Lunety celownicze Burris

Lunety celownicze Burris są dobrym wyborem dla myśliwych, strzelców sportowych i profesjonalistów na całym świecie, ponieważ Burris zatrudnia tylko najbardziej doświadczonych i pełnych pasji inżynierów. Dobrzy ludzie w Burris wiedzą, czego chcą myśliwi, ponieważ oni też są myśliwymi! Lunety celownicze Burris posiadają obiektywy o dużej średnicy, aby zapewnić większą transmisję światła. Pomagają rozjaśnić obraz, a wysokiej jakości soczewka zapewnia ostry obraz. Opatentowana powłoka obiektywu HiLume firmy Burris przepuszcza niezwykłą ilość światła i zapewnia wyraźny obraz celu, niezależnie od tego, czy jest to prawdziwy cel do strzelania wyczynowego, czy do jakiejkolwiek gry, na którą polujesz.

Luneta celownicza 1-4x24 Burris FF TAC30 LRS Luneta celownicza 1-4x24 Burris FF TAC30 LRS
Producent: Burris
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Luneta celownicza Burris 3-12X56 FourX SERIES LRS Luneta celownicza Burris 3-12X56 FourX SERIES LRS
Producent: Burris
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 2 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Luneta celownicza Burris 6-24x50 FOUR XE, SCR-MIL PODŚW Luneta celownicza Burris 6-24x50 FOUR XE, SCR-MIL PODŚW
Producent: Burris
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 2 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Luneta celownicza Burris RT-6 1-6x24mm Luneta celownicza Burris RT-6 1-6x24mm
Producent: Burris
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 1 999,00 zł
zobacz więcej
Luneta celownicza z Kolimatorem Burris Fullfield TAC30 1-4x24 Luneta celownicza z Kolimatorem Burris Fullfield TAC30 1-4x24
Producent: Burris
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 2 999,00 zł
zobacz więcej
Luneta myśliwska Burris FourX 3-12x56 z podświetleniem, krzyż 4 Luneta myśliwska Burris FourX 3-12x56 z podświetleniem, krzyż 4
Producent: Burris
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wyjątkowa jakość lunet celowniczych Burris

Lunety Burris są całkowicie odporne na zaparowanie i wodoodporne, a proces przedmuchiwania azotem powtarzany 24 razy w celu maksymalnej eliminacji wilgoci, robi ogromną różnicę w niesprzyjających warunkach pogodowych. W naszym sklepie Beafoto, oferujemy szeroką gamę lunet Burris, w tym lunety taktyczne Burris Xtreme, lunety Burris Fullfield, lunety FourX i wiele więcej! Pokochasz systemy regulacji we wszystkich lunetach firmy Burris, ponieważ są one powtarzalne, mają stalową konstrukcję i słyszalne kliknięcia dla uproszczenia.

Kupując lunety Burris w sklepie Beafoto

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące tego, które lunety myśliwskie, taktyczne lub dalekiego zasięgu firmy Burris są dla Ciebie najlepsze, skontaktuj się z nami, aby uzyskać informację odnośnie aktualnie najlepiej sprzedających się lunet celowniczych.

Modele lunet celowniczych Burris

Lunety Burris Fullfield to podstawowy poziom lunet celowniczych Burris do użytku myśliwskiego. Dzięki w pełni wielowarstwowym soczewkom „HiLume” luneta ta zapewnia dobrą przepuszczalność światła, kontrast i jakość obrazu. Lunety myśliwskie Burris Fullfield mają zwykle 3-krotny zakres zoomu, siatkę balistyczną Plex lub 4A umieszczoną w drugiej płaszczyźnie ogniskowej. Wieże są zakryte dla lepszej ochrony przy przypadkowym ruchu. Wszystkie lunety z tej serii można zamówić bez podświetlenia, ale model 3-9x40 można zamówić również z podświetlaną siatką. Mniejsze modele 2-7x35, 3-9x40 i 3-9x50 mają stałą paralaksę na 100 jardów (91 metrów), ale dwa większe modele mają boczną wieżyczkę paralaksy, która rozciąga się od 50 jardów (46 metrów) do nieskończoności.

Pierścień powiększający jest łatwy w użyciu w rękawiczkach i można go obrócić o 180 stopni od minimalnego do maksymalnego powiększenia. Lunety karabinowe Burris Four X są wykonane z jednoczęściowej, odpornej na naprężenia rurki aluminiowej dla dodatkowej wytrzymałości, są wodoodporne i wypełnione azotem, co zapewnia ochronę przed zaparowaniem w niskich temperaturach. Główna średnica rury wynosi 1 cal, więc dostępnych jest wiele rozwiązań montażowych. 

Lunety z dalmierzem laserowym Burris

Lunety Burris z dalmierzem laserowym zostały po raz pierwszy pokazane publicznie na targach IWA Outdoor Classics 2015 w Niemczech. Była to pierwsza luneta, która łączy w sobie dalmierz laserowy z kalkulatorem balistycznym. Dzięki temu myśliwy może wyruszyć na polowanie bez dodatkowego wyposażenia. Dzięki 4-krotnemu zakresowi zoomu lunety te mogą być używane w każdych warunkach łowieckich, a dzięki w pełni wielowarstwowym soczewkom „HiLume” lunety te zapewniają dobrą transmisję światła, kontrast i jakość obrazu.

Siatka celownicza jest ustawiona w drugiej płaszczyźnie ogniskowej (rozmiar siatki nie zmienia się wraz z powiększeniem), a po ustawieniu zasięgu w siatce pojawia się czerwona kropka wskazująca właściwy punkt celowania dla danej amunicji dla odległości i nachylenia do celu. Pomiar odbywa się w prosty sposób za naciśnięciem jednego przycisku. Te lunety celownicze Burris posiadają nową metodę kompensacji wiatru, która jest teraz udoskonalana przy każdym powiększeniu. Kompensacja wiatru nie jest wykonywana przez lunetę, tylko kropki pojawiają się przy wietrze 10 m / s.

Dalmierz laserowy mierzy na ponad 1000 metrów w przypadku celów odblaskowych i około 700 metrów w przypadku celów wielkości jelenia. Lunety Burris Ballistic Laser mają ponad 1500 ustawień dla różnych kalibrów, co zapewnia doskonałe obliczenia krzywej balistycznej. Lunety te wyposażone są również w pierścień regulacji paralaksy na soczewce obiektywu, który przechodzi od 50 metrów do nieskończoności. Wieże są zakryte w celu ochrony przed przypadkowym ruchem. Pierścień powiększający jest łatwy w użyciu w rękawiczkach i można go obrócić o 180 stopni od minimalnego do maksymalnego powiększenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl