Lornetki żeglarskie Steiner Commander

Steiner oferuje jedną z najwybitniejszych lornetek na rynku do zastosowań morskich - Steiner Commander. Możesz wybrać jeden z trzech modeli lornetek żeglarskich 7x50: jeden bez kompasu, jeden z kompasem odpowiednim dla określonych obszarów na całym świecie i jeden z kompasem Commander Global, który może automatycznie mierzyć deklinacje na całym świecie. Oba modele Steiner oferują nie tylko dokładną nawigację, ale także zadowalające właściwości optyczne.  Doskonała jest również ergonomia tej wytrzymałej lornetki z pryzmatem Porro, która jest również wyjątkowo dobrze chroniona powłoką Nano. Dodatkowo zastosowano szczelnie zamkniętą obudowę, która nie ustępuje w najtrudniejszych warunkach pogodowych. Nieprzepuszczalna konstrukcja jest również wypełniona azotem, więc nie będziesz mieć do czynienia z parowaniem wewnętrznym z powodu wahań temperatury. Sprawdź również lunety celownicze Steiner oraz kolimatory i poznaj całą ofertę niemieckiego producenta.

Filtry

raty 30x0% promocja Beafoto

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.


Główne cechy lornetki Steiner Commander

 

Wszystkie lornetki Steiner Commander mają wiele wspaniałych funkcji i oferują konfigurację 7x50, przydatną do użytku na wodzie, na przykład jako lornetka żeglarska. Nie możemy pominąć niesamowitej trwałości tych lornetek, które są zamknięte w wyjątkowej obudowie Makrolon®. Pomaga ona zmniejszyć wagę, a wraz z lekką konstrukcją nadal oferuje niezniszczalną obudowę, która jest w stanie wytrzymać najtrudniejsze warunki pogodowe, nawet pustynne. Wypełniono je azotem, aby przeciwdziałać zaparowaniu spowodowanemu wahaniami temperatury.

Soczewki zewnętrzne są wyposażone w Nano-Protection® , który odpycha wilgoć, wodę i tłuszcz, a tym samym pomaga w ich wycieraniu i czyszczeniu. Steiner Commander 7x50c i Commander Global 7x50c są wyposażone w kompas, który zapewnia doskonale dokładne informacje nawigacyjne. Commander Global ma nawet zintegrowany kompas, który sam się kalibruje, co oznacza, że można go używać na całym świecie. Dzieje się tak ponieważ dokonuje on automatycznych korekt, podczas gdy Commander 7x50c działa tylko w określonych obszarach świata. Podświetlany kompas zapewnia płynne odczyty kierunku, a także zawiera celownik, który pomaga obliczyć odległość do obserwowalnego obiektu. Lornetki ze stabilizacją i żeglarskie to najbardziej popularne modele nad wodę. Upewni się tylko, że te pierwsze będą wodoodporne.

Właściwości optyczne Steiner Commander

 

Oferują optykę o wysokiej rozdzielczości z najlepszym szkłem i wysokiej jakości powłokami na wszystkich szklanych powierzchniach, które zapewniają wysoką przepuszczalność światła, niesamowity kontrast i kolory. Steiner Global szczyci się wyjątkowo niskimi zniekształceniami i aberracją chromatyczną. Obraz jest niezwykle ostry jak brzytwa od krawędzi do krawędzi. Wszystkie trzy modele oferują większe pole widzenia, więc niczego nie przegapisz. Wszystkie modele oferują również indywidualny mechanizm ogniskowania, który pozwala na indywidualne regulacje dla obu oczu, co pozwoli zachować ostry obraz nawet przy zmianie odległości od obserwowalnego obiektu. Razem z dioptrią, która przechowuje swoje ustawienia, lornetka ta jest po prostu niesamowita.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl