Latarki kątowe

Ustawione jako samodzielne lub schowane na pasku, regulowany kąt główki świateł zapewnia oświetlenie tam, gdzie jest to potrzebne. Latarki kątowe z wieloma regulacjami lub pod kątem prostym służą profesjonalistom ze względu na ich zdolność do oświetlania bez użycia rąk. Po prostu przymocuj latarkę LED do kieszeni kurtki bądź kamizelki lub umieść ją na płaskiej powierzchni. Latarka wyraźnie oświetli obszar przed tobą, pozostawiając twoje ręce wolne do innych zadań. Zaletą latarek kątowych jest możliwość regulacji, dzięki czemu można dowolnie regulować kąt padania światła. Niezależnie od tego, czy pracujesz jako inspektor domu, czy jako policjant, wszechstronność lamp kątowych zapewnia doskonałą wydajność niezależnie od wykonywanego zadania. Zaawansowana technologia LED zapewnia to, co najlepsze i najjaśniejsze.

raty 30x0% promocja Beafoto

Fenix HM61R Latarka diodowa Fenix HM61R Latarka diodowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 309,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Fenix LD15R latarka diodowa kątowa Fenix LD15R latarka diodowa kątowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 215,00 zł
szt.
zobacz więcej
Olight H2R 2 Perun Black latarka diodowa kątowa/czołowa Olight H2R 2 Perun Black latarka diodowa kątowa/czołowa
Producent: Olight
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 319,00 zł
zobacz więcej
  • nowość
Olight H2R Nova Cool White latarka diodowa czołowa Olight H2R Nova Cool White latarka diodowa czołowa
Producent: Olight
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 299,00 zł
zobacz więcej
Opaska na głowę do latarek Olight Headband II Perun Opaska na głowę do latarek Olight Headband II Perun
Producent: Olight
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 49,00 zł
zobacz więcej
  • nowość

Latarki o idealnym kącie

Konstrukcje latarek LED są zróżnicowane pod względem wielkości, kształtu i funkcjonalności. Jednak większość latarek LED, które widzimy, to typowe latarki taktyczne, które są niezwykle powszechne w latarkach ręcznych. Niektóre latarki przełamują ten schemat, umożliwiając ustawienie strumienia światła pod wieloma kątami. Oznacza to, że możesz regulować kąt palnika do 90 °. Taka możliwość zmiany kąta pozwala latarce dostosować się do różnych sytuacji.

Latarki kątowe 90 ° są obecnie dostępne na rynku i są często nazywane światłami prostokątnymi, w których latarka tworzy kształt litery L. Te latarki są zwykle przenośne i można je przypiąć do kamizelki, kieszeni lub paska. Ideą tych latarek jest oświetlenie bez użycia rąk. Dzięki temu możesz przypiąć latarkę do kieszeni kamizelki i oświetlić ścieżkę przed sobą, zachowując jednocześnie wolne ręce. Niedługo po stworzeniu tego projektu stał się latarką w stylu wojskowym. Prostokątna latarka została przyjęta dla armii USA tuż przed II wojną światową. Latarki przeszły więc długą drogę otrzymując nowoczesne technologie LED i kompaktowe gabaryty.

Latarki kątowe z wieloma zaletami

Omówmy zalety latarki wielokątnej lub prostopadłej w porównaniu do zwykłej latarki ręcznej. Wielokątne latarki na przykład latarki Fenix są niezwykle kompaktowe i lekkie, dzięki czemu można je łatwo przenosić w dowolne miejsce. Te latarki zostały zaprojektowane tak, aby były wyjątkowo przenośne i można je było nosić przy sobie. Mając to na uwadze, są na tyle małe, że możesz przypiąć jedno z tych świateł do kurtki bez odczuwania większej wagi. Latarki kątowe oferują również ergonomiczny uchwyt, który umożliwia korzystanie z latarki bez nadwyrężania nadgarstka. Oznacza to, że latarka LED będzie wygodniejsza, jeśli zdecydujesz się ją trzymać podczas poruszania się po ciemnych obszarach. Nie wspominając już o tym, że latarki wielokątne zwykle mają jeden przełącznik i są łatwe w obsłudze. Dzięki temu projektowi nie będzie szukania przełączników, co jest niewątpliwą korzyścią dla funkcjonariuszy policji, ochrony i personelu wojskowego.

Trwałość i niezawodność latarki kątowej

Należy pamiętać, że największą zaletą latarek kątowych jest możliwość oświetlenia obszaru bez użycia rąk. Chociaż jest to świetne rozwiązanie dla służb specjalnych, te latarki są również doskonałe dla inżynierów, mechaników, inspektorów domów i innych zawodów. W szczególności jest świetny do każdego zawodu, w którym musisz używać rąk, ale nadal oświetlać obszar przed tobą. Podobnie jak w przypadku każdej latarki Fenix , latarki kątowe Fenix również są niezwykle trwałe i wytrzymałe. Jeśli jesteś w służbie, chcesz wiedzieć, że masz najlepszy sprzęt, który posłuży Ci przez długi czas. Fenix stoi za ich latarkami LED, konstruując je z wytrzymałego stopu aluminium z twardym anodowanym wykończeniem odpornym na ścieranie. Z latarką Fenix możesz oczekiwać, że będzie odporna na krople, wodę, korozję i będzie działać przez długi czas.