Lornetki Kowa BDII-XD

Lornetki Kowa BD II-XD

Od wynalezienia oryginalnej lunety w latach pięćdziesiątych, przez kilka dekad japoński producent optyki, Kowa, nieustannie wprowadzał innowacje w świecie konstrukcji i technologii optycznej. Dziedzictwo to trwa do dziś, dzięki odświeżeniu popularnej serii lornetek Kowa BD. Przedstawiamy BDII-XD - Szereg ulepszonych układów optycznych na czele doskonałości obrazowania, wykorzystujących wysokiej jakości soczewki XD firmy Kowa. Lornetka, z której może korzystać wielu, a jednocześnie zapewnia wyjątkową rozdzielczość obrazu, solidną jakość wykonania, doskonałą konstrukcję i wygodną obsługę.

 

 

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Kowa BDII-XD 10x32 Lornetka Kowa BDII-XD 10x32
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 1 849,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Lornetka Kowa BDII-XD 10x42 Lornetka Kowa BDII-XD 10x42
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 2 190,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Lornetka Kowa BDII-XD 6,5x32 Lornetka Kowa BDII-XD 6,5x32
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 1 840,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Lornetka Kowa BDII-XD 8x42 Lornetka Kowa BDII-XD 8x42
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 2 050,00 zł 2 090,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość
Lornetka Kowa BDII-XD 8x32 Lornetka Kowa BDII-XD 8x32
Producent: Kowa
dostępny
24 godziny
Cena: 1 849,00 zł 1 870,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • nowość

 

Niesamowite szkła ED – lornetki Kowa BD II-XD

Podobnie jak w przypadku wielu marek lornetek, seria BDII-XD jest wyposażona w szkło ED (o bardzo niskiej dyspersji), które poprawia parametry optyczne, ale historia się nie kończy. Szkło ED jest produkowane w różnych klasach jakości.

Każdy model BDII-XD jest wyposażony w przyjazne dla środowiska, legendarne szkła Kowa XD. To wysokiej rozdzielczości szkło ED zawiera duże ilości mineralnego kryształu fluorytu - najlepszego dostępnego obecnie materiału do przepuszczania światła, zapewniającego obraz z ostrością od krawędzi do krawędzi i praktycznie zerową aberracją chromatyczną (rozmycie kolorów). Rezultat: po prostu oszałamiający widok świata przyrody.

Technologia powlekania soczewek Kowa rozwijana przez dziesięciolecia jeszcze bardziej poprawia właściwości przepuszczania światła wszystkich soczewek, a unikalna powłoka KR firmy Kowa odpycha brud i płyny. Ciesz się ostrymi obrazami z naturalnymi kolorami, wysokim kontrastem i niesamowitą szczegółowością, od świtu do zmierzchu.

Zapewniona solidna niezawodność - lornetka Kowa BD

Każdy model z serii BD II-XD ma obudowę ze stopu magnezu, a wyrafinowany proces formowania sprawia że lornetka Kowa BD jest wytrzymała i lekka. Konstrukcja wytrzymuje najtrudniejsze warunki i zapewnia poczucie bezpieczeństwa i długowieczności.
Lornetki BD II-XD są zbudowane z myślą o trwałości. Korpus ze stopu magnezu otacza ochronna warstwa gumowej zbroi, która nie tylko zapewnia pewny i wygodny chwyt, ale także zwiększa poziom trwałości.

Każda BD II jest w pełni wodoodporna i wypełniona suchym azotem, aby zapobiec parowaniu soczewek, a powłoka KR firmy Kowa chroni przed brudem i innymi osadami, które mogą osadzać się na soczewkach podczas użytkowania.

Wykorzystaj szersze pole widzenia – lornetki Kowa BD II

Jedną z wyróżniających się cech optycznych serii BD II-XD jest godne pozazdroszczenia duże pole widzenia, oferujące wiodące w swojej klasie parametry szerokokątne.

Pole widzenia to obszar, w którym możesz widzieć przez lornetkę i jest zwykle mierzone w m / 1000m lub w stopniach. Szersze pole widzenia sprawia, że lokalizowanie obiektu jest szybsze i łatwiejsze, szczególnie podczas panoramowania dużego obszaru lub śledzenia poruszającego się obiektu. Mówiąc najprościej, może to oznaczać różnicę między dostrzeżeniem obiektu, a nie.

Na przykład: w odległości 1000 m model BD II 6.5x32 może zobaczyć niesamowitą szerokość obrazu 175 m. Szybsze znajdowanie obiektu dzięki szerszemu widokowi otoczenia z ostrością w rogach obrazu, a jednocześnie krystalicznie czystą wyrazistością.

Zaprojektowany dla Twojego komfortu.

Seria BD II-XD została zaprojektowana, aby poprawić wrażenia wizualne. Elegancka, ergonomiczna konstrukcja ze specjalnie dobraną, dotykową gumową warstwą zbroi zapewnia łatwą i wygodną obsługę - poprawiając każdą chwilę użytkowania. Działanie jest bezbłędne.

Płynne, czułe pokrętło ostrości zapewnia precyzyjną precyzję, a płynnie obracane muszle oczne zapewniają optymalny obraz zarówno dla osób noszących okulary, jak i tych, którzy nie noszą okularów.
Dostosuj BDII do własnych potrzeb dzięki łatwemu w użyciu systemowi regulacji dioptrii.
Ergonomiczny korpus serii BD II-XD jest równie imponujący, jak optyka, którą chroni, a każdy element lornetki został tak zaprojektowany, aby obserwacja była zarówno relaksująca, jak i wolna od zmęczenia.