Latarki rowerowe Fenix

Latarki rowerowe Fenix mają od 880 do 1800 lumenów i mogą sprostać każdemu zapotrzebowaniu na oświetlenie na szlaku lub w warunkach miejskich. Te montowane światła rowerowe oferują innowacyjne funkcje, takie jak systemy podwójnej wiązki światła, tryby ostrzegawcze migania, a nawet cyfrowe wyświetlacze. Latarki rowerowe Fenix są wyposażone w diody LED i można je ładować, co oznacza, że możesz nie tylko korzystać z niesamowitej jasności, jaką oferują te światła, ale są one również wygodne w użyciu i wytrzymałe. Wszystkie latarki w sklepie Beafoto pochodzą od autoryzowanych dystrybutorów i są objęte minimum 2 letnią gwarancją!

raty 30x0% promocja Beafoto

Latarka Fenix BC30 V2.0 - rowerowa Latarka Fenix BC30 V2.0 - rowerowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 379,00 zł 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
Fenix BC05R latarka diodowa - rowerowa Fenix BC05R latarka diodowa - rowerowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
Fenix BC21R Latarka diodowa - rowerowa Fenix BC21R Latarka diodowa - rowerowa
Producent: FENIX
Niedostępny - zapytaj kiedy będzie
Cena: 279,00 zł
zobacz więcej
Fenix BC25R Latarka diodowa - rowerowa Fenix BC25R Latarka diodowa - rowerowa
Producent: FENIX
dostępny
24 godziny
Cena: 186,00 zł
szt.
zobacz więcej


Jasne, diodowe latarki rowerowe Fenix

Zapewnij sobie bezpieczeństwo na szlaku lub ścieżce ulicznej dzięki jasnym lampom rowerowym LED firmy Fenix. Uświadomienie obojgu innym swojej lokalizacji i upewnienie się, że widzisz, co jest przed Tobą, jest niezbędne do jazdy w słabym świetle. Aby zobaczyć wszystko blisko lub daleko, potrzebujesz najlepszego źródła światła do jazdy na rowerze. Tworzymy ultrajasne, ładowalne i trwałe diody LED, aby zapewnić najlepsze źródło światła. Nasze latarki rowerowe są zbudowane z niezwykłą trwałością i wysokimi lumenami, aby zapewnić bezpieczeństwo podczas nocnych przejażdżek. Dzięki bezproblemowemu montażowi i ekstremalnej odporności na warunki atmosferyczne, wszystkie nasze nieustraszone światła rowerowe są odporne na wodę i kurz. Zobacz, dlaczego tak wielu fanów Fenix uwielbia te światła rowerowe do jazdy po mieście i na rowerze górskim.


Akumulator w latarkach rowerowych Fenix

Czy kiedykolwiek obudziłeś się wcześnie na przejażdżkę rowerem przed świtem, tylko po to, by przekonać się, że światło na rowerze zgasło? Niespodziewane martwe światło może zrujnować cały dzień. Tradycyjne lampy na baterie są trudne do wymiany, zwłaszcza jeśli okaże się, że wszystkie baterie są wyczerpane. Jednak w przypadku lampek wielokrotnego ładowania regularnie sprawdzaj wskaźnik poziomu naładowania baterii lub zostawiaj je na ładowarce na noc, aby upewnić się, że tego rodzaju kolosalne rozczarowanie się nie przytrafi. Nie potrzebujesz nawet zapasowych baterii. Lampka rowerowa Fenix, gwarantuje łatwe, wygodne i bezproblemowe ładowanie. Nie wspominając o tym, że zaoszczędzisz pieniądze na bateriach, które kiedyś musiałeś kupować, i pomożesz zmniejszyć ilość odpadów na wysypiskach.

Wysoka moc lumenów

Światła rowerowe Fenix są bardzo jasne. Jeśli potrzebujesz skupionej wiązki o mocy ponad 1500 lumenów, która oświetli obszar przed Tobą, nie szukaj dalej niż nasze światła rowerowe. Z łatwością jeźdź na rowerze niezależnie od pory dnia i zwiększ widoczność dzięki naszym ultrajasnym światłom. Nasze super jasne latarki rowerowe mogą zapewnić najlepsze światła przednie, jednocześnie ostrzegając kierowców, jeśli chcesz używać ich jako światła tylnego. Po prostu zamontuj go z przodu lub z tyłu roweru (lub z obu) i korzystaj z godzin światła. Zapewnij bezpieczeństwo i radość z wczesnych godzin porannych i wieczornych dzięki świetnej, jasnej latarce rowerowej Fenix.


Przydatne funkcje

Nasze poręczne światła rowerowe Fenix są wyposażone w przydatne, przyjazne dla użytkownika funkcje. Są to nie tylko wyjątkowo jasne, trwałe światła, ale czy wiesz, że niektóre z naszych lamp rowerowych mają nawet innowacyjną wizualną linię odcięcia, która blokuje górną część wiązki światła? Oznacza to, że możesz bez obaw jeździć z nadjeżdżającymi drogami! W niektórych modelach oferujemy nawet wbudowane urządzenie antykradzieżowe, które uruchomi alarm, jeśli zostanie poruszone nietypowymi ruchami. Dzięki poręcznym zabezpieczeniom i zabezpieczeniom zamontuj swoje światło i trzymaj je na rowerze, wiedząc, że mamy Cię pod ochroną.


Konstrukcja przyjazna dla użytkownika

Te wysokowydajne światła to najbardziej wydajne i najbardziej wydajne światła rowerowe na rynku. Wyposażone w wiele przyjaznych dla użytkownika funkcji, światła rowerowe Fenix można łatwo przypinać do rowerów, dzięki czemu są niezwykle łatwe w użyciu. Dzięki łatwej funkcji montażu, bez problemu przypnij lampkę rowerową z przodu lub z tyłu roweru. Każda latarka Fenix oferuje wyjątkowo wysoką moc lumenów, ale zapewnia też również różne tryby oświetlenia, niektóre z trybami błysku w sytuacjach awaryjnych. Inne światła są zbudowane z czerwonym światłem, co zapewnia mniej ostrego oświetlenia. Inne cechy naszych świateł rowerowych obejmują wskaźniki poziomu naładowania baterii, dzięki czemu zawsze wiesz, ile zostało Ci światła.

Niezwykle trwałe światła rowerowe fenix

Nasze światła rowerowe są odporne na warunki atmosferyczne podczas łatwych przejażdżek po parku, dlatego zostały stworzone, aby wytrzymać najbardziej ekstremalne warunki pogodowe. Przygotuj się dzięki latarce rowerowej Fenix, gdy jeździsz na rowerze górskim lub jeździsz w mokrych warunkach pogodowych. Wodoodporne i pyłoszczelne - możesz liczyć na to, że nasze nieustraszone światła rowerowe zapewnią Ci najjaśniejsze światło niezależnie od pogody.