Lornetki Swarovski SLC

Niezależnie od tego, czy szukasz niesamowitych widoków w dziczy, czy też zapierających dech w piersiach obrazów prymitywnego piękna przyrody, Lornetki Swarovski SLC są idealne do uchwycenia tych intensywnych wrażeń natury. Od niedawna do lornetek Swarovski SLC dodano nowe modele SLC 56, które szczególnie nadają się do użytku w nocy, na przykład do obserwacji sów lub na duże odległości. Oba te modele należą do nowej generacji rodziny Swarovski optik SLC.

Filtry
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Dostępność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Lornetka Swarovski SLC 10x56 PROMOCJA Lornetka Swarovski SLC 10x56 PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 8 800,00 zł 9 200,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski SLC 15x56 PROMOCJA Lornetka Swarovski SLC 15x56 PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 9 100,00 zł 9 800,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski SLC 8x56 PROMOCJA Lornetka Swarovski SLC 8x56 PROMOCJA
dostępny
24 godziny
Cena: 8 050,00 zł 9 600,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Lornetka Swarovski SLC 8x42 Lornetka Swarovski SLC 8x42
dostępny
24 godziny
Cena: 6 900,00 zł
szt.
zobacz więcej

Swarovski SLC – Sklep Beafoto Warszawa

„Ciągłe ulepszanie tego, co dobre: to była myśl przewodnia założyciela naszej firmy, Wilhelma Swarovskiego, i pozostaje ona naszą filozofią do dnia dzisiejszego” - mówi Carina Schiestl-Swarovski, prezes zarządu Swarovski optik. „Od czasu wprowadzenia lornetek SLC na rynek w 1989 roku, nieustannie rozwijamy tę klasyczną gamę produktów Swarovski optik. Nowa generacja jest synonimem wyjątkowej jakości, wytrzymałości i niezawodności, które zostały udowodnione podczas obserwacji dzikiej przyrody. Wynika to z zastosowanego zaawansowanego układu optycznego, z najnowocześniejszymi powłokami i sprawdzoną optyką HD, a także z nowej konstrukcji, w ramach której przywiązaliśmy dużą wagę do tego, aby lornetka była wyjątkowo wygodna w użytkowaniu. . ”

Lornetki SLC: sprawdzona jakość, stale ulepszana

Nasi pracownicy w każdym dziale Swarovski optik pracują niestrudzenie nad ulepszaniem naszych produktów. Tak było również w przypadku dalszego rozwoju lornetek SLC, które pozwalają w każdym szczególe odkrywać atrakcyjność urządzeń optycznych dalekiego zasięgu. W efekcie powstały lornetki SLC, których komponenty są ze sobą doskonale zharmonizowane. Lornetki Swarovski z nowej rodziny SLC są szczególnie imponujące pod względem generowanych przez nie obrazów o wysokim kontraście. Najdrobniejsze szczegóły są widoczne nawet w kiepskich (oświetlonych) warunkach. To sprawia, że są idealne do obserwacji i identyfikacji nieśmiałych gatunków ptaków lub zwierząt, których zwykle nie widać ze względu na ich doskonały kamuflaż.

Jakie Lornetki Swarovski SLC znajdziesz w Beafoto?


W ofercie naszej znajdziesz Swarovski SLC 42 - uniwersalną lornetkę do obserwacji dzikiej przyrody, która sprawdza się od ponad 20 lat podczas użytkowania na wolności iw najtrudniejszych warunkach. „SLC 42 znajdzie swoje  zastosowanie jako typowo turystyczna lornetka ” - podkreśla Carina Schiestl-Swarovski. „Zawsze miło mi słyszeć ludzi z całego świata, którzy opowiadają nam o imponujących odkryciach, których dokonali dzięki naszej lornetce SLC, często w najbardziej niesprzyjających warunkach”. Obrazy o wysokim kontraście sprawiają, że lornetka SLC 42 to najlepszy wybór do obserwacji dzikiej przyrody z drobnymi szczegółami. Dzieje się tak bez względu na to, czy chcesz obserwować leoparda czyhającego na trawie sawanny, czy też zwierzęta zbierające się o zmierzchu. Ich kompaktowa konstrukcja jest również przydatna podczas podróżowania z dużą ilością bagażu, zapewniając maksymalny komfort podczas noszenia lub obserwacji z nimi, nawet podczas długich wypraw odkrywczych. SLC 8x42 i SLC 10x42 to opcje do wyboru. Obie są wytrzymałymi, wielofunkcyjnymi lornetkami, które łączą najwyższą jakość optyczną z maksymalnym komfortem widzenia. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę na lornetki wielu renomowanych producentów. 

Lornetki nocne Swarovski SLC

Lornetki z serii Swarovski SLC 56 oferują zupełnie nowy, pionierski system optyczny, który gwarantuje doskonałe działanie nawet w najtrudniejszych warunkach. Zarówno SLC 8x56, jak i SLC 10x56 wyróżniają się szczególnie jako lornetki nocne. Lornetka SLC 8x56 pozwala zobaczyć szczegóły na temat sów, lelków i lelków późnym wieczorem. Nawet miłośnicy przyrody mogą liczyć na lornetkę SLC 15x56 do obserwacji odległych zwierząt lub ptaków podczas podróży po odległych krajobrazach, takich jak równiny czy pustynie. Zostały stworzone z myślą o szczegółowej obserwacji ptaków drapieżnych na prerii lub stada ptaków wodnych. Ta lornetka wyświetla ważne szczegóły, które do tej pory pozostawały ukryte. Dzięki wydłużonym zagłębieniom zapewniającym lepszą przyczepność lornetka SLC 56 ma idealną ergonomiczną konstrukcję do obserwacji dzikiej przyrody przez długi czas, a także imponuje absolutną stabilnością zarówno w nocy, jak i podczas obserwacji na duże odległości.

Miłośnicy ptaków i dzikiej przyrody od 1989 roku polegają na solidnych lornetkach SLC, ponieważ oferują one doskonałą jakość optyczną. Wyprodukowane przez Swarovski optik w fabryce w Absam w Tyrolu, lornetki te są absolutną rozkoszą dzięki maksymalnej możliwej wytrzymałości i trwałości, jaką zapewniają pod względem optyki, mechaniki i materiałów powierzchni. Wyjątkowe lornetki SLC zdobyły zaufanie klientów z całego świata. Nowa generacja podąża teraz za tym samym trendem