PEAK DESIGN

 

Firma Peak Design narodziła się w 2011 roku w San Francisco, a jej założycielem jest Peter Dering, który rozpoczął przygodę z tą marką po czteromiesięcznej podróży dookoła świata. Po powrocie podjął zadecydował o tym, że stworzy tzw. Capture, czyli bezpieczny, wygodny oraz dostępny sposobu noszenia aparatu. Od tego wszystko się zaczęło, a firma Peak Design rozwija się do dziś, tworząc coraz nowsze sprzęty, których zadaniem jest stworzenie produktów wysokiej jakości. Mają one przede wszystkim sprawić, że każda podróż z nimi u boku, będzie właśnie tą najlepszą.

 

 

Statywy Peak Design Travel Tripod

Statywy Peak Design Travel Tripod

Aluminiowe i węglowe statywy Peak Design Travel Tripod pozwolą Ci podróżować z lekkością. Podczas projektowania tych produktów marka miała na uwadze głownie mobilność. Po złożeniu statywy mają długość 39 cm, więc nie zajmują dużo miejsca. Mają również aluminiowe blokujące nogi, które można jednocześnie zwolnić, aby otworzyć 5 sekcji nogi. Dzięki tej funkcji możesz szybko ustawić lub rozłożyć statyw. Dodatkowo możesz praktycznie wyjąć kolumnę centralną statywu aby ją odwrócić i móc wykonywać na przykład zdjęcia makro. Oprócz uniwersalnych nóg i kolumny, statywy Peak Design mają głowicę kulową bez wystających gałek lub dźwigni. Pojedynczy pierścień regulacyjny umożliwia ruch we wszystkich kierunkach, a system szybkiego zwalniania obsługuje większość płytek typu Arca i Peak Design. Te kompaktowe statywy pomieszczą lustrzanki cyfrowe z teleobiektywami lub sprzęt o wadze do 9,1 kg.

Lunety Swarovski Optik Z8i Beafoto

Paski Peak Design

Najbardziej innowacyjne paski na rynku, pochodzą właśnie z fabryki Peak Design. W naszym sklepie Beafoto oferujemy bogatą ofertę pasków Peak Design dostępnych od ręki. Paski fotograficzne to konieczny wybór dla każdego fotografa, który chce zainwestować w nowy zestaw, aby poprawić swoją jakość fotografii. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się fotografią zawodowo, czy jako hobby - nasza gama pasków i toreb Peak Design może ci pomóc. Przejrzy przeróżne rodzaje pasków od Peak Design Cuff v3 do największych Peak Design Slide V3 i wybierz swój ulubiony.

Lunety Obserwacyjne Swarovski Optik Beafoto

Uchwyty Peak Design Capture

Uchwyty do aparatu Peak Design Capture v3 to system uprzęży do profesjonalnych aparatów fotograficznych, który został zaprojektowany tak, aby wytrzymać udźwig do 90 kg. Głównym elementem jest wytrzymały metalowy klips, który wykorzystuje dołączone śruby do mocowania na pasku. W połączeniu z nim uchwyt jest kompatybilny z płytką Arca Swiss, która wsuwa się na klips, aby zablokować ruch we wszystkich czterech kierunkach i posiada cztery pętle do mocowania opcjonalnych kotwic Peak Design. Uchwyty są wyposażone w przycisk szybkiego zwalniania, dzięki czemu możesz natychmiast chwycić aparat i rozpocząć fotografowanie. Ważne jest, że uchwyty te mają blokadę bezpieczeństwa, którą można aktywować, aby zapobiec przypadkowemu odblokowaniu podczas dłuższych podróży. 

 

 

 

 

Plecaki Peak Design

Plecaki Peak Design

Peak Design oferuje dwie podstawowe serie plecaków do noszenia na co dzień lub w podróży, różniące się pojemnością i stylem noszenia. Plecaki fotograficzne codziennego użytku to nagradzane stylowe modele z szybkim dostępem z boku do aparatu, vlogowania i sprzętu wideo, dostępne w rozmiarach 20L lub 30L. Plecaki w stylu podróżnym są dostępne w pojemności od 35 do 65 litrów na dłuższe wycieczki z dużą ilością sprzętu. Od niedawna Peak Design oferuje plecaki Totepack, które mogą służyć również jako torby.

