Lornetki Delta Optical Extreme

Lornetki z serii Delta Optical Extreme są niezwykle mocne i idealne do obserwacji w trudnych warunkach oświetleniowych. Możesz także wybrać dwa modele z powiększeniem 10x i 15x do długodystansowych obserwacji przyrody i innych obiektów, takich jak statki i samoloty, ze względu na wysoki poziom szczegółowości obrazu. Dzięki obiektywom 70 mm te dwa modele zapewniają wyjątkowo jasny obraz dzięki systemowi pryzmatu Porro. Lornetka ta jest również idealna jako lornetka astronomiczna, nie tylko do gwiazd, ale także planet, komet, galaktyk, gromad itp. Seria Extreme jest wyposażona w wielowarstwowe powłoki FCM oraz szkła ED, które pomagają zwiększyć transmisję światła i sprawiają, że obrazy wolne od większych zniekształceń. Lornetki te mają również dobre właściwości ochronne, są odporne na zaparowanie i wodoodporne, dzięki czemu można z nich łatwo korzystać w trudnym terenie i przy trudnej pogodzie. Te bardzo przystępne cenowo lornetki nie rozbiją banku!

Filtry

raty 30x0% promocja Beafoto

Delta Optical Lornetka Extreme 10,5x70 ED DO-1602 Delta Optical Lornetka Extreme 10,5x70 ED DO-1602
Producent: Delta Optical
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 879,00 zł
szt.
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Extreme 10x50 ED DO-1601 Delta Optical Lornetka Extreme 10x50 ED DO-1601
Producent: Delta Optical
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 1 169,00 zł
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Extreme 15x70 ED + Adapter do fotografii Delta Optical Lornetka Extreme 15x70 ED + Adapter do fotografii
Producent: Delta Optical
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 1 849,00 zł
zobacz więcej
Delta Optical Lornetka Extreme 7x50 ED DO-1600 Delta Optical Lornetka Extreme 7x50 ED DO-1600
Producent: Delta Optical
w magazynie dostawcy
1-2 dni robocze
Cena: 1 149,00 zł
szt.
zobacz więcej


Główne funkcje Delta Optical Extreme

Seria Delta Optical Extreme posiada system pryzmatów Porro, który sprawia, że są niewiarygodnie jasne, ale także solidniejsze i cięższe. Dlatego wszystkie modele z tej serii mają zaimplementowaną śrubę przystosowaną na statyw fotograficzny, ponieważ ich przybliżenie sprawia, że dość trudno jest trzymać go w rękach i uzyskać stabilne obrazy. Najmniejsze modele są znacznie łatwiejsze do przenoszenia, ale nadal zaleca się mocowanie ich do statywu. Lornetki te mają indywidualny system ustawiania ostrości, co oznacza, że wystarczy tylko raz dokonać regulacji, a lornetka skupia się na różnych odległościach. Indywidualny mechanizm ogniskowania również chroni je bardziej niż ogniskowanie centralne, ponieważ obudowa się nie porusza. Bardzo grube gumowe opancerzenie chroni je również przed uderzeniami i zapewnia im nieprzepuszczalność. Seria Extreme jest wyposażona w specjalną gumową okleinę, która pomaga również w walce z korozją i sprawia, że lornetka jest wyjątkowo wytrzymała. Nie musisz się martwić, gdy używasz ich w trudnych warunkach pogodowych, takich jak deszcz, śnieg lub pustynia, ponieważ mogą działać w zakresie temperatur od -40 do 70 ° C. Te lornetki są również wypełnione azotem, który eliminuje kondensację, która pojawia się na wewnętrznych powierzchniach szkła w wyniku wahań temperatury, a tym samym jest odporna na mgłę, dzięki czemu będziesz wyraźnie widzieć nawet o zmierzchu i o świcie. Sprawdź również lornetki Nikon, które również doskonale sprawdzą się przy obserwacji gwiazd.


Dlaczego warto kupić lornetki Delta Optical Extreme?

 

Seria Extreme jest wyposażona w wielowarstwowe powłoki FCM na szkle ED, które pomagają poprawić współczynnik przepuszczalności światła, kolory, kontrast i zapewniają niesamowitą ogólną rozdzielczość. To nowoczesne rozwiązanie optyczne pomaga również wyeliminować defekty takie jak aberracja chromatyczna , flary i winietowanie. Obraz zostanie poprawiony i spłaszczony. Zapewniają ponad 90% przepuszczalności światła nie tylko dzięki wysokiej jakości powłokom optycznym i korekcji fazy, ale także dzięki tradycyjnemu systemowi pryzmatu Porro, który jest jaśniejszy niż lornetki dachowe. Ogromne pryzmaty wewnątrz tej lornetki pomagają wyeliminować winietowanie. Muszle oczne mają tylko jedną pozycję, ale przy dużej odległości źrenic wyjściowych nadal zapewniają wygodne podparcie i odciążenie oczu nawet dla osób noszących okulary, a także pomagają odcinać światło z boków.