Rejestratory dźwięku

Tak niewielkie urządzenie, jak rejestrator dźwięku jest przydatne osobom, które na co dzień nagrywają rozmowy, m.in. dziennikarzom, wideoblogerom czy dokumentalistom. Dzięki niemu mogą one nagrywać dźwięk bez niepotrzebnych szumów, co sprawia, że nagranie posiada wysoką jakość dźwięku. W rejestratorze umieszczony jest mikrofon, którego zadaniem jest zapisanie dźwięku na karcie SD. Pozwala to na zgrywanie danego materiału na inne urządzenie. Działanie tego urządzenia nie polega tylko na nagrywaniu, ale również na odsłuchiwaniu tego, co się na nim znajduje. Są one wyposażone w wejście na głośnik i słuchawki, a zasilane są przez zewnętrzny zasilacz lub baterie.

Filtry
Dostępność

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

 

Przydatne funkcje rejestratora dźwięku

Wybierając idealny model rejestratora dźwięku dla siebie, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka przydatnych kwestii:
● wbudowane dwa mikrofony – dzięki temu, nagrywany dźwięk posiada jeszcze wyższą jakość. Staje się on również bardziej rzeczywisty, ponieważ jego zadaniem jest również uchwycenie dźwięku przestrzennego;
● wejście mikrofonowe, lub mikrofonowo-liniowe;
● możliwość nagrań wielościeżkowych – jest to funkcja przydatna podczas prób scenicznych;
● cięcie materiału oraz składanie go w całość;
● nagrywanie filmów.
Im bardziej zaawansowany model rejestratora dźwięku wybierzemy, tym większymi możliwościami możemy się cieszyć.

 

Cyfrowy rejestrator dźwięku

Jeśli zależy Ci na w pełni profesjonalnym sprzęcie, zapoznaj się z cyfrowym rejestratorem dźwięku, który łączy w sobie funkcje komputera, zestawu mikrofonowego i to bez konieczności okablowania. Jeśli nie jesteś entuzjastą noszenia tych wszystkich rzeczy, aby nagrać, np. wywiad i chcesz zakupić coś poręcznego, wówczas cyfrowy rejestrator dźwięku jest dla Ciebie stworzony. Niezwykle profesjonalnym modelem jest ZOOM H6, który jest jednym z bardziej wszechstronnych modeli na rynku. Koniecznie zapoznaj się z jego ofertą. Jest to urządzenie idealne dla osób, które na co dzień obracają się w krainie mediów.