Torby fotograficzne Peak Design

Torby Peak Design

Torby Peak Design to ceniona seria Messenger V2 dla fotografów z dużą ilością sprzętu foto, podczas gdy Linia Everyday Sling V2 została zaprojektowana aby być jak najmniejsza przy zachowaniu dużej pojemności. Everyday Messenger pochodzi w 100% z recyklingu, odpornego na warunki atmosferyczne materiału 400D oraz posiada ulepszoną konstrukcję MagLatch, nowe UltraZips. Najnowsza wersja torby Peak Design Sling V2 występuje w 3 rozmiarach - 3L, 6L i 10L. Najmniejszy model 3L, jest idealny dla bezlusterkowca i małego obiektywu. Torby 3L i 6L można nosić jako biodrówki,  podczas gdy torba 10L nadaję się jako bagaż podręczny do samolotu oraz można w nim schować tablet.

pokrowce uniwersalne

Pokrowce i organizery

Pokrowce Peak Design oferują proste i bezpieczne rozwiązania do przechowywania wszystkich elektronicznych i delikatnych przedmiotów. Mają zwykle jedną główną obudowę zapinaną na zamek i zwykle są dedykowane do konkretnych produktów. W ofercie mamy Peak Design Wash Pouch, Shoe Pouch i flagowy Tech Pouch. Ten ostatni występuje z kilkoma kieszeniami i przegrodami, a także inną mniejszą zewnętrzną kieszenią zapinaną na zamek. Jest to świetna opcja dla tych, którzy planują zabrać ze sobą bardziej kompletny zestaw do fotografowania, który zawiera takie rzeczy, jak dyski twarde, dodatkowe baterie, karty pamięci, kable itp. Ważną informacją jest to, że pokrowce Peak Design są wykonane z wodoodpornego nylonu, dzięki czemu twoje rzeczy będą suche.

 

 

 

 

Flagowym produktem firmy Peak Design jest statyw Peak Design Travel Tripod, który mieści się w opakowaniu o średnicy butelki z wodą. Jest to wyjątkowo popularny produkt, który zapewnia jednocześnie stabilność, wysokość roboczą, a także odpowiedni udźwig. Peak Design to przede wszystkim torby codziennego użytku oraz biodrówki i plecaki podróżne. Firma zajmuje się również produkcją wysokiej jakości sprzętów do aparatów, takich jak statywy, pokrowce, pasy czy klipy. Każdy, kto zakupi produkty tej firmy, może cieszyć się dożywotnią gwarancją i eleganckimi oraz przemyślanymi pod każdym kątem produktami. Wśród akcesoriów tej firmy nie ma miejsca na jakąkolwiek banalność. Dodatkową ciekawostką jest fakt, że Peak Design przekazuje 1% ze swoich dochodów dla organizacji non-profit, zajmujących się ochroną środowiska, a sprzęty projektowane są w małym biurze w gorącej Kalifornii!

Jakie Produkty Peak Design znajdziesz w naszym sklepie?

W ofercie Beafoto, nasi klienci mogą znaleźć wszystkie produkty tej marki, a zdecydowana większość z nich jest dostępna od ręki! Jesteśmy przekonani, że wykorzystanie najlepszych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań to wystarczające argumenty, aby swoje zaopatrzenie opierać właśnie na produktach Peak Design. Każdy profesjonalny, a także amatorski fotograf powinien zdawać sobie sprawę z tego, że jedynie produkty najwyższej jakości, przygotowane przez doświadczonych specjalistów w tej branży, pozwolą na swobodę w pracy, czy też podczas realizowania swojej pasji.

 

Peak Design - wyjątkowa oferta plecaków podróżnych

 

Peak Design Travel Line Plecak 45L to prawdopodobnie jeden z najlepszych plecaków dla podróżników i fotografów. Plecak ten jest wyjątkowy w tym sensie, że możesz dostosować swoją torbę w zależności od podróży i wymagań. Wszystko to jest możliwe dzięki wielu przydatnym dodatkom do tej pustej przestrzeni plecaka. Pojemność 45 litrów jest idealna do bagażu podręcznego i zapewnia dużo miejsca na sprzęt i odzież, a jednocześnie pozwala zachować porządek dzięki dostosowywanym dodatkom – możesz również zwinąć tę torbę w torbę dzienną o pojemności 35 litrów. Kluczowy element zestawu dla każdego mobilnego fotografa, który pracuje poza studiem, ta torba została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z modułowymi przegrodami Peak Design, które są specjalnie zaprojektowane do przechowywania aparatu, wideo, audio i sprzętu cyfrowego.

 

Peak design travel backpack 45l

 

 

 

nowość na rynku plecaki fotograficzne Peak Design  Everyday V2 najwyższej jakości

Linia Peak Design Everyday Line V2, która obejmuje Everyday Messenger, Everyday Tote, Everyday Sling i Everyday Backpack, bezpośrednio rozwiązuje najczęstszy punkt awarii każdej torby — zamki błyskawiczne. Peak Design wykorzystuje teraz Ultrazips, zastrzeżoną technologię zamków błyskawicznych, która wykorzystuje nić termoplastyczną o ultrawysokiej masie cząsteczkowej do łączenia zwojów zamków błyskawicznych z taśmą z tkaniny. To znacznie zwiększa odporność na ścieranie i powoduje, że zamki błyskawiczne mają 20-krotnie większą wytrzymałość na rozdarcie w porównaniu ze zwykłymi zamkami.

Oprócz zwiększonej trwałości, Peak Design Everyday Line V2 jest zwi