Lunety celownicze Vortex STRIKE EAGLE

Vortex Strike Eagle to doskonały przykład wszechstronnej optyki, która nadaje się do szerokiego zakresu działań lub zadań. Posiada jedną z najbardziej uniwersalnych możliwości powiększenia, jakie można znaleźć w lunetach karabinowych, a także zestaw fenomenalnych soczewek, które zapewniają dobry obraz na każdym poziomie powiększenia. Luneta Vortex Strike Eagle oferuje również podświetlaną siatkę celowniczą, zapewniającą inne korzyści związane z dokładnością, niezależnie od poziomu światła otoczenia.

Filtry

raty 30x0% promocja Beafoto

Luneta Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm AO EBR-7C MOA Luneta Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm AO EBR-7C MOA
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 3 399,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Luneta Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm AO EBR-7C MRAD Luneta Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP 34 mm AO EBR-7C MRAD
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 3 399,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Vortex Strike Eagle 1-6x24 30 mm AR-BDC3 Vortex Strike Eagle 1-6x24 30 mm AR-BDC3
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 1 439,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Vortex Strike Eagle 1-8x24 30 mm AR-BDC3 Vortex Strike Eagle 1-8x24 30 mm AR-BDC3
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 1 999,00 zł
zobacz więcej
  • nowość

Wyjątkowa precyzja - Vortex Strike Eagle

Luneta jest ponadto wyposażona w przydatną siatkę BDC, która pomaga w oddawaniu dalekich ujęć i zapewnia duży zakres odchylenia oka, niezależnie od wybranego powiększenia. Dodaj do wszystkich tych zalet trwałą ramę i odporną na warunki atmosferyczne konstrukcję, a także klasyczne wieże do regulacji wiatru i elewacji, a Strike Eagle będzie kolejnym przykładem dbałości o szczegóły. Vortex Strike Eagle ma klasyczny zakres powiększenia od 1x do 6x lub 8x. Krótko mówiąc, jest to idealne rozwiązanie do tradycyjnych scenariuszy polowań, które mają miejsce poniżej 1000 metrów. Najwyższy poziom powiększenia, 8x, nadal pozwoli Ci strzelać do bardziej odległych celów, ale nie zawęzi pola widzenia tak bardzo, że poczujesz się ograniczony. Siatka celownicza znajduje się na drugiej płaszczyźnie ogniskowej, co oznacza, że nie zmieni rozmiaru podczas przełączania między mocami powiększenia. To także podświetlana siatka. Dostępnych jest aż 11 różnych ustawień jasności, które pozwalają nadal korzystać ze zwiększonej widoczności celownika nawet w różnych warunkach oświetleniowych.

Przemyślana konstrukcja - Luneta celowniczna Vortex Strike Eagle

Aby było jeszcze lepiej, w pokrywie przedniej szyby znajduje się dodatkowa komora do przechowywania baterii. Oznacza to, że dopóki oba akumulatory są naładowane, nigdy nie będziesz musiał się martwić, że Twój podświetlany celownik wyczerpie się podczas polowania. Ale to nie wszystko. Podświetlana siatka jest wytrawiona na szkle w pełni wielowarstwowych soczewek. Soczewki te posiadają powłoki poprawiające przepuszczalność światła i chroniące przed uszkodzeniami. Siatka w Vortex Strike Eagle została wytrawiona bezpośrednio na soczewkach sprawiając, że jest ona znacznie trwalsza. Jest to o tyle skomplikowany mechanizm, że w przypadku podświetlanych siatek, które są wytrawione w szkle, ważne jest by nie gasły nawet po dużym odrzucie.

Zaawansowany system wieżyczek - lunety Vortex Strike Eagle

Strike Eagle posiada doskonały zestaw wieżyczek do regulacji wiatru i elewacji, z których każda jest zakryta. Wieżyczki zapewniają dotykowe informacje zwrotne i słyszalnie klikają za każdym razem, gdy przesuwasz je do tyłu lub do przodu. Niestety, nie blokują się, ale pozwalają zrekompensować jedną z dwóch powyższych zmiennych przy bardziej odległych ujęciach. Luneta celownicza Vortex Strike Eagle ma konstrukcję odporną na warunki atmosferyczne dzięki przedmuchiwaniu azotem i uszczelnieniu o-ringiem. Dzięki temu doskonale funkcjonuje w trudnych warunkach pogodowych i jest idealnym towarzyszem dla myśliwych, którzy ścigają zdobycz bez względu na porę roku i czy pada deszcz.