Lunety celownicze Vortex GOLDEN EAGLE

Golden Eagle HD oferuje wyjątkowy zestaw funkcji zaprojektowanych specjalnie dla strzelców dalekodystansowych. Zakres powiększenia 15-60x, ultraprecyzyjne ustawienia 1/8 MOA i niezwykle precyzyjne opcje siatki SFP ogniskowej pomagają zmaksymalizować precyzję na znanych celach dalekiego zasięgu. Wszystkie te funkcje i nie tylko są uzupełnione przez najwyższej klasy układ optyczny, który zapewnia super ostry obraz oraz możliwość dokładnego odczytu mirażów i innych wskaźników wiatru. Równie imponujący, Vortex Golden Eagle waży stosunkowo niewiele, co pomaga strzelcom w przestrzeganiu ścisłych limitów wagi podczas zawodów. Kiedy wybierasz się po złoto w turnieju, wybierz Złotego Orła, który zwieńczy twoje dzieło.

Filtry
Powiększenie od [x]
Powiększenie do [x]
Średnica obiektywu [mm]
Średnicas tubusu (mm)
Podświetlony krzyż
Rodzaj montażu
Paralaksa
Siatka celownicza
Cena
  • od
    do
Vortex Golden Eagle HD 15-60x52 30 mm AO ECR-1 MOA Vortex Golden Eagle HD 15-60x52 30 mm AO ECR-1 MOA
Producent: Vortex Optics
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 5 899,00 zł 6 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Vortex Golden Eagle HD 15-60x52 30 mm AO SCR-1 MOA Negocjuj cenę! Vortex Golden Eagle HD 15-60x52 30 mm AO SCR-1 MOA Negocjuj cenę!
Producent: Vortex Optics
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 6 399,00 zł
szt.
zobacz więcej

Niezwykła precyzja na dalekie dystanse - Vortex Golden Eagle

Z lunetą celowniczą Golden Eagle zyskasz przewagę nad swoją zdobyczą. Gdy Twój cel jest tak daleko, że Twoje oczy już go nie widzą, wybierz lunetę, który jest przygotowana na bardzo duży zasięg. Fenomenalne powiększenie, precyzyjna siatka celownicza i wysokiej klasy optyka zadowolą nawet najbardziej wymagających strzelców, zarówno w myślistwie, jak i strzelectwie. Zaletą lunet Golden Eagle jest również stosunkowo niewielka waga. Jednoczęściowy tubus - pozwala na precyzyjną regulację, co przekłada się na większą precyzję i jakość obrazu, a także zwiększa trwałość lunety i jej wodoodporność Wykonana z jednego kawałka lotniczego stopu aluminium 6061-T6, luneta jest bardziej odporny na uszkodzenia niż większość sprzętu z tego zakresu cenowego. Ponadto, została wyposażonyaw najnowocześniejsze rozwiązania zwiększające Twoje szanse na oddanie precyzyjnego strzału. System APO czy powłoki antyrefleksyjne XR to tylko niektóre z technologii, które zostały użyte, aby Twój Vortex Golden Eagle zawsze wykonywał swoje zadanie w 100%.