowoduje żadnych uszkodzeń. Bardzo atrakcyjny, niemal futurystyczny design z odporną na uderzenia czarną gumą i lekką magnezową obudową.


Właściwości optyczne

 

Dzięki 95% i większej przepuszczalności światła Zeiss Victory HT pozwala na polowanie w głąb nocy. Specjalne szkło SCHOTT jest bardzo przezroczyste i bardzo dobrze przepuszcza światło. Elementy FL / HT wraz z wielowarstwowymi powłokami T * na wszystkich szklanych powierzchniach zapewniają niesamowicie jasny obraz, bogaty w kolory i kontrast. Zeiss Victory HT szczyci się również systemem pryzmatów Abbe-Königa, który pomaga również uzyskać lepszą transmisję światła. Są to zatem kandydaci na najlepsze lornetki myśliwskie na rynku. Szersze pole widzenia ułatwia śledzenie celu i pozostanie na nim, co jest szczególnie widoczne w modelach 8x42 (136 m) i 8x54 (130 m). Eliminacja flary to prawdziwy stan techniki. Victory HT skutecznie eliminuje zjawy, flary i aberracje chromatyczne. Widok jest niesamowicie ostry i wyraźny nawet w trudnych warunkach oświetleniowych. Niemal surrealistyczna klarowność tej serii HT zapewnia również oszałamiającą trójwymiarowość. Muszle oczne można ustawiać w wielu pozycjach i mają trzy blokady, co jest bardzo wygodne dla osób noszących szkło.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony