Lornetki Vortex Vulture

Vortex Vulture HD rewolucyjne lornetki z dużym zoomem w niskim i średnim przedziale cenowym - potężne narzędzie dla każdego myśliwego lub obserwatora ptaków.  Seria Vulture HD to fajny punkt wyjścia do wyższej klasy lornetek.

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Vortex Vulture HD 10x56 Lornetka Vortex Vulture HD 10x56
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 1 579,00 zł
zobacz więcej
Lornetka Vortex Vulture HD 15x56 Lornetka Vortex Vulture HD 15x56
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 1 979,00 zł
zobacz więcej
Lornetka Vortex Vulture HD 8x56 PROMOCJA Lornetka Vortex Vulture HD 8x56 PROMOCJA
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 1 419,00 zł 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja

Lornetki Vortex Vulture HD wykorzystują opatentowaną powłokę antyrefleksyjną XR, w pełni wielowarstwową na wszystkich granicach powietrze-szkło, aby zwiększyć przepuszczalność światła i uzyskać maksymalną jasność. Dielektryczne powłoki pryzmatyczne zapewniają niezwykle wyraźne, wierne kolory obrazu. Elementy obiektywu HD w lornetkach Vortex Vulture HD zapewniają wysoką rozdzielczość i wierność kolorów. Niezwykle twarda zewnętrzna powłoka soczewki ArmorTek ™ chroni soczewki przed zadrapaniami i ułatwia usuwanie smug, oleju i brudu. Centralne pokrętło ogniskowania ogniskuje jednocześnie obie lufy i jest łatwo dostępne i łatwe w obsłudze. Dioptria na pokrętle ostrości pozwala użytkownikowi dostosować różnice w prawym i lewym oku.

Od 8- do 15-krotny zoom wyposażony w większe niż standardowe przy tej półce cenowej obiektywy. Obiektywy są oczywiście pokryte wieloma powłokami, co eliminuje problemy z widzeniem o zmierzchu. Większe soczewki oznaczają lepszą widoczność w ciemności, a soczewki Vortex robią to z ładnym i wyraźnym obrazem. Proces wielowarstwowy pomaga również w odblaskach. Jak można by się spodziewać po produktach Vortex, są również wodoodporne i odporne na zaparowanie. Ta funkcja jest niezbędna dla każdego, kto chciałby  używać ich w deszczowych warunkach.

Firma Vortex twierdzi, że muszle oczne typu twist zapewniają komfort oglądania, niezależnie od tego, czy nosisz okulary, czy nie. Każda lornetka Vortex Vulture HD jest dostarczana w ładnym pudełku, zawiera również osłonę ochronną i wygodny pasek na szyję.

Opinie klientów dotyczące lornetek Vulture HD wyglądają wyjątkowo pochlebnie.  Najwięcej komplementów budzi doskonała optyka i wyraźny obraz. Chwali się także powlekaną, odporną na zarysowania obudowę.

Podsumowując, seria Vortex Vulture HD to bardzo przyzwoity zestaw budżetowych lornetek. Jeśli poszukujesz na rynku lornetki z dużym zoomem, aby uprzyjemnić sobie polowanie lub obserwację ptaków, wybranie Vulture będzie świetnym rozwiązaniem.