Lunety celownicze Vortex

Vortex Optics jest jednym z producentów, którzy nie tylko zapewniają wyjątkową jakość w swojej niezwykle zróżnicowanej linii lunet celowniczych i lornetek, ale także wspierają ją doskonałą polityką gwarancyjną, która faktycznie zapewnia klientom spokój ducha.

Lunety celownicze Vortex Razor III

Vortex Razor III

Kolejna ewolucja szalenie popularnej linii Razor firmy Vortex, Razor HD Gen III 1-10x24 zapewnia najwyższy poziom wydajności pierwszej płaszczyzny ogniskowej tym, którzy wymagali wszechstronności i zbliżenia 1-10x.

Lunety celownicze Vortex RAZOR II

Vortex Razor II

Lunety celownicze Vortex Razor HD Gen II 4,5-27x56 i 3-18x50, zostały zaprojektowane do precyzyjnego oddawania strzałów z dużej odległości w ekstremalnych warunkach. Porządna konstrucja, specjalnie przeznaczona dla łoże AR, Razor HD Gen II 1-6x24 jest idealnym rozwiązaniem optycznym do zastosowań taktycznych strzelectwa krótkiego i średniego zasięgu.

Luneta celownicza Vortex Razor HD AMG sklep Beafoto
Vortex Razor HD AMG

Od precyzyjnego strzelania dalekiego zasięgu i zastosowań taktycznych po maksymalizację skuteczności podczas polowań, Razor HD AMG jest idealną lunetą celowniczą do niezwykle szerokiego zakresu scenariuszy strzeleckich. Ważąca zaledwie 28,8 uncji - jest to najlżejsza, w pełni funkcjonalna luneta dalekiego zasięgu w linii Vortex - stanowiąc klasę samą w sobie.

Luneta celownicza Vortex Razor HD Gen II-E sklep Beafoto
Vortex Razor HD Gen II-E

Każdy element, cecha i charakterystyka działania lunety Razor HD Gen II-E 1-6 × 24 jest tak dobrze przemyślana i wykonana, że to zachwycająca. Ta luneta celownicza Vortex jest prawie ¼ funta lżejsza niż poprzednie modele, idealny dla platformy AR Gen II-E 1-6 to najwyższej klasy rozwiązanie optyczne do zastosowań taktycznych na krótkim i średnim zasięgu.

Luneta Vortex Razor HD sklep Beafoto
Vortex Razor HD

Lunety Razor HD 5-20x50 spełniają wymagania ekstremalnych sytuacji łowieckich. Razor HD to najnowocześniejsze urządzenie o dalekim zasięgu zbudowane na jednoczęściowej tubie 35 mm i wyposażone w kilkanaście unikalnych parametrów i funkcji optycznych, w tym opatentowaną przez Vortex pierwszą płaszczyznę ogniskową ze znakami hashowymi MOA i Mrad

Vortex Razor HD LHT
Razor HD LHT

Od krótkich dystansów po precyzyjne strzały dalekiego zasięgu w otwartym terenie i wszystko pomiędzy - oto Razor HD LHT. Oszałamiający system optyczny High Definition zapewnia krystalicznie czysty obraz z niezwykle ostrą rozdzielczością. Zmień każdą sekundę światła w okazję wraz z Razor HD LHT

Vortex Golden Eagle
Golden Eagle

Luneta celownicza Vortex Golden Eagle zaprojektowana została specjalnie dla strzelców dalekozasięgowych, klasy F i innych strzelców wyczynowych. 4-krotny zoom optyczny, boczne ogniskowanie, duży odstęp od oka i solidna, jednoczęściowa tuba główna zapewnią, że będziesz gotowy na następną rozgrywkę.

Vortex Strike Eagle
Strike Eagle

Wykonywanie strzałów technicznych, krótkich i dalekiego zasięgu wymaga lunety z funkcjami specyficznymi dla tego celu i solidnej jakości wykonania, aby zapewnić dokładne, niezawodne i powtarzalne działanie - za każdym razem, gdy naciśniesz spust. Lunety Strike Eagle oferują te cechy w lekkim, wytrzymałym opakowaniu.

Vortex Viper PST II
Viper PST II

Ulepszenie przenosi niesamowitą wydajność i solidne funkcje taktyczne Viper PST na nowy poziom - a wraz z nim twoją sprawność strzelecką. Uzupełniając Twoje precyzyjne strzały z dużej odległości, PST Gen II spełni Twoje potrzeby i przekroczy oczekiwania.

Vortex Viper HS
Vortex Viper HS

Myśliwi i strzelcy z radością powitają szereg funkcji dostępnych w lunetach Viper HS. Wybierz siatkę najlepiej pasującą do Twojego stylu strzelania i ciesz się zaawansowanym systemem optycznym, 4-krotnym zoomem, światłowodem MAG-view i okularem z szybkim ogniskowaniem - wszystkie wymagane cechy dla myśliwego, który chce wyciągnąć z lasu coś więcej niż zapach.

Vortex Viper HST
Viper HST

Łącząc wiele najlepszych funkcji z naszych popularnych lunet Viper HS i Viper PST, Viper HST (Hunting Shooting Tactical) zapewnia wszechstronność myśliwym, ale także entuzjastom taktyki.

Vortex Viper HSLR
Viper HS LR

Zbudowany na ultra-mocnych, jednoczęściowych rurach aluminiowych o średnicy 30 mm, Viper HS LR oferuje zwiększony skok elewacji dla optymalnej regulacji, specjalnie zaprojektowany, aby zwielokrotnić efektywny zakres. Zaawansowany system optyczny wyróżnia się 4-krotnym zakresem zoomu, co zapewnia wszechstronne powiększenie.

Vortex Diamondback Tactical
Diamondback Tactical

Cała legendarna wydajność i ekstremalna trwałość, z której znana jest marka Diamondback firmy Vortex, z taktycznym akcentem sprawiają, że ta seria to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Vortex Diamondback
Diamondback

Cała legendarna wydajność i ekstremalna trwałość, z której znana jest marka Diamondback firmy Vortex, z taktycznym akcentem sprawiają, że ta seria to prawdziwy strzał w dziesiątkę.

Lunety celownicze Vortex Crossfire 2
Crossfire II

Przejrzysta i wytrzymała, popularna linia Crossfire II została zbudowana tak, aby przewyższać standardy osiągów podobnych cenowo lunet. Duży odstęp od oka, okular z szybkim ogniskowaniem, w pełni powlekane soczewki i ulepszone, resetowalne wieżyczki MOA to cechy charakterystyczne tej serii.

Montaże do lunet
Montaże do lunet

Montaże do lunet celowniczych Vortex. W naszej ofercie znajdziesz zarówno montaże renomowanych firm jaki i tańsze zamienniki. 

Akcesoria do lunet celowniczych
Akcesoria do lunet

Akcesoria do lunet celowniczych Vortex. Zaślepki, poziomiczki, zestawy czyszczące, osłony na lunety czy też trójnogi.