Lunety celownicze Swarovski Ds

Luneta Swarovski dS została po raz pierwszy pokazana na targach IWA Outdoor Classics 2017 w Niemczech i jest nową flagową lunetą celowniczą firmy Swarovski Optik. W 2021 roku wyszedł nowy model z ulepszonymi parametrami i dodatkowymi funkcjami oraz bardziej smukłą konstrukcją. Jest to najbardziej zaawansowana luneta myśliwska dostępna obecnie na rynku ze względu na cyfrową inteligencję. Luneta Swarovski dS mierzy wszystkie kluczowe czynniki w czasie rzeczywistym, które są ważne dla idealnego ustawienia strzału. Luneta mierzy odległość, ciśnienie powietrza, temperaturę i kąt lunety przy wszystkich ustawieniach powiększenia. Wyświetlacz head-up o wysokiej rozdzielczości pokazuje wszystkie istotne dane łowieckie, takie jak siła powalenia na zmierzonej odległości zapisanego kalibru, odległość i dwie różne dryfty pocisków z prędkością wiatru. Krzywa balistyczna jest łatwa do przesłania do lunety celowniczej za pośrednictwem aplikacji na smartfona, dla wszystkich różnych kalibrów i kombinacji amunicji. Wszystkie te ustawienia można dostosować do potrzeb użytkowników, metrów lub jardów, czasu wyświetlania, rozmiaru punktu. Jest to najlepsza luneta z dalmierzem na rynku.

Filtry
Luneta celownicza Swarovski dS 5-25x52 P L Gen 2 Luneta celownicza Swarovski dS 5-25x52 P L Gen 2
spodziewana dostawa
Cena: 19 999,00 zł
zobacz więcej

Podstawowe cechy lunety Swarovski dS

Luneta Swarovski dS ma zwykły celownik myśliwski w drugiej płaszczyźnie ogniskowej, ale po naciśnięciu jednego przycisku na okularze luneta mierzy dokładną odległość i wszystkie inne potrzebne czynniki, a następnie na siatce pojawia się precyzyjny punkt celowania, z dwoma wcześniej zapisane linie znoszenia wiatru. Luneta jest bardzo łatwa w użyciu, posiada podświetlaną siatkę celowniczą, wieżyczkę z regulacją paralaksy, która jest wystarczająco duża, aby można ją było używać w rękawiczkach, 5-krotne powiększenie, które można regulować w zakresie obrotu 180 stopni i dużą soczewkę obiektywu 52 mm, zapewniającą dobrą transmisję światła .

Niezwykłe w lunecie jest regulacja elewacji i wiatru, ponieważ znajduje się ona na obiektywie pod osłonami i nie jest wykonana z wieżyczkami. Swarovski Optik zaprojektował tak, że luneta nadal ma tradycyjny wygląd. Potrzebny śrubokręt znajduje się w wieżyczce baterii. Inną niezwykłą rzeczą jest duży tubus 40 mm, ale gdzieś ta elektronika musi się znaleźć.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony