Lornetki Vortex

Lornetki Vortex Optics

Lornetka Vortex Razor UHD sklep Beafoto

Vortex Razor UHD

Seria Razor UHD wnosi poziom lornetek Vortex Optics na jeszcze wyższy poziom, dzięki zastosowaniu najnowszych powłok „Ultra High Definition” i wysokiej klasy dielektrycznym powłokom. Bez względu na to, czy chcesz obserwować szerokie pasma gór, czy też wyszukiwać najdrobniejszych szczegółów z niesamowicie bliskich odległości, Razor UHD może to wszystko zrobić!

Lornetka Vortex Razor HD sklep Beafoto

Vortex Razor HD

Lornetki Razor HD cieszą się zasłużoną reputacją dzięki przekraczaniu optycznych granic. Małe, lekkie, jasne i pancerne - nic innego się nie liczy. Lornetka posiada soczewki apochromatyczne, zapewniające idealne odwzorowanie kolorów oraz opatentowane przez Vortex wielowarstwowe powłoki soczewek XR Plus.

Lornetka Vortex Kaibab sklep Beafoto

Vortex Kaibab

Jedna z najlepszych lornetek dalekiego zasięgu na rynku - Kaibab HD został stworzony dla obserwacji na dalekim dystansie. Ogromne powiększenie 18x56 gwarantuje dostrzeżenie najdrobniejszych szczegółów, a soczewki HD i ich powłoka XR plus oferują doskonałą jakość obrazu. Lornetka ta sprawdzi się także do obserwacji nocnego nieba czy też ornitologii.

Lornetka Vortex Fury HD sklep Beafoto

Vortex Fury HD

Dwa najważniejsze urządzenia myśliwskie połączone w jedną potężną lornetkę dalmierzową Fury® HD 5000 sprawiają, że namierzanie i strzelanie jest niezwykle szybkie i wydajne. Przyciski sterowania po prawej stronie umożliwiają szybką i łatwą obsługę obu funkcji, skracając czas ustawiania w terenie. Ta lornetka jak wszystkie inne modele serii premium, posiada powłoki soczewek XR.

Lornetka Vortex Viper sklep Beafoto

Vortex Viper HD

Lornetka Viper HD zdominowała rynek, udowadniając swój rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Wyposażona w szkło o bardzo niskiej dyspersji HD (High Density) zapewnia wyjątkową ostrość od krawędzi do krawędzi. Dodatkowo docenisz szerokie pole widzenia oraz powłoki antyrefleksyjne XR.

Lornetka Vortex Diamondback sklep Beafoto

Vortex Diamondback

Seria Diamondback jest bardzo dobrym kompromisem dla naszego portfela jak i dla naszych wysokich oczekiwań. Zastosowano w niej wielowarstwowe powłoki dielektryczne oraz funkcję ArmorTek ® Ultra W modelu Diamondback HD użyto twardszej i bardziej odpornej na zarysowania powłoki chroniącej zewnętrzne soczewki przed zarysowaniami, olejem i brudem.

Lornetka Vortex Crossfire HD sklep Beafoto

Vortex Crossfire HD

Crossfire® HD jest solidną lornetką, która optycznie przewyższa konkurencję w podobnej półce cenowej. Oprócz wysokiej klasy pryzmatów BAK-4, lornetka posiada dobrze znany system optyczny HD (High Density) oraz wielowarstwowe powłoki. W zestawie, dołączona jest również uprząż GlassPakTM z systemem szelek, umożliwiającą natychmiastową gotowość i znacznie większy komfort noszenia lornetki.

Lornetka Vortex Raptor sklep Beafoto

Vortex Raptor

Raptory zapewniają jasny, wyraźny obraz z doskonałą wiernością kolorów - nawet w warunkach słabego oświetlenia. Jeżeli szukasz lekkiej, uniwersalnej lornetki a jednocześnie w bardzo dobrej cenie, ta lornetka będzie dla ciebie pierwszym wyborem!

Lornetka Vortex Vanquish sklep Beafoto

Vortex Vanqiush

Ruszaj w drogę i odkryj, co Vanquish ma do zaoferowania od A do Z! Ta kompaktowa lornetka znajdzie uznanie wśród podróżników szukających drogi do kolejnych przygód lub też w planowaniu taktyki polowania w ruchu. Odwrócona konstrukcja pryzmatu porro z całkowicie powleczoną optyką sprawia, że obrazy są ostre i jasne.

Vortex Akcesoria do lornetek sklep Beafoto

Akcesoria Vortex do lornetek

Dedykowane akcesoria do lornetek firmy Vortex.