Plecaki fotograficzne Vanguard

Wiele plecaków fotograficznych Vanguard zdobyło prestiżowe nagrody, w tym Red Dot Design Awards. Łatwo zatem zrozumieć, dlaczego oferta jest tak dobrze przemyślana i wszechstronnie zaprojektowana. Pomyślano przede wszystkim o funkcjach przeznaczonych specjalnie dla fotografów na każdym poziomie zaawansowania. Plecaki Vanguard są w stanie pomieścić dużo sprzętu fotograficznego w bezpieczny sposób. Znajdziemy w nich wszystko czego będzie potrzebował fotograf, w tym miejsce na wiele aparatów, obiektywy do 800 mm (model ALTA SKY 66), drony, statywy, laptopy i wszelki sprzęt zapasowy w zależności od sytuacji. Wszechstronność nie ma sobie równych dzięki modelom od małych plecaków dziennych po modele na dłuższą wycieczkę do noszenia namiotów, jedzenia i oczywiście sprzętu fotograficznego. Sprawdź również plecaki Peak Design lub Plecaki Lowepro aby dowiedzieć się jeszcze więcej.  

raty 30x0% promocja Beafoto

Plecak VANGUARD Veo Range 48 czarny Plecak VANGUARD Veo Range 48 czarny
Producent: VANGUARD
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 660,00 zł
szt.
zobacz więcej
Plecak VANGUARD Veo Range T 45 czarny Plecak VANGUARD Veo Range T 45 czarny
Producent: VANGUARD
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 599,00 zł
szt.
zobacz więcej
Plecak VANGUARD Veo Select 45BFM  czarny Plecak VANGUARD Veo Select 45BFM czarny
Producent: VANGUARD
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 399,00 zł
zobacz więcej
Plecak Vanguard Veo Select 48BF czarny Plecak Vanguard Veo Select 48BF czarny
Producent: VANGUARD
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Plecak VANGUARD Veo Select 49 czarny Plecak VANGUARD Veo Select 49 czarny
Producent: VANGUARD
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 599,00 zł
szt.
zobacz więcej

 

Innowacyjne i przemyślane plecaki Vanguard

Zaawansowane projekty sięgają od tradycyjnie wyglądających modeli po dyskretne plecaki fotograficzne, które nie sprawiają takiego wrażenia.  Oczywiście znalazło się wiele inteligentnych i nowoczesnych mechanizmów aby przystosować plecak do korzystania w mieście lub w lesie. Niezależnie od stylu fotografowania lub filmowania, wszechstronność i wygoda wszystkich produktów Vanguard z pewnością zachwycą. Możliwość wyboru nie tylko rozmiarów, ale także stylów i wykończeń sprawia, że każdy fotograf może znaleźć odpowiednią opcję. Plecaki fotograficzne Vanguard wyposażono w dodatkowe funkcje takie jak osłony przeciwdeszczowe, chowane uchwyty do statywu, mocowania zewnętrzne, w tym zapięcia na wielodniowe wycieczki i kieszenie na butelki lub inne niezbędne akcesoria.

Plecaki Vanguard serii Alta Sky

Te wielokrotnie nagradzane plecaki fotograficzne są dostępne w wielu rozmiarach w zależności od potrzeb fotografów. Od małego plecaka na jeden dzień do największego rozmiaru, który można wykorzystać na długie wędrówki, wyprawy lub po prostu do noszenia teleobiektywu. Dostęp do sprzętu z góry, z przodu, z boku i z tyłu zapewniają małe i średnie plecaki. Drony można również przewozić wewnątrz lub na zewnątrz we wszystkich modelach, a wszystkie torby można skonfigurować tak, aby przewoziły tylko sprzęt fotograficzny, tylko sprzęt niekamerowy i dowolną kombinację pomiędzy. Wiele korpusów i obiektywów można wygodnie przenosić, konfigurując wewnętrzne przegrody wraz z sprzętem zapasowym, słuchawkami, laptopami i tabletami, statywami. Sprawdź również torby Vanguard lub wybierz dowolne pokrowce, które doskonale je uzupełnią.