Lornetki Vortex Raptor i Vanquish

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Vortex Raptor 10x32 Lornetka Vortex Raptor 10x32
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 509,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Vortex Raptor 8,5x32 Lornetka Vortex Raptor 8,5x32
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Vortex Vanquish 10x26 Lornetka Vortex Vanquish 10x26
Producent: Vortex Optics
dostępny
24 godziny
Cena: 429,00 zł
szt.
zobacz więcej

Lornetki Vortex Raptor w sklepie Beafoto.pl

Firma Vortex przeniosła wydajność swoich pryzmatów zupełnie nowy poziom dzięki średniej wielkości, szerokokątnej i wodoodpornej konstrukcji. Lornetki Raptor zapewniają jasny, wyraźny obraz o doskonałej wierności kolorów - nawet w warunkach słabego oświetlenia. Dzięki szerokiemu zakresowi rozstawu okularów, tę lornetki można łatwo dopasować do każdego członka rodziny, od małych dzieci po dorosłych.

Ciesz się wygodnym oglądaniem, nawet jeśli nosisz okulary. Po prostu przekręć muszle oczne w górę lub w dół, aby zobaczyć pełne pole widzenia. Jeśli nie nosisz okularów ani okularów przeciwsłonecznych, muszle oczne powinny być całkowicie wysunięte. Niezależnie od wady wzroku, możesz cieszyć się jakością widzenia, jaką daje Vortex Raptor.

Lornetki Vortex Vanquish w sklepie Beafoto.pl

Ten mały cud jest wynikiem przyszłościowej inżynierii i technologii optycznej. Konstrukcja pryzmatu odwróconego wykorzystuje wysokiej jakości szkło i całkowicie powlekaną optykę, aby obrazy były ostre i jasne, a także zapewniają szerokie pole widzenia. To sprawia, że skanowanie dowolnego krajobrazu za pomocą lornetki Vanquish jest bardzo szybkie. Ciesz się wygodnym oglądaniem, nawet jeśli nosisz okulary. Po prostu przekręć muszle oczne w górę lub w dół, aby zobaczyć pełne pole widzenia. Jeśli nie nosisz okularów ani okularów przeciwsłonecznych, muszle oczne powinny być całkowicie wysunięte.