Lornetki Zeiss Victory SF

Lornetki ZEISS Victory SF pozwalają przeżyć najbardziej ekscytujące chwile polowania czy obserwacji przyrody, jak nigdy dotąd. Optyczna perfekcja, niezrównane pole widzenia, rewolucyjna ergonomia i ultralekka konstrukcja sprawiają, że ten model jest najlepszą uniwersalną lornetką, jaką kiedykolwiek zbudowała firma Zeiss. Poznaj rodzinę ZEISS Victory SF jako najbardziej wszechstronną lornetkę premium w 170-letniej historii firmy.

 

Filtry
Producent
Średnica obiektywu [mm]
Powiększenie [x]
Wypełnienie:
Wyjście na statyw
Wodoodporność
Cena
  • od
    do

raty 30x0% promocja Beafoto

Zeiss Lornetka Victory SF 10x42 Zeiss Lornetka Victory SF 10x42
Producent: Zeiss
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 10 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Zeiss Lornetka Victory SF 8x42 Zeiss Lornetka Victory SF 8x42
Producent: Zeiss
Zapytaj o dostępność
Zadzwoń 504-082-524
Cena: 10 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Zeiss Victory SF 10x32 Lornetka Zeiss Victory SF 10x32
Producent: Zeiss
w magazynie dostawcy
8-21 dni
Cena: 11 500,00 zł
szt.
zobacz więcej
Lornetka Zeiss Victory SF 8x32 Lornetka Zeiss Victory SF 8x32
Producent: Zeiss
w magazynie dostawcy
8-21 dni
Cena: 9 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość

92% przepuszczalności światła – lornetka Zeiss Victory SF

Koncepcja Ultra-FL obejmuje fluorkowe szkła SCHOTT zapewniające absolutną wierność kolorów, jasność, klarowność i najwyższą rozdzielczość szczegółów, nawet w najtrudniejszych warunkach i najbardziej wymagających warunkach.

Niezwykle szerokie pole widzenia – Zeiss Victory SF

Aby nadążyć za niesfornymi ptakami lub zwierzętami, ważne jest, aby mieć szerokie pole widzenia by umożliwić dostrzeżenie wszelkich drobnych ruchów. Szerokie pole widzenia lornetki ZEISS Victory SF zwiększa obserwowalny obszar zainteresowania nawet o 20% w porównaniu z innymi lornetkami. W zależności od modelu pole widzenia wynosi od 120 m do 155 m, co daje użytkownikowi imponujący widok.

Rzeczywista jakość obrazu – Zeiss SF

Nie można iść na kompromisy, jeśli chodzi o lornetki do obserwacji ptaków i ich identyfikacji- drobne szczegóły muszą zostać rozpoznane w ciągu kilku sekund, aby zapewnić dokładną i niezawodną identyfikację. Modele ZEISS Victory SF zostały opracowane, aby sprostać najbardziej wymagającym sytuacjom występującym podczas obserwacji ptaków. Wydajność optyczna została zmaksymalizowana dzięki koncepcji UFL. Pozwala ona użytkownikowi opanować najbardziej wymagające scenariusze obserwacji ptaków, zapewniając uchwycenie każdej cennej chwili z absolutną wyrazistością.


Koncepcja SmartFocus Lornetka Zeiss Victory SF

Wyjątkowa koncepcja SmartFocus pozwala reagować tak szybko i intuicyjnie dzięki poprawionej szybkości ustawiania ostrości. Koło ogniskujące jest umieszczone w mostku z potrójnymi ogniwami, aby zapewnić wygodną, naturalną pozycję dłoni. Antypoślizgowa powierzchnia pozwala na łatwiejszą, dokładniejszą obsługę i idealne ogniskowanie.

Powłoka ZEISS T *

Powłoka ZEISS T * to gwarantuje doskonały oraz kontrastowy obraz, którego doświadczysz przede wszystkim w niekorzystnych warunkach oświetleniowych oraz o zmierzchu. Jednak za tym nie ma określonej formuły budowania warstw. Zamiast tego otrzymujemy technologię, która jest stale dostosowywana do nowych szkieł i wymagań, które różnią się w zależności od obiektywu. Sprawdź również lornetki Zeiss Conquest HD, a w szczególności modele ze średnicą 56 mm.

Koncepcja Ergo Balance

Dzięki koncepcji ErgoBalance lornetka jest idealnie wyważona w dłoniach i umożliwia długotrwałą i stabilną obserwację przy minimalnym zmęczeniu poprzez redukcję naprężeń mięśni ramion i ramion.

Dobra widoczność przy każdej pogodzie – Zeiss SF

W świecie przyrody zawsze można zobaczyć ekscytujące rzeczy - nawet podczas deszczowej pogody wybierając lornetki nocne. Dlatego firma ZEISS opracowała LotuTec®. Powłoka na soczewki lornetek i lunet, która zapewnia wyraźny i niczym niezakłócony widok w każdych warunkach pogodowych.