Lornetki Leica Trinovid HD

Lornetki Leica Trinovid HD to jedne z najlepiej działających modeli uniwersalnych lornetek na rynku, która jest stosunkowo niedroga. Te lornetki dla początkujących nadają się do szerokiej gamy zajęć na świeżym powietrzu, takich jak polowanie, obserwowanie ptaków, podróże i inne obserwacje dzikiej przyrody dla entuzjastów poszukujących lornetki z wielkim dziedzictwem. Uniwersalne lornetki 10x42 i 8x42 zapewnia znakomite parametry optyczne i atrakcyjny wygląd przy doskonałym stosunku ceny do wydajności. Są lekkie i zawierają neoprenowy system nośny dla ochrony i łatwego przenoszenia. W nowych, ulepszonych modelach Leica Trinovid HD zaimplementowano jeszcze lepsze rozwiązania optyczne zapewniające doskonały obraz. Działają niewiarygodnie dobrze w krytycznych warunkach oświetleniowych, zapewniając ostry jak brzytwa obraz aż do zmierzchu. Ich niezwykle sprężyste i trwałe opancerzenie i powłoki wytrzymują również próbę czasu.

Główne cechy lornetki Leica Trinovid HD

Leica Trinovid HD ma dobrą ergonomię i atrakcyjną, solidną konstrukcję. Ze względu na ich uniwersalne zastosowanie i większą moc są dość lekkie i kompaktowe. Możesz je łatwo nosić przy sobie i trzymać w rękach przez dłuższy czas. Korpus z magnezu zapewnia nie tylko małą wagę, ale jest również niesamowicie trwały, będąc w stanie wytrzymać korozję, uderzenia i ścieranie. Te lornetki są również w pełni wodoodporne i odporne na zaparowanie dzięki wypełnieniu suchym azotem. Można ich używać w ekstremalnych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, śnieg, a nawet zanurzać je na głębokości 4 metrów. Absolutnie precyzyjne ogniskowanie jest bardzo szybkie i płynne dzięki centralnej regulacji pokrętła ostrości i szybkiej dioptrii prawego oka, która eliminuje różnice w wzroku. Bardzo wygodne muszle okularowe posiadają cztery stopnie do ustawienia odpowiedniego odchylenia oka, odpowiednie nawet dla osób noszących okulary. Sprawdź również lornetki Swarovski oraz lornetki Zeiss i dowiedz się jeszcze więcej.

Właściwości optyczne Leica Trinovid HD

Nowa generacja modeli 42 zapewnia wyjątkową jakość optyczną w stosunkowo przystępnej cenie, która zachwyci każdego myśliwego i miłośników dzikiej przyrody. Soczewki 42 mm zbierają wystarczającą ilość światła aż do zmierzchu dzięki doskonałemu, w pełni wielowarstwowemu systemowi powłok. Jak sama nazwa wskazuje, te Trinovid mają optykę HD (High Definition) z elementami ze szkła ED, które znacznie zmniejszają aberrację chromatyczną i wewnętrzne odbicia.  Pryzmaty mają warstwy P40 powłok fazowych i HLS (system HighLux) z warstwami lustrzanymi na pryzmatach. Lornetka Leica Trinovid HD ma niesamowitą transmisję światła, zapewniając nie tylko niezwykle jasne i wyraźne obrazy, ale także większy kontrast i ostrość. Trinovid HD szczyci się również szerszym polem widzenia, dobrym do łatwego śledzenia poruszających się obiektów i oszałamiającą bliskością ostrości, odpowiednią do obserwacji makro w naturze, takich jak motyle i inne owady. 

raty 30x0% promocja Beafoto

LEICA TRINOVID 10x25 BCA LEICA TRINOVID 10x25 BCA
Producent: LEICA
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 2 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA TRINOVID 10x42 HD LEICA TRINOVID 10x42 HD
Producent: LEICA
dostępny
24 godziny
Cena: 4 500,00 zł 4 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LEICA TRINOVID 8x20 BCA LEICA TRINOVID 8x20 BCA
Producent: LEICA
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 890,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA TRINOVID 8x32 HD LEICA TRINOVID 8x32 HD
Producent: LEICA
dostępny
24 godziny
Cena: 3 600,00 zł 3 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
LEICA TRINOVID 10x32 HD LEICA TRINOVID 10x32 HD
Producent: LEICA
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 3 900,00 zł
szt.
zobacz więcej
LEICA TRINOVID 8x42 HD LEICA TRINOVID 8x42 HD
Producent: LEICA
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 4 200,00 zł 4 500,00 zł