Lornetki Kowa YFII

Lornetki Kowa YF II to jedne z najbardziej kompaktowych modeli z pryzmatem Porro na rynku. Oferują dwa modele z powiększeniem 6x lub 8x do użytku dziennego. Powiększenia małej mocy oferują niezwykle szerokie pole widzenia odpowiednie do safari, imprez sportowych, pieszych wędrówek, podróży i innych obserwacji przyrody dla entuzjastów.  Umożliwiają im skanowanie większego pola widzenia lornetki. Ten tradycyjny system łączy zaawansowane i wysokiej jakości technologie z wykorzystaniem najlepszych materiałów w optyce sportowej. Nowoczesne rozwiązania składają się z grubego pancerza chroniącego optykę wewnętrzną i doskonałej ergonomii zapewniającej wygodną obsługę, a także w pełni wielowarstwowego systemu zapewniającego niezwykłą widoczność i niesamowitą jasność. Lornetki te zyskały nasze uznanie jako jedne z najlepszych lornetek dla dzieci. Sprawdź nasz artykuł:  Jaka lornetka dla dzieci jest najlepsza?  W naszym sklepie Beafoto posiadamy szeroki wybór lornetek najlepszych producentów na rynku.

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Kowa YF II 6x30 Lornetka Kowa YF II 6x30
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 689,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Kowa YF II 8x30 Lornetka Kowa YF II 8x30
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 729,00 zł
szt.
zobacz więcej


Podstawowe funkcje lornetki Kowa YF II

Kowa oferuje unikalną w tej klasie lornetkę z układem pryzmatów Porro. Wraz z mniejszymi powiększeniami i średnicą soczewek obiektywu 30 mm, lornetka ta zawiera centralny mechanizm ogniskowania i dioptrię prawego oka, które są najczęściej widoczne w lornetkach z pryzmatem dachowym. Centralne ogniskowanie jest również wyjątkowe dzięki unikalnej konstrukcji, która zapewnia wyjątkowo pewny chwyt i pozwala na bardzo szybkie regulacje nawet w rękawiczkach. Lornetka z pryzmatem Porro z dioptrią dla prawego oka prezentuje wyjątkowy, nowoczesny akcent, który niektórzy entuzjaści przyrody uważają za całkiem atrakcyjny. Trudna pogoda nie wpłynie negatywnie na wydajność tej lornetki Kowa YF II, ponieważ jest ona w pełni chroniona szczelnymi uszczelkami, dzięki czemu jest w 100% wodoodporna. Te lornetki kompaktowe są również wypełnione azotem, aby zapobiec tworzeniu się kondensacji w obliczu szybkich zmian temperatury. Ergonomia tej lornetki jest również niezwykle lekka i ma świetny rozkład ciężaru, który pomaga trzymać ją w dłoniach bez zmęczenia przez dłuższy czas.


Właściwości optyczne - Kowa YF II

Muszle oczne tej klasycznej lornetki Kowa są rozmieszczone w wielu pozycjach, aby pomóc Ci uzyskać odpowiednią ulgę dla oka, nawet jeśli nosisz okulary. Są też delikatnie przywiązane, a po przyciśnięciu do twarzy czują się bardzo komfortowo - cecha, która jest ponownie widoczna głównie w lornetkach z pryzmatem dachowym. Kowa nałożyła również wielowarstwowe powłoki wysokiej jakości na wszystkie szklane powierzchnie oraz zintegrowaną korekcję fazową, aby były jeszcze jaśniejsze. W pełni wielowarstwowy system pomaga w utrzymaniu kontrastu, kolorów i rozdzielczości - tworząc mniej jaskrawe obrazy, odbicia i aberracje chromatyczne, zapewniając czyste i ostre jak brzytwa obserwacje. Nie zapominajmy o wodoodpornych powłokach zewnętrznej soczewki KR, które przedłużają żywotność lornetki, ponieważ pomagają zminimalizować wycieranie i czyszczenie, chroniąc w ten sposób przed zarysowaniami.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony