Lunety celownicze Vortex RAZOR III

Luneta Vortex Razor HD Gen III to szkło najnowszej generacji do twojej broni, które zapewnia niesamowicie wyraźny obraz i wiele innowacyjnych funkcji, dzięki czemu możesz zapewnić najbardziej precyzyjne działanie.

Filtry
Powiększenie od [x]
Powiększenie do [x]
Średnica obiektywu [mm]
Średnicas tubusu (mm)
Podświetlony krzyż
Rodzaj montażu
Paralaksa
Siatka celownicza
Cena
  • od
    do
Vortex Razor III HD 1-10x24 FFP 34 mm AO EBR-9 MOA Vortex Razor III HD 1-10x24 FFP 34 mm AO EBR-9 MOA
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 9 499,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Luneta Vortex Razor III HD 1-10x24 FFP 34 mm AO EBR-9 MRAD Luneta Vortex Razor III HD 1-10x24 FFP 34 mm AO EBR-9 MRAD
Producent: Vortex Optics
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 9 499,00 zł
zobacz więcej
  • nowość

Vortex Optics zaprojektował te lunety z systemem optycznym HD zawierającym w pełni wielowarstwowe soczewki XR, które wzmacniają transmisję światła i eliminują odbicia, aby stworzyć najjaśniejszy, najbardziej żywy możliwy obraz. Ponadto system APO zapewnia najwyższą dokładność kolorów w całym widmie światła widzialnego. W celu zwiększenia ochrony luneta Vortex Razor HD Gen III zawiera powłoki ArmorTek, które zapobiegają zniszczeniu soczewek przez zarysowania, olej i brud. Odporna na wstrząsy, mgła i wodoodporna konstrukcja oznacza, że możesz używać tej optyki w najbardziej wymagających warunkach oraz na broni palnej z silnym odrzutem.

Dlaczego warto kupić lunetę Vortex Razor HD III?

System optyczny HD, zoptymalizowany za pomocą wybranych elementów szklanych, aby zapewnić wyjątkową rozdzielczość, zredukować aberrację chromatyczną i zapewnić wyjątkową wierność kolorów, ostrość od krawędzi do krawędzi i przepuszczalność światła. Soczewki dopasowane indeksowo poprawiają kolor w całym spektrum widzenia. Skala krzyża Vortex Razor III jest proporcjonalna do powiększonego obrazu. Stałe subtensje pozwalają na dokładne zatrzymanie i zmianę zakresu przy wszystkich powiększeniach, a przedmuchiwanie argonem zapobiega wewnętrznemu zaparowywaniu w szerokim zakresie temperatur. Łatwo dostępne i zamykane pokrętło oświetlenia znajduje się po lewej stronie obudowy wieży. Posiada jedenaście poziomów intensywności podświetlenia z wyłączonymi pozycjami pomiędzy poszczególnymi ustawieniami. Zamontuj lunetę Vortex Razor HD III, aby celować w odległe obiekty z wyraźnością i precyzją